Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
12. Sveti Nikola 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Casper
Čigra
DUGA RESA
GACKA
HBD Vodice
Karlovac
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti +51
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -57
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Mlađi kadeti -36
A003
157
7
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
184
8
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
2
FILIP MIKAN (BAN-PAN)
58
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
177
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
125
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
158
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
206
DOMINIK GLAVINA (RUG)
29
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
A023
184
14
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
2
2
FILIP MIKAN (BAN-PAN)
A024
58
7
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
177
9
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
A025
125
5
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
158
3
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
A026
206
3
DOMINIK GLAVINA (RUG)
29
10
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
A048
184
4
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
177
5
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
A049
125
3
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
29
12
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
A063
177
2
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
29
5
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA
2. IVAN GLAVAŠ, Čigra
3. EMANUEL ANTOLIĆ, Radnik
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
Mlađi kadeti -39
A004
214
0
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
25
7
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
60
PETAR REČIĆ (CASPER)
161
LIN KOVACIC (TKD KBK)
211
DINO IVAS (VODICE)
A028
25
9
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
60
0
PETAR REČIĆ (CASPER)
A029
161
0
LIN KOVACIC (TKD KBK)
211
0
DINO IVAS (VODICE)
A053
25
2
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
161
4
LIN KOVACIC (TKD KBK)
Medalists
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
3. ----
3. PETAR REČIĆ, Casper
Mlađi kadeti +51
B008
31
0
EUGEN ŠLAT (TKDDRHR)
110
0
KARLO MALETIĆ (TKD PRA)
63
FRANJO VUKOVIĆ (BRINJ)
B037
110
9
KARLO MALETIĆ (TKD PRA)
63
1
FRANJO VUKOVIĆ (BRINJ)
Medalists
1. KARLO MALETIĆ, TK Prana Karlovac
2. FRANJO VUKOVIĆ, TKD BRINJE
3. EUGEN ŠLAT, DUGA RESA
3. ----
Kadeti -45
B002
122
17
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
34
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
94
LUKA MAJCEN (METALC)
163
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
35
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
B024
122
8
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
94
11
LUKA MAJCEN (METALC)
B025
163
18
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
35
2
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
B047
94
1
LUKA MAJCEN (METALC)
163
10
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
Medalists
1. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
2. LUKA MAJCEN, METALAC
3. DARKO KOLAR, DUGA RESA
3. MIHAEL ŽAGAR, Radnik
Kadeti -49
B033
26
4
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
215
6
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
Medalists
1. LUKA MAGDIC, Karlovac
2. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
3. ----
3. ----
Kadeti -57
B003
79
0
JOSIP ĐELEKOVČAN (RUG)
32
0
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
28
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
B004
37
8
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
139
3
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
199
KARLO BLAŠKOVIĆ (TKD KAR)
B026
79
3
JOSIP ĐELEKOVČAN (RUG)
28
14
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
B027
37
17
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
199
1
KARLO BLAŠKOVIĆ (TKD KAR)
B048
28
10
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
37
6
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. TIN KATIĆ, DUGA RESA
3. JOSIP ĐELEKOVČAN, RUGVICA
3. KARLO BLAŠKOVIĆ, Karlovac
Kadetkinje -47
B007
142
10
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
36
14
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
164
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
68
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
126
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
B030
36
18
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
164
1
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
B031
68
2
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
126
9
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
B050
36
7
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
126
2
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. ANALENA BRANDIĆ, RUGVICA
3. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
Kadetkinje -51
B017
202
8
MIHAELA FUDURIĆ (TKDDRHR)
129
9
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
B018
128
6
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
38
13
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
B043
129
0
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
38
9
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. HELENA KRZNARIĆ, SENJ
3. MIHAELA FUDURIĆ, DUGA RESA
Kadetkinje -55
B019
105
13
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
33
6
ANA MILJAVAC (TKDDRHR)
B020
27
2
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
20
14
DORA BERONIC (TKD KAR)
B044
105
1
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
20
15
DORA BERONIC (TKD KAR)
Medalists
1. DORA BERONIC, Karlovac
2. TONKA BANIĆ, Scardona Combat
3. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. ANA MILJAVAC, DUGA RESA