Mlađi kadeti A-36
1. AZZEDIN KHALAF, Taekwondo klub Alepo |
|
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti A+51
1. ANTE JUKIĆ, OTOČAC |
2. MAKS DEBOGOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL |
|
|
|
| |
Mlađe kadetkinje A-30
1. GRETA DRAKŠIĆ, ZAPRESIC |
2. TAJANA LUŠA, SUSEDGRAD SOKOL |
|
|
|
| | | |
Mlađi kadeti B-30
1. RENE JANDROKOVIĆ, Radnik |
2. HRVOJE SABLJAK, Plitvice |
|
|
|
| | | |
Mlađe kadetkinje B-27
|
|
Mlađe kadetkinje B-33
1. MARCELA BATUR, TK Zadar |
2. LARA SRBLJNIOVIĆ, Radnik |
3. EVA KARABAJIĆ, OGRC Novska |
3. MIA NIKOLIĆ, Plitvice |
|
|
|
Mlađe kadetkinje B-43
1. JULIJA BUKOVAC, OTOČAC |
2. PATRICIA POLJANAC, ZAPRESIC |
3. KLARA JURAN, TK Zadar |
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje B-47
1. BRUNA ZAJEC KAMBIĆ, Radnik |
2. ANA FLEGO, GROBNIK-ČAVLE |
3. RAFAELA MITROVIĆ, OGRC Novska |
|
|
| |
Kadeti A-37
1. AHMAD ABDO, Taekwondo klub Alepo |
2. LUKA BERAM, TK Zadar |
|
|
|
|
|
Kadeti A-45
1. MARKO FIČKO, Panda Karlovac Team |
2. JAN KRANJČEVIĆ, OTOČAC |
3. IVAN LONČAREVIĆ, OGRC Novska |
|
|
| |
Kadetkinje A-37
1. SARA MATASIĆ, GACKA |
2. LUCIJA VUCIĆ, FENIKS-VUKOMEREC |
|
|
|
|
|
Kadetkinje A-44
1. SARA PEJNOVIĆ, Panda Karlovac Team |
2. BARBARA REBROVIĆ, OGRC Novska |
3. PAOLA JURANIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
3. SIMONA DEVČIĆ, OTOČAC |
|
|
|
Kadetkinje A-47
1. KIARA SUDAN, GROBNIK-ČAVLE |
2. TARA LEMAIĆ, GACKA |
|
|
|
|
|
Kadetkinje A-51
1. MAGDALENA KRMPOTIĆ, TKD BRINJE |
2. EMA ŠTIMAC, GROBNIK-ČAVLE |
3. NINA ŠTIMAC, GROBNIK-ČAVLE |
|
|
|
|
Kadetkinje A-55
1. IVANA KLASAN, OTOČAC |
2. LARA BIĆANIĆ, OTOČAC |
|
|
|
|
|
Kadetkinje A-59
1. NIKOLINA HREBAC, Panda Karlovac Team |
2. ANDREA GRBIĆ, GACKA |
|
|
|
| |
Kadeti B-41
1. ALEN DŽELALAGIĆ, DRENOVA-RIJEKA |
2. LEON BAN, GROBNIK-ČAVLE |
|
|
|
|
|
Kadeti B-45
1. KARLO BULOG, DRENOVA-RIJEKA |
2. PETAR JANDRIĆ, Plitvice |
|
|
|
|
|
Kadeti B-49
1. ŠIMUN RADIKOVIĆ, Radnik |
2. ANTON MICULINIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
|
|
|
| | | |
Kadetkinje B-37
1. INJA GOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA |
2. LORETA BERAM, TK Zadar |
|
|
|
|
|
Kadetkinje B-41
1. PETRA ČARAPOVIĆ, ZAPRESIC |
2. NIKA KOVAČEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
3. DORA MATETIĆ, DRENOVA-RIJEKA |
3. DANICA RAMLJAK, Plitvice |
|
|
|
Kadetkinje B-44
1. PETRA RUDELIĆ, OTOČAC |
2. MIA KUJUNDŽIĆ, OGRC Novska |
|
|
|
|
|
Kadetkinje B-51
1. ZONA OPSENICA, Radnik |
2. ŽANA ROŽMAN, OTOČAC |
3. ANDREA MATOŠIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
3. PAULA MARŠANIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
|
| |
Juniori -73
1. BORNA MATIJEVIĆ, PRIMORJE-RIJEKA |
2. IVAN LINIĆ, TKD BRINJE |
|
|
|
| | | |
Juniorke -55
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE |
2. DORI JURIČIĆ, PRIMORJE-RIJEKA |
|
|
|
| | | |
Seniorke -62
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE |
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE |
3. KARLA LONČAR, GACKA |
|
|
| | | |