Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
12. Sveti Nikola 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Casper
Čigra
DUGA RESA
GACKA
HBD Vodice
Karlovac
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti -61
Kadetkinje -37
Kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje -27
A006
4
6
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
40
1
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
90
LUCIJA OMEJC (METALC)
137
DINA SELAK (SENJ)
49
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
A032
4
9
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
90
1
LUCIJA OMEJC (METALC)
A033
137
0
DINA SELAK (SENJ)
49
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
A055
4
4
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
49
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Medalists
1. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
2. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. LUCIJA OMEJC, METALAC
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
A008
21
9
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
180
5
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
132
VITA PRPIĆ (SENJ)
A009
69
13
ANDREA BARTULAC (GACKA)
41
1
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
1
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
A036
21
8
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
132
12
VITA PRPIĆ (SENJ)
A037
69
6
ANDREA BARTULAC (GACKA)
1
1
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
A057
132
4
VITA PRPIĆ (SENJ)
69
3
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. ANDREA BARTULAC, GACKA
3. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
3. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS
Mlađe kadetkinje -39
A011
6
2
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
48
5
TEA STIPETIĆ (OGULIN)
A012
173
4
LAURA NEKIĆ (SENJ)
191
16
DORA MAČVANIN (CASPER)
A013
5
10
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
205
0
MONIKA GRDIĆ (OGULIN)
149
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
A040
48
12
TEA STIPETIĆ (OGULIN)
191
9
DORA MAČVANIN (CASPER)
A041
5
4
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
149
1
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
A059
48
3
TEA STIPETIĆ (OGULIN)
5
6
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
2. TEA STIPETIĆ, Ogulin
3. CHIARA DUJMOVIĆ, Tigar Zagreb
3. DORA MAČVANIN, Casper
Mlađe kadetkinje -43
A014
135
0
NINA MIHELAC (SENJ)
146
0
KATARINA BABIĆ (PLTVICE)
197
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
56
KARLA HOGGE (CASPER)
46
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
A042
135
13
NINA MIHELAC (SENJ)
197
5
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
A043
56
13
KARLA HOGGE (CASPER)
46
1
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
A060
135
7
NINA MIHELAC (SENJ)
56
8
KARLA HOGGE (CASPER)
Medalists
1. KARLA HOGGE, Casper
2. NINA MIHELAC, SENJ
3. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
3. HELENA KIČEMA, Novi Zagreb
Mlađe kadetkinje +51
B009
171
0
JANA RUKAVINA (SENJ)
162
10
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
15
EMA LONČARIĆ (TKD KAR)
B038
162
13
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
15
14
EMA LONČARIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. EMA LONČARIĆ, Karlovac
2. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. JANA RUKAVINA, SENJ
3. ----
Kadeti -61
B005
141
1
ROKO HORVAT (SCOMBAT)
201
6
MARTIN PISKAČ (TKD KAR)
172
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
B006
143
4
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
200
0
KARLO ČOVRAN (TKD KAR)
183
LEO SABLJAK (TKD KAR)
B028
201
5
MARTIN PISKAČ (TKD KAR)
172
6
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
B029
143
7
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
183
8
LEO SABLJAK (TKD KAR)
B049
172
1
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
183
9
LEO SABLJAK (TKD KAR)
Medalists
1. LEO SABLJAK, Karlovac
2. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. MARIO MARIJANOVIĆ, Plitvice
3. MARTIN PISKAČ, Karlovac
Kadetkinje -37
B014
138
0
DAJANA STJEPANOVIĆ (SCOMBAT)
170
20
NATALI MEĐERAL (SENJ)
203
LEA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
B041
170
12
NATALI MEĐERAL (SENJ)
203
13
LEA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
Medalists
1. LEA BOGUNOVIĆ, Novi Zagreb
2. NATALI MEĐERAL, SENJ
3. DAJANA STJEPANOVIĆ, Scardona Combat
3. ----
Kadetkinje -51
B017
202
8
MIHAELA FUDURIĆ (TKDDRHR)
129
9
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
B018
128
6
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
38
13
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
B043
129
0
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
38
9
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. HELENA KRZNARIĆ, SENJ
3. MIHAELA FUDURIĆ, DUGA RESA