Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
12. Sveti Nikola 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadeti -61
Kadeti -65
Kadeti +65
Kadeti -37
B010
111
6
MARIO MUTAK (TKD PRA)
39
11
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
B011
113
0
NEVIO SVILIČIĆ (TKD PRA)
55
12
FRAN KRVAVICA (CASPER)
B039
39
1
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
55
13
FRAN KRVAVICA (CASPER)
Medalists
1. FRAN KRVAVICA, Casper
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. NEVIO SVILIČIĆ, TK Prana Karlovac
3. MARIO MUTAK, TK Prana Karlovac
Kadeti -41
B001
123
0
MIKE BENCARIĆ (RADNIK)
187
0
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
107
MARKO KOVILIĆ (SCOMBAT)
53
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
42
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
B022
187
20
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
107
7
MARKO KOVILIĆ (SCOMBAT)
B023
53
11
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
42
4
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
B046
187
3
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
53
14
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
Medalists
1. DAVID VIDAKOVIĆ, Casper
2. KRISTIJAN KUSTER, Karlovac
3. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
3. MARKO KOVILIĆ, Scardona Combat
Kadeti -45
B002
122
17
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
34
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
94
LUKA MAJCEN (METALC)
163
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
35
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
B024
122
8
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
94
11
LUKA MAJCEN (METALC)
B025
163
18
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
35
2
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
B047
94
1
LUKA MAJCEN (METALC)
163
10
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
Medalists
1. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
2. LUKA MAJCEN, METALAC
3. DARKO KOLAR, DUGA RESA
3. MIHAEL ŽAGAR, Radnik
Kadeti -49
B033
26
4
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
215
6
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
Medalists
1. LUKA MAGDIC, Karlovac
2. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
3. ----
3. ----
Kadeti -53
B012
124
0
SANDRO CELOVEC (RADNIK)
204
12
LUKAS MEŠTROV (NOVIZ)
B013
10
2
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
91
11
DOMINIK OMEJC (METALC)
B040
204
0
LUKAS MEŠTROV (NOVIZ)
91
14
DOMINIK OMEJC (METALC)
Medalists
1. DOMINIK OMEJC, METALAC
2. LUKAS MEŠTROV, Novi Zagreb
3. ANDREJ LEKIĆ, Karlovac
3. SANDRO CELOVEC, Radnik
Kadeti -57
B003
79
0
JOSIP ĐELEKOVČAN (RUG)
32
0
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
28
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
B004
37
8
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
139
3
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
199
KARLO BLAŠKOVIĆ (TKD KAR)
B026
79
3
JOSIP ĐELEKOVČAN (RUG)
28
14
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
B027
37
17
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
199
1
KARLO BLAŠKOVIĆ (TKD KAR)
B048
28
10
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
37
6
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. TIN KATIĆ, DUGA RESA
3. JOSIP ĐELEKOVČAN, RUGVICA
3. KARLO BLAŠKOVIĆ, Karlovac
Kadeti -61
B005
141
1
ROKO HORVAT (SCOMBAT)
201
6
MARTIN PISKAČ (TKD KAR)
172
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
B006
143
4
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
200
0
KARLO ČOVRAN (TKD KAR)
183
LEO SABLJAK (TKD KAR)
B028
201
5
MARTIN PISKAČ (TKD KAR)
172
6
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
B029
143
7
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
183
8
LEO SABLJAK (TKD KAR)
B049
172
1
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
183
9
LEO SABLJAK (TKD KAR)
Medalists
1. LEO SABLJAK, Karlovac
2. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. MARIO MARIJANOVIĆ, Plitvice
3. MARTIN PISKAČ, Karlovac
Kadeti -65
B034
140
7
PETAR URODA (SCOMBAT)
155
9
MIHAEL KUNTIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. MIHAEL KUNTIĆ, Tigar Zagreb
2. PETAR URODA, Scardona Combat
3. ----
3. ----
Kadeti +65
B035
208
0
DUJE IVAS (VODICE)
189
0
MIHAEL ROHTEK (TKD KAR)
Medalists
1. MIHAEL ROHTEK, Karlovac
2. ----
3. ----
3. ----