Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
12. Sveti Nikola 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Casper
Čigra
DUGA RESA
GACKA
HBD Vodice
Karlovac
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -61
Kadetkinje -47
Mlađi kadeti -30
A001
152
13
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
174
12
NIKO KUNOVIĆ (BAN-PAN)
18
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
114
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
99
DAVID DUNDOVIĆ (METALC)
145
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
43
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
156
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
8
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
A015
152
7
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
18
15
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
A016
114
11
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
99
5
DAVID DUNDOVIĆ (METALC)
A017
145
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
43
3
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
A018
156
8
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
8
4
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
A044
18
19
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
114
9
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
A045
145
5
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
156
8
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
A061
18
8
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
156
7
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. IVAN KLARIĆ, Karlovac
2. FRAN ANDRIJANIĆ, Tigar Zagreb
3. SVEN ANIĆ, TK Prana Karlovac
3. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice
Mlađe kadetkinje -36
A010
144
0
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
209
0
CHIARA IVAS (VODICE)
50
BARBARA PRANJIĆ (CASPER)
190
KARLA LONČAR (GACKA)
7
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
A038
144
0
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
50
6
BARBARA PRANJIĆ (CASPER)
A039
190
0
KARLA LONČAR (GACKA)
7
0
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
A058
50
13
BARBARA PRANJIĆ (CASPER)
190
1
KARLA LONČAR (GACKA)
Medalists
1. BARBARA PRANJIĆ, Casper
2. KARLA LONČAR, GACKA
3. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
A014
135
0
NINA MIHELAC (SENJ)
146
0
KATARINA BABIĆ (PLTVICE)
197
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
56
KARLA HOGGE (CASPER)
46
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
A042
135
13
NINA MIHELAC (SENJ)
197
5
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
A043
56
13
KARLA HOGGE (CASPER)
46
1
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
A060
135
7
NINA MIHELAC (SENJ)
56
8
KARLA HOGGE (CASPER)
Medalists
1. KARLA HOGGE, Casper
2. NINA MIHELAC, SENJ
3. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
3. HELENA KIČEMA, Novi Zagreb
Kadeti -61
B005
141
1
ROKO HORVAT (SCOMBAT)
201
6
MARTIN PISKAČ (TKD KAR)
172
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
B006
143
4
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
200
0
KARLO ČOVRAN (TKD KAR)
183
LEO SABLJAK (TKD KAR)
B028
201
5
MARTIN PISKAČ (TKD KAR)
172
6
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
B029
143
7
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
183
8
LEO SABLJAK (TKD KAR)
B049
172
1
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
183
9
LEO SABLJAK (TKD KAR)
Medalists
1. LEO SABLJAK, Karlovac
2. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. MARIO MARIJANOVIĆ, Plitvice
3. MARTIN PISKAČ, Karlovac
Kadetkinje -47
B007
142
10
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
36
14
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
164
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
68
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
126
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
B030
36
18
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
164
1
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
B031
68
2
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
126
9
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
B050
36
7
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
126
2
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. ANALENA BRANDIĆ, RUGVICA
3. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA