Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
12. Sveti Nikola 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Casper
Čigra
DUGA RESA
GACKA
HBD Vodice
Karlovac
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -43
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -53
Mlađi kadeti -36
A003
157
7
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
184
8
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
2
FILIP MIKAN (BAN-PAN)
58
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
177
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
125
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
158
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
206
DOMINIK GLAVINA (RUG)
29
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
A023
184
14
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
2
2
FILIP MIKAN (BAN-PAN)
A024
58
7
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
177
9
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
A025
125
5
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
158
3
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
A026
206
3
DOMINIK GLAVINA (RUG)
29
10
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
A048
184
4
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
177
5
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
A049
125
3
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
29
12
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
A063
177
2
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
29
5
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA
2. IVAN GLAVAŠ, Čigra
3. EMANUEL ANTOLIĆ, Radnik
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
Mlađi kadeti -43
A005
61
2
ROKO SIKAVICA (CASPER)
120
6
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
67
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
121
DAVID BINGULA (RADNIK)
24
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
A030
120
4
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
67
8
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
A031
121
1
DAVID BINGULA (RADNIK)
24
11
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
A054
67
4
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
24
4
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MATIJA MIŠKOVIĆ, Karlovac
2. DAVID ŠEBALJ, TKD BRINJE
3. DAVID BINGULA, Radnik
3. ANTONIO DRAGAŠEVIĆ, Radnik
Kadeti -41
B001
123
0
MIKE BENCARIĆ (RADNIK)
187
0
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
107
MARKO KOVILIĆ (SCOMBAT)
53
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
42
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
B022
187
20
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
107
7
MARKO KOVILIĆ (SCOMBAT)
B023
53
11
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
42
4
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
B046
187
3
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
53
14
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
Medalists
1. DAVID VIDAKOVIĆ, Casper
2. KRISTIJAN KUSTER, Karlovac
3. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
3. MARKO KOVILIĆ, Scardona Combat
Kadeti -45
B002
122
17
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
34
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
94
LUKA MAJCEN (METALC)
163
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
35
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
B024
122
8
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
94
11
LUKA MAJCEN (METALC)
B025
163
18
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
35
2
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
B047
94
1
LUKA MAJCEN (METALC)
163
10
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
Medalists
1. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
2. LUKA MAJCEN, METALAC
3. DARKO KOLAR, DUGA RESA
3. MIHAEL ŽAGAR, Radnik
Kadeti -53
B012
124
0
SANDRO CELOVEC (RADNIK)
204
12
LUKAS MEŠTROV (NOVIZ)
B013
10
2
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
91
11
DOMINIK OMEJC (METALC)
B040
204
0
LUKAS MEŠTROV (NOVIZ)
91
14
DOMINIK OMEJC (METALC)
Medalists
1. DOMINIK OMEJC, METALAC
2. LUKAS MEŠTROV, Novi Zagreb
3. ANDREJ LEKIĆ, Karlovac
3. SANDRO CELOVEC, Radnik