Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
12. adidas MAKSIMIR CUP 2014.
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
Mini olympics A (male)
Mini olympics A (female)
Mini olympics B (male)
Mini olympics B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets A (male) -37
Cadets A (male) -41
Cadets A (male) -49
Cadets A (male) -53
Cadets A (male) -57
Cadets A (male) -61
Cadets A (male) -65
Cadets A (male) +65
Cadets A (male) -37
G001
244
0
VID PRPIĆ (SENJ)
550
13
FRAN KRVAVICA (CASPER)
334
MARKO KRISTOF (PANTERA)
G002
343
20
VITO JELIC (PANTERA)
167
6
ĐULIJANO ĐURĐEVIĆ (OMEGA)
431
ROKO MATIJEVIĆ (ACTIV)
G023
550
13
FRAN KRVAVICA (CASPER)
334
1
MARKO KRISTOF (PANTERA)
G024
343
0
VITO JELIC (PANTERA)
431
0
ROKO MATIJEVIĆ (ACTIV)
G051
550
18
FRAN KRVAVICA (CASPER)
343
5
VITO JELIC (PANTERA)
Medalists
1. FRAN KRVAVICA, Casper
2. VITO JELIC, Pantera
3. MARKO KRISTOF, Pantera
3. ROKO MATIJEVIĆ, Activ
Cadets A (male) -41
G003
420
12
MATIJA ČREP (ACTIV)
443
0
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
274
IVAN KOVAČ (FENVUK)
347
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
351
FILIP LOVRIĆ (VG)
G025
420
13
MATIJA ČREP (ACTIV)
274
1
IVAN KOVAČ (FENVUK)
G026
347
7
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
351
5
FILIP LOVRIĆ (VG)
G052
420
14
MATIJA ČREP (ACTIV)
347
1
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
Medalists
1. MATIJA ČREP, Activ
2. DAVID VIDAKOVIĆ, Casper
3. IVAN KOVAČ, FENIKS-VUKOMEREC
3. FILIP LOVRIĆ, Velika Gorica
Cadets A (male) -49
G006
286
2
FILIP VONIĆ (MAKSMR)
561
14
PATRIK PAVLEKOVIĆ (ACTIV)
G007
439
3
FRAN LUBINA (VG)
430
8
ROKO BLAŽIČKO (ACTIV)
G040
561
17
PATRIK PAVLEKOVIĆ (ACTIV)
430
4
ROKO BLAŽIČKO (ACTIV)
Medalists
1. PATRIK PAVLEKOVIĆ, Activ
2. ROKO BLAŽIČKO, Activ
3. FILIP VONIĆ, MAKSIMIR
3. FRAN LUBINA, Velika Gorica
Cadets A (male) -53
G008
348
6
ANTUN ČUNČIĆ (VG)
436
8
VID BAN (ACTIV)
G009
401
10
FILIP ANDREIS (ACTIV)
326
3
MISLAV ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
G041
436
6
VID BAN (ACTIV)
401
5
FILIP ANDREIS (ACTIV)
Medalists
1. VID BAN, Activ
2. FILIP ANDREIS, Activ
3. ANTUN ČUNČIĆ, Velika Gorica
3. MISLAV ŠENIĆNJAK, SUSEDGRAD SOKOL
Cadets A (male) -57
G029
111
2
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
216
3
VALENTINO PRĐUN (MASTER)
Medalists
1. VALENTINO PRĐUN, MASTER
2. IVAN ŽIVČIĆ, Ozalj
3. ----
3. ----
Cadets A (male) -61
G030
245
8
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
510
1
EDISON OLLURI (JASTREB)
Medalists
1. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ
2. EDISON OLLURI, Jastreb
3. ----
3. ----
Cadets A (male) -65
G010
321
9
DOMINIK DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
442
6
DANIJEL VIDAKOVIĆ (CONTRA)
333
MARKO ČULINA (S.SOKOL)
G042
321
1
DOMINIK DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
333
5
MARKO ČULINA (S.SOKOL)
Medalists
1. MARKO ČULINA, SUSEDGRAD SOKOL
2. DOMINIK DUJMOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. DANIJEL VIDAKOVIĆ, Contra
3. ----
Cadets A (male) +65
G031
487
1
DOMINIK BOGOMOLEC (SPRTUS)
30
23
ROBERT BIŽIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. ROBERT BIŽIĆ, MAKSIMIR
2. DOMINIK BOGOMOLEC, SPIRITUS
3. ----
3. ----