Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
13. adidas MAKSIMIR CUP
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
Mini olympics A (male)
Mini olympics A (female)
Mini olympics B (male)
Mini olympics B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets A (female) -41
Cadets A (female) -44
Cadets A (female) -47
Cadets A (female) -51
Cadets A (female) -55
Cadets A (female) -59
Cadets A (female) +59
Cadets A (female) -41
E005
462
7
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
241
3
EMA BLEČIĆ (NOVIZ)
509
TIA SLOVENC (IO)
540
LEA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
544
IVA ANTUNOVIĆ (NOVIZ)
E022
462
8
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
509
6
TIA SLOVENC (IO)
E023
540
1
LEA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
544
0
IVA ANTUNOVIĆ (NOVIZ)
E048
462
11
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
540
6
LEA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
Medalists
1. PAULA BOČKAJ, Contra
2. LEA BOGUNOVIĆ, Novi Zagreb
3. TIA SLOVENC, ION
3. IVA ANTUNOVIĆ, Novi Zagreb
Cadets A (female) -44
E006
290
9
KATJA BARIĆ (IO)
197
3
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
251
BARBARA PRANJIĆ (CASPER)
E007
516
3
MAJA ANDREIS (IO)
115
5
ENA VEVEREC (BIST)
242
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
E024
290
5
KATJA BARIĆ (IO)
251
1
BARBARA PRANJIĆ (CASPER)
E025
115
0
ENA VEVEREC (BIST)
242
4
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
E049
290
9
KATJA BARIĆ (IO)
242
10
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
Medalists
1. HELENA KIČEMA, Novi Zagreb
2. KATJA BARIĆ, ION
3. ENA VEVEREC, Bistra
3. BARBARA PRANJIĆ, Casper
Cadets A (female) -47
E009
310
0
TAMARA LUBURIĆ (IO)
281
8
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
485
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
E039
281
0
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
485
8
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Medalists
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MARA MARŽIĆ, SUŠAK
3. TAMARA LUBURIĆ, ION
3. ----
Cadets A (female) -51
E031
264
16
PAOLA PAP (CASPER)
329
5
CVITA KINKELA (SOLARIS)
Medalists
1. PAOLA PAP, Casper
2. CVITA KINKELA, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
3. ----
Cadets A (female) -55
E032
324
13
MATEA FUMIĆ (BIST)
475
1
NENSI ADILI (SPRTUS)
Medalists
1. MATEA FUMIĆ, Bistra
2. NENSI ADILI, SPIRITUS
3. ----
3. ----
Cadets A (female) -59
E033
389
16
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
32
3
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. MIRNA JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Cadets A (female) +59
E010
136
12
MATEA BEGIĆ (NA)
201
4
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
4
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
E040
136
14
MATEA BEGIĆ (NA)
4
2
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
Medalists
1. MATEA BEGIĆ, Taekwondo klub Našice
2. BLERINA HYKOLLI, MAKSIMIR
3. ANITA PALINIĆ, Scardona Combat
3. ----