Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mali olimpijci -20
Mali olimpijci -29
Mali olimpijci +36
Male olimpijke -20
Male olimpijke -36
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti -53
Mali olimpijci -20
B003
223
0
SIMON LEŠ (CONTRA)
31
0
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
298
JURICA MIRKOVIĆ (JAKOVJE)
120
NOA BETI (CASPER)
32
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
B023
223
7
SIMON LEŠ (CONTRA)
298
11
JURICA MIRKOVIĆ (JAKOVJE)
B024
120
4
NOA BETI (CASPER)
32
9
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
B042
298
0
JURICA MIRKOVIĆ (JAKOVJE)
32
7
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
Medalists
1. NOA TOMELJAK, MAKSIMIR
2. JURICA MIRKOVIĆ, jakovlje
3. NOA BETI, Casper
3. SIMON LEŠ, Contra
Mali olimpijci -29
313
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
318
DANIJEL LONCAR (PANTERA)
90
IVAN BEHTAN (ZELINA)
292
LEON DIVKOVIĆ (DUBRAVA)
317
MARIN TOTIĆ (FENVUK)
B002
297
8
TEO VAJNART (DUBRAVA)
295
0
IVAN ĆUSAK (JAKOVJE)
168
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
432
LOVRO BRČIĆ (MAKSMR)
B018
313
11
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
318
12
DANIJEL LONCAR (PANTERA)
B019
90
4
IVAN BEHTAN (ZELINA)
292
11
LEON DIVKOVIĆ (DUBRAVA)
B020
317
14
MARIN TOTIĆ (FENVUK)
297
9
TEO VAJNART (DUBRAVA)
B021
168
1
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
432
0
LOVRO BRČIĆ (MAKSMR)
B037
318
7
DANIJEL LONCAR (PANTERA)
292
8
LEON DIVKOVIĆ (DUBRAVA)
B038
317
4
MARIN TOTIĆ (FENVUK)
168
5
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
B049
292
2
LEON DIVKOVIĆ (DUBRAVA)
168
5
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. TEO BEŠIĆ, ORKA AS
2. LEON DIVKOVIĆ, Dubrava
3. MARIN TOTIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. DANIJEL LONCAR, Pantera
Mali olimpijci +36
A004
315
19
DOMINIK PAVEŠIĆ (TKD_BJE)
365
16
FILIP HABUS (MAKSMR)
293
LUKA ĆUSAK (JAKOVJE)
A005
30
8
MIHAEL LJUBIĆ (MAKSMR)
339
5
LUKA MILIĆ (MED)
171
JAKOV GLASNOVIĆ (MAKSMR)
A012
315
1
DOMINIK PAVEŠIĆ (TKD_BJE)
293
19
LUKA ĆUSAK (JAKOVJE)
A013
30
9
MIHAEL LJUBIĆ (MAKSMR)
171
2
JAKOV GLASNOVIĆ (MAKSMR)
A017
293
9
LUKA ĆUSAK (JAKOVJE)
30
15
MIHAEL LJUBIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. MIHAEL LJUBIĆ, MAKSIMIR
2. LUKA ĆUSAK, jakovlje
3. JAKOV GLASNOVIĆ, MAKSIMIR
3. DOMINIK PAVEŠIĆ, Bjelovar
Male olimpijke -20
B039
263
10
MATEA HLAD (JAKOVJE)
185
11
ANA MINKOVIĆ (BIST)
Medalists
1. ANA MINKOVIĆ, Bistra
2. MATEA HLAD, jakovlje
3. ----
3. ----
Male olimpijke -36
B040
4
7
DORA PERIĆ (MAKSMR)
303
0
DORA FRANJO (JAKOVJE)
Medalists
1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
2. DORA FRANJO, jakovlje
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -30
C001
251
4
DARIO PONGRAC (DUBRAVA)
367
1
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
211
IAN MIDZOR (PANTERA)
395
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
338
MAKS ČOŠIĆ (MED)
122
PATRIK BETI (CASPER)
301
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
278
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVJE)
15
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
C002
123
9
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
396
7
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
331
MARKO ANDABAKA (VG)
142
IVAN TOKIĆ (DUBRAVA)
7
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
364
ALEN GOLOMEIĆ (ORKAAS)
345
NOA RUK (MED)
144
ANTE IVAN GREGURIĆ (DUBRAVA)
111
IVO VERNIK (TKDDS)
C011
251
3
DARIO PONGRAC (DUBRAVA)
211
11
IAN MIDZOR (PANTERA)
C012
395
3
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
338
3
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C013
122
10
PATRIK BETI (CASPER)
301
6
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
C014
278
0
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVJE)
15
0
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
C015
123
6
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
331
4
MARKO ANDABAKA (VG)
C016
142
1
IVAN TOKIĆ (DUBRAVA)
7
10
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
C017
364
0
ALEN GOLOMEIĆ (ORKAAS)
345
9
NOA RUK (MED)
C018
144
12
ANTE IVAN GREGURIĆ (DUBRAVA)
111
2
IVO VERNIK (TKDDS)
C031
211
7
IAN MIDZOR (PANTERA)
338
8
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C032
122
12
PATRIK BETI (CASPER)
278
0
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVJE)
C033
123
0
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
7
4
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
C034
345
6
NOA RUK (MED)
144
0
ANTE IVAN GREGURIĆ (DUBRAVA)
C044
338
3
MAKS ČOŠIĆ (MED)
122
6
PATRIK BETI (CASPER)
C045
7
2
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
345
3
NOA RUK (MED)
C051
122
9
PATRIK BETI (CASPER)
345
5
NOA RUK (MED)
Medalists
1. PATRIK BETI, Casper
2. NOA RUK, Medvedgrad
3. MAKS ČOŠIĆ, Medvedgrad
3. KARLO BIŽIĆ, MAKSIMIR
Mlađi kadeti -33
C003
93
7
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
170
6
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
C004
305
10
JAN VASILJEVIĆ (ACTIV)
286
12
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
C005
255
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
275
4
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
351
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
C006
253
14
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
302
0
SZABOLCS FEKETE (STENGER)
196
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C007
304
3
MATEO PERICA (ACTIV)
334
7
MISLAV KLEPAC (MED)
16
NIKO ZORIČIĆ (MAKSMR)
C023
93
9
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
286
10
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
C024
255
14
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
351
3
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
C025
253
14
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
196
2
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C026
334
0
MISLAV KLEPAC (MED)
16
0
NIKO ZORIČIĆ (MAKSMR)
C040
286
9
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
255
18
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C041
253
8
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
334
8
MISLAV KLEPAC (MED)
C049
255
2
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
334
3
MISLAV KLEPAC (MED)
Medalists
1. MISLAV KLEPAC, Medvedgrad
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. KARLO MARINKOVIĆ, Dan-Gun
3. BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ, jakovlje
Mlađi kadeti -39
D002
148
8
BARTOL MARKOVINOVIĆ (DUBRAVA)
433
2
FILIP LJUBOTINA (MAKSMR)
D003
116
0
PATRIK BAZLER (TKDDS)
254
12
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
D004
398
8
DOMINIK MILKOVIĆ (BKEGLEV)
290
7
DOMINIK ŽLEPALO (CONTRA)
D005
124
2
ROKO SIKAVICA (CASPER)
266
3
MARINB HLAD (JAKOVJE)
D023
148
3
BARTOL MARKOVINOVIĆ (DUBRAVA)
254
11
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
D024
398
0
DOMINIK MILKOVIĆ (BKEGLEV)
266
0
MARINB HLAD (JAKOVJE)
D040
254
16
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
398
0
DOMINIK MILKOVIĆ (BKEGLEV)
Medalists
1. MATIJA IVŠIĆ, Dan-Gun
2. DOMINIK MILKOVIĆ, TCZ Ban Keglević
3. BARTOL MARKOVINOVIĆ, Dubrava
3. MARINB HLAD, jakovlje
Mlađe kadetkinje -36
D010
280
7
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
268
6
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
99
DORA PERIĆ (MAKSMR)
D011
98
10
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
137
2
ANAMARIA ŠTURLIĆ (DUBRAVA)
184
MARIJA RADIĆ (BIST)
D027
280
0
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
99
0
DORA PERIĆ (MAKSMR)
D028
98
13
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
184
9
MARIJA RADIĆ (BIST)
D042
280
1
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
98
13
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
Medalists
1. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec
2. KLARA SENIČIĆ, jakovlje
3. MARIJA RADIĆ, Bistra
3. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
Kadeti -53
E004
299
5
ANDRÁS EGYHÁZAS (STENGER)
158
2
TIBOR SUDEC (DUBRAVA)
E005
200
1
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
289
27
PAVLE ŠIMEK (JAKOVJE)
E036
158
14
TIBOR SUDEC (DUBRAVA)
289
3
PAVLE ŠIMEK (JAKOVJE)
Medalists
1. TIBOR SUDEC, Dubrava
2. PAVLE ŠIMEK, jakovlje
3. ANDRÁS EGYHÁZAS, Sárga-Tenger
3. IVAN ŽIVČIĆ, Ozalj