Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
12. Sveti Nikola 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Casper
Čigra
DUGA RESA
GACKA
HBD Vodice
Karlovac
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -41
Kadeti -57
Kadeti -61
Kadeti -65
Kadetkinje -37
Kadetkinje -55
Kadetkinje +59
Kadeti -41
B001
123
0
MIKE BENCARIĆ (RADNIK)
187
0
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
107
MARKO KOVILIĆ (SCOMBAT)
53
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
42
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
B022
187
20
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
107
7
MARKO KOVILIĆ (SCOMBAT)
B023
53
11
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
42
4
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
B046
187
3
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
53
14
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
Medalists
1. DAVID VIDAKOVIĆ, Casper
2. KRISTIJAN KUSTER, Karlovac
3. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
3. MARKO KOVILIĆ, Scardona Combat
Kadeti -57
B003
79
0
JOSIP ĐELEKOVČAN (RUG)
32
0
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
28
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
B004
37
8
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
139
3
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
199
KARLO BLAŠKOVIĆ (TKD KAR)
B026
79
3
JOSIP ĐELEKOVČAN (RUG)
28
14
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
B027
37
17
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
199
1
KARLO BLAŠKOVIĆ (TKD KAR)
B048
28
10
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
37
6
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. TIN KATIĆ, DUGA RESA
3. JOSIP ĐELEKOVČAN, RUGVICA
3. KARLO BLAŠKOVIĆ, Karlovac
Kadeti -61
B005
141
1
ROKO HORVAT (SCOMBAT)
201
6
MARTIN PISKAČ (TKD KAR)
172
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
B006
143
4
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
200
0
KARLO ČOVRAN (TKD KAR)
183
LEO SABLJAK (TKD KAR)
B028
201
5
MARTIN PISKAČ (TKD KAR)
172
6
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
B029
143
7
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
183
8
LEO SABLJAK (TKD KAR)
B049
172
1
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
183
9
LEO SABLJAK (TKD KAR)
Medalists
1. LEO SABLJAK, Karlovac
2. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. MARIO MARIJANOVIĆ, Plitvice
3. MARTIN PISKAČ, Karlovac
Kadeti -65
B034
140
7
PETAR URODA (SCOMBAT)
155
9
MIHAEL KUNTIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. MIHAEL KUNTIĆ, Tigar Zagreb
2. PETAR URODA, Scardona Combat
3. ----
3. ----
Kadetkinje -37
B014
138
0
DAJANA STJEPANOVIĆ (SCOMBAT)
170
20
NATALI MEĐERAL (SENJ)
203
LEA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
B041
170
12
NATALI MEĐERAL (SENJ)
203
13
LEA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
Medalists
1. LEA BOGUNOVIĆ, Novi Zagreb
2. NATALI MEĐERAL, SENJ
3. DAJANA STJEPANOVIĆ, Scardona Combat
3. ----
Kadetkinje -55
B019
105
13
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
33
6
ANA MILJAVAC (TKDDRHR)
B020
27
2
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
20
14
DORA BERONIC (TKD KAR)
B044
105
1
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
20
15
DORA BERONIC (TKD KAR)
Medalists
1. DORA BERONIC, Karlovac
2. TONKA BANIĆ, Scardona Combat
3. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. ANA MILJAVAC, DUGA RESA
Kadetkinje +59
B036
104
1
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
73
11
NIKA PRPIĆ (GACKA)
Medalists
1. NIKA PRPIĆ, GACKA
2. ANITA PALINIĆ, Scardona Combat
3. ----
3. ----