Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
13. Sv. Nikola 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Čigra
DUGA RESA
Fast Kick
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb2
Karlovac
Lekenik
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Zaprešić
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -37
Kadeti -41
Mlađi kadeti -39
1006
74
0
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
218
7
LUKA TOMIĆ (JAS)
1007
210
0
DAVID MIHIC (PANTERA)
42
3
TONI DUJIĆ (RUG)
1008
67
1
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
41
5
IVAN MATIĆ (RUG)
1009
220
7
ANTONIO KARPIŠEK (JAS)
223
4
GORAN LISICA (OGULIN)
1030
218
4
LUKA TOMIĆ (JAS)
42
5
TONI DUJIĆ (RUG)
1031
41
3
IVAN MATIĆ (RUG)
220
8
ANTONIO KARPIŠEK (JAS)
1045
42
4
TONI DUJIĆ (RUG)
220
3
ANTONIO KARPIŠEK (JAS)
Osvajači medalja
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. ANTONIO KARPIŠEK, Jastreb2
3. LUKA TOMIĆ, Jastreb2
3. IVAN MATIĆ, RUGVICA
Mlađe kadetkinje -27
1023
206
1
MIDZOR KALA (PANTERA)
39
3
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
21
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
1041
39
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
21
1
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. MARTA JURIĆ, Čigra
3. MIDZOR KALA, Pantera
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
1024
175
2
LAURA NEKIĆ (SENJ)
37
10
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
1025
207
2
ANA STIMAC (PANTERA)
23
9
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
1042
37
2
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
23
1
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
3. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. ANA STIMAC, Pantera
Kadeti -37
2005
104
0
DAVID STOJČEVIĆ (LEKENIK)
226
11
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
108
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
193
IAN MIDZOR (PANTERA)
99
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
2021
226
18
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
108
10
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
2022
193
13
IAN MIDZOR (PANTERA)
99
1
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
2042
226
9
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
193
4
IAN MIDZOR (PANTERA)
Osvajači medalja
1. LUKA DREMPETIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. IAN MIDZOR, Pantera
3. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
3. KARLO PAVELIĆ, Sutla Šenkovec
Kadeti -41
2011
194
23
VITO JELIC (PANTERA)
63
8
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
54
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
2035
194
18
VITO JELIC (PANTERA)
54
26
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
2. VITO JELIC, Pantera
3. DOMAGOJ LUKAČ, Ozalj
3. ----