Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. Grobnik Kup 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađi kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniorke
Limačice
Kick - muški
Kick - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) -3 (2015)
Kick (muški) -4 (2014)
Kick (muški) -5 (2013)
Kick (muški) -6 (2012)
Kick (muški) -7 (2010/11)
Kick (muški) -8 (2007/08/09)
Kick (muški) -3 (2015)
A001
96
0
MAURO AJANOVIĆ (DRENOVA)
94
0
BORNA VUNIĆ (DRENOVA)
Medalists
1. BORNA VUNIĆ, DRENOVA-RIJEKA
2. MAURO AJANOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. ----
3. ----
Kick (muški) -4 (2014)
A002
71
0
LUKA BROZOVIĆ (GROBNIK)
68
0
DAVID VLAHOVIĆ (GROBNIK)
52
NOA JURETIĆ (PRIM-RI)
72
FILIP JURETIĆ (GROBNIK)
87
DAVID ĐEKANOVIĆ (PRIM-RI)
A003
71
0
LUKA BROZOVIĆ (GROBNIK)
52
0
NOA JURETIĆ (PRIM-RI)
A004
72
0
FILIP JURETIĆ (GROBNIK)
87
0
DAVID ĐEKANOVIĆ (PRIM-RI)
A005
71
0
LUKA BROZOVIĆ (GROBNIK)
72
0
FILIP JURETIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. LUKA BROZOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. FILIP JURETIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. NOA JURETIĆ, PRIMORJE-RIJEKA
3. DAVID ĐEKANOVIĆ, PRIMORJE-RIJEKA
Kick (muški) -5 (2013)
A006
95
0
DOMAGOJ JURIČEVIĆ (DRENOVA)
93
0
JOSIP JERKOVIĆ (DRENOVA)
86
ANTONIO VISITIN (PRIM-RI)
91
MATEO MANDIĆ (DRENOVA)
59
DAVID SIRETA (GROBNIK)
A007
93
0
JOSIP JERKOVIĆ (DRENOVA)
86
0
ANTONIO VISITIN (PRIM-RI)
A008
91
0
MATEO MANDIĆ (DRENOVA)
59
0
DAVID SIRETA (GROBNIK)
A009
93
0
JOSIP JERKOVIĆ (DRENOVA)
91
0
MATEO MANDIĆ (DRENOVA)
Medalists
1. JOSIP JERKOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
2. MATEO MANDIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. ANTONIO VISITIN, PRIMORJE-RIJEKA
3. DAVID SIRETA, GROBNIK-ČAVLE
Kick (muški) -6 (2012)
A010
51
0
MARIN BRDAR (PRIM-RI)
99
0
NEO GOVIĆ (DRENOVA)
179
AMAR ŠABANOVIĆ (GROBNIK)
49
IVAN BLASICH (PRIM-RI)
90
MARKO TOMA GRUBEŠIĆ (DRENOVA)
A011
51
0
MARIN BRDAR (PRIM-RI)
179
0
AMAR ŠABANOVIĆ (GROBNIK)
A012
49
0
IVAN BLASICH (PRIM-RI)
90
0
MARKO TOMA GRUBEŠIĆ (DRENOVA)
A013
179
0
AMAR ŠABANOVIĆ (GROBNIK)
90
0
MARKO TOMA GRUBEŠIĆ (DRENOVA)
Medalists
1. AMAR ŠABANOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. MARKO TOMA GRUBEŠIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. MARIN BRDAR, PRIMORJE-RIJEKA
3. IVAN BLASICH, PRIMORJE-RIJEKA
Kick (muški) -7 (2010/11)
A014
97
0
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
92
0
JAKOV LENAC (DRENOVA)
A015
98
0
ALEN DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
66
0
ANAS SHARBINI (GROBNIK)
A016
92
0
JAKOV LENAC (DRENOVA)
98
0
ALEN DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
Medalists
1. ALEN DŽELALAGIĆ, DRENOVA-RIJEKA
2. JAKOV LENAC, DRENOVA-RIJEKA
3. ANAS SHARBINI, GROBNIK-ČAVLE
3. SIMON BEJAKOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Kick (muški) -8 (2007/08/09)
A017
63
0
ARIAN JAJELO (GROBNIK)
101
0
KARLO BULOG (DRENOVA)
Medalists
1. KARLO BULOG, DRENOVA-RIJEKA
2. ARIAN JAJELO, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----