Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
12. adidas MAKSIMIR CUP 2014.
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
Mini olympics A (male)
Mini olympics A (female)
Mini olympics B (male)
Mini olympics B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets B (male) -37
Cadets B (male) -41
Cadets B (male) -49
Cadets B (male) -57
Cadets B (male) +65
Cadets B (male) -37
F031
168
3
FILIP HORVAT (OMEGA)
494
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
81
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
F052
494
0
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
81
0
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. KARLO BIŽIĆ, MAKSIMIR
3. FILIP HORVAT, Omega
3. ----
Cadets B (male) -41
F011
126
0
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
3
0
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
44
LORENZO ZIA (DRAGO)
128
TIN KODBA (DUBRAVA)
82
MARKO ĐURĐEVIĆ (MAKSMR)
F037
126
3
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
44
2
LORENZO ZIA (DRAGO)
F038
128
1
TIN KODBA (DUBRAVA)
82
0
MARKO ĐURĐEVIĆ (MAKSMR)
F056
126
6
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
128
3
TIN KODBA (DUBRAVA)
Medalists
1. ALAN VAJNART, Dubrava
2. TIN KODBA, Dubrava
3. LORENZO ZIA, ASD DRAGO JESOLO
3. MARKO ĐURĐEVIĆ, MAKSIMIR
Cadets B (male) -49
F012
298
13
MATIJA ZAGOREC (ZEL.)
133
1
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
F013
137
0
JOSIP MARIJAN (DUBRAVA)
224
4
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
F014
161
3
BARTOL MARKOVINOVIĆ (DUBRAVA)
138
1
ANTONIO DUJIĆ (DUBRAVA)
129
VID KODBA (DUBRAVA)
F039
298
3
MATIJA ZAGOREC (ZEL.)
224
3
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
F040
161
2
BARTOL MARKOVINOVIĆ (DUBRAVA)
129
3
VID KODBA (DUBRAVA)
F057
298
3
MATIJA ZAGOREC (ZEL.)
129
4
VID KODBA (DUBRAVA)
Medalists
1. VID KODBA, Dubrava
2. MATIJA ZAGOREC, Zelingrad
3. BARTOL MARKOVINOVIĆ, Dubrava
3. DAVID JAPEC, Dubrava
Cadets B (male) -57
F032
139
5
MARKO VLAHOVIĆ (DUBRAVA)
382
3
DAVID LUBURIĆ (CRO)
238
SON LE HOANG (SATENG)
F053
139
0
MARKO VLAHOVIĆ (DUBRAVA)
238
0
SON LE HOANG (SATENG)
Medalists
1. MARKO VLAHOVIĆ, Dubrava
2. SON LE HOANG, Sárga-Tenger Taekwondo Klub
3. DAVID LUBURIĆ, TKD Zaprešić
3. ----
Cadets B (male) +65
F047
517
3
MARIN DRUŽINEC (MASTER)
225
0
KRŠEVAN DABO (NOVALJA)
Medalists
1. MARIN DRUŽINEC, MASTER
2. KRŠEVAN DABO, Novalja
3. ----
3. ----