Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. Sv. Nikola 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Čigra
DUGA RESA
Fast Kick
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb2
Karlovac
Lekenik
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Zaprešić
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađi kadeti -39
1006
74
0
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
218
7
LUKA TOMIĆ (JAS)
1007
210
0
DAVID MIHIC (PANTERA)
42
3
TONI DUJIĆ (RUG)
1008
67
1
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
41
5
IVAN MATIĆ (RUG)
1009
220
7
ANTONIO KARPIŠEK (JAS)
223
4
GORAN LISICA (OGULIN)
1030
218
4
LUKA TOMIĆ (JAS)
42
5
TONI DUJIĆ (RUG)
1031
41
3
IVAN MATIĆ (RUG)
220
8
ANTONIO KARPIŠEK (JAS)
1045
42
4
TONI DUJIĆ (RUG)
220
3
ANTONIO KARPIŠEK (JAS)
Medalists
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. ANTONIO KARPIŠEK, Jastreb2
3. LUKA TOMIĆ, Jastreb2
3. IVAN MATIĆ, RUGVICA
Mlađi kadeti -43
1010
215
5
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
224
1
DORIAN JURIĆ (LEKENIK)
1011
43
4
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
26
3
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
1012
48
4
BORNA BURSIĆ (TKDDRHR)
75
16
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
1013
187
5
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
141
8
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
1032
215
4
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
43
11
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
1033
75
6
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
141
7
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
1046
43
15
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
141
5
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
3. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -30
1014
97
11
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
172
4
DINA SELAK (SENJ)
30
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
40
DORA JAZVIĆ (RUG)
169
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1034
97
6
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
30
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
1035
40
4
DORA JAZVIĆ (RUG)
169
3
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1047
97
9
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
40
6
DORA JAZVIĆ (RUG)
Medalists
1. PETRA ŽMAUC, Sutla Šenkovec
2. DORA JAZVIĆ, RUGVICA
3. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
3. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
Mlađe kadetkinje -33
1015
44
0
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
5
2
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
1016
38
15
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
52
3
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
1017
96
0
EMA GERJEVIĆ (SUTLA )
188
0
ANDREA BARTULAC (GACKA)
1018
201
14
PETRA IVOŠEVIĆ (OGULIN)
51
24
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
1036
5
0
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
38
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
1037
188
32
ANDREA BARTULAC (GACKA)
51
0
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
1048
38
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
188
7
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
3. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS