Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
13. adidas Maksimir Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bistra
Casper
Contra
CRO-COP
Čigra
FENIKS-VUKOMEREC
HBD Vodice
ION
JAKOVLJE
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
MAKSIMIR
MASTER
Novalja
Novi Zagreb
Ogulin
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Rovinj
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
Scardona Combat
SENJ
SOLARIS ŠIBENIK
SPIRITUS
St-kwan
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
Velika Gorica
VRBOVEC
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti A -57
Kadeti A +65
Kadetkinje A -47
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -47
Juniori -63
Mlađi kadeti -33
F004
486
11
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
221
4
FILIP PEKAŠ (OSVI)
F005
395
12
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
183
11
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
F006
94
3
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
312
12
TONI BUCKOVIĆ (IO)
F007
138
0
LUKA PAVLIĆ (NA)
417
5
BRUNO BRKOVIĆ (SPRTUS)
F008
487
5
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
300
0
MATIJA JAKOV ŽAKNIĆ (IO)
F009
139
9
LUKA JURJEVIĆ (NA)
461
1
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
F010
427
8
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
178
7
TIN SLOVENEC (BIST)
F011
137
5
ANTONIO KALMAN (NA)
225
3
BRUNO IMAMOVIĆ (ACTIV)
F024
486
8
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
395
4
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
F025
312
16
TONI BUCKOVIĆ (IO)
417
4
BRUNO BRKOVIĆ (SPRTUS)
F026
487
11
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
139
0
LUKA JURJEVIĆ (NA)
F027
427
8
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
137
2
ANTONIO KALMAN (NA)
F042
486
1
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
312
9
TONI BUCKOVIĆ (IO)
F043
487
7
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
427
2
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
F052
312
0
TONI BUCKOVIĆ (IO)
487
1
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. IVANO KURTOVIĆ, SUŠAK
2. TONI BUCKOVIĆ, ION
3. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
3. LEON ŽAGAR, SUŠAK
Mlađi kadeti -36
F012
265
15
PATRIK BETI (CASPER)
546
3
MAX HAJAK (MAKSMR)
F013
489
6
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
414
2
ALAN ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
F014
237
3
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
296
2
GERGŐ BÍRÓ (SATENG)
249
VITO POLJIČAK (NOVIZ)
F015
480
5
LUKA PROTULIPAC (ACTIV)
552
3
HRVOJE ČRLENEC (MAKSMR)
F016
488
0
ANDREJ VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
420
0
BRUNO JEZDIĆ (SPRTUS)
F017
238
13
BORNA SAUCHA (ACTIV)
439
16
PAVLE ZELKO (SPRTUS)
299
MATEJ BEKIĆ (IO)
F028
265
14
PATRIK BETI (CASPER)
489
2
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
F029
237
0
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
249
6
VITO POLJIČAK (NOVIZ)
F030
480
8
LUKA PROTULIPAC (ACTIV)
488
11
ANDREJ VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
F031
439
3
PAVLE ZELKO (SPRTUS)
299
10
MATEJ BEKIĆ (IO)
F044
265
13
PATRIK BETI (CASPER)
249
0
VITO POLJIČAK (NOVIZ)
F045
488
5
ANDREJ VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
299
8
MATEJ BEKIĆ (IO)
F053
265
7
PATRIK BETI (CASPER)
299
6
MATEJ BEKIĆ (IO)
Osvajači medalja
1. PATRIK BETI, Casper
2. MATEJ BEKIĆ, ION
3. VITO POLJIČAK, Novi Zagreb
3. ANDREJ VUJEVIĆ, SUŠAK
Mlađe kadetkinje +51
H013
490
0
ĐANA HASKIĆ (TKSUŠAK)
19
0
KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI (MAKSMR)
H014
198
7
KLARA BANIĆ (SCOMBAT)
435
15
VERONIKA BUNDALO (SPRTUS)
H015
448
14
ADRIANA LEŠ (CONTRA)
102
2
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
204
MARIJETA PIŽIĆ (SCOMBAT)
H034
490
8
ĐANA HASKIĆ (TKSUŠAK)
435
14
VERONIKA BUNDALO (SPRTUS)
H035
448
7
ADRIANA LEŠ (CONTRA)
204
3
MARIJETA PIŽIĆ (SCOMBAT)
H051
435
14
VERONIKA BUNDALO (SPRTUS)
448
9
ADRIANA LEŠ (CONTRA)
Osvajači medalja
1. VERONIKA BUNDALO, SPIRITUS
2. ADRIANA LEŠ, Contra
3. ĐANA HASKIĆ, SUŠAK
3. MARIJETA PIŽIĆ, Scardona Combat
Kadeti A -57
E028
327
1
MATEO KARADAKIĆ (SOLARIS)
496
3
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANDRIJA MOHAČ, SUŠAK
2. MATEO KARADAKIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
3. ----
Kadeti A +65
E008
467
0
MARKO ERCEGOVAC (SPRTUS)
328
0
DORIAN ZJALIĆ (SOLARIS)
279
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
E038
328
1
DORIAN ZJALIĆ (SOLARIS)
279
16
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. NICHOLAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
2. DORIAN ZJALIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. MARKO ERCEGOVAC, SPIRITUS
3. ----
Kadetkinje A -47
E009
310
0
TAMARA LUBURIĆ (IO)
281
8
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
485
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
E039
281
0
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
485
8
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MARA MARŽIĆ, SUŠAK
3. TAMARA LUBURIĆ, ION
3. ----
Kadetkinje B -41
G049
497
16
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
196
8
ANĐELA KARTELO (SCOMBAT)
Osvajači medalja
1. ANTONIJA BUŠLJETA, SUŠAK
2. ANĐELA KARTELO, Scardona Combat
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -47
H024
141
3
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
499
8
KLARA POLIĆ (TKSUŠAK)
16
IVANA LULIĆ (MAKSMR)
H045
499
14
KLARA POLIĆ (TKSUŠAK)
16
2
IVANA LULIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. KLARA POLIĆ, SUŠAK
2. IVANA LULIĆ, MAKSIMIR
3. NIKA GROZDEK, MAKSIMIR
3. ----
Juniori -63
E012
280
7
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
224
1
MÁTÉ PÁSZTOR (SATENG)
E013
159
5
EUGEN ŠTEKO (TKTRNJE)
361
13
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
E042
280
6
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
361
1
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. MATIJA RUŽIĆ, SUŠAK
2. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. MÁTÉ PÁSZTOR, Sárga-Tenger Taekwondo Klub
3. EUGEN ŠTEKO, TK TRNJE