Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. Sv. Nikola 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Čigra
DUGA RESA
Fast Kick
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb2
Karlovac
Lekenik
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Zaprešić
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadetkinje -59
Mlađi kadeti -30
1002
3
3
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
59
5
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
35
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1
OMEROVIC ALEN (RALE)
89
MARKO DRLJO (BIST)
1026
59
6
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
35
3
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1027
1
0
OMEROVIC ALEN (RALE)
89
0
MARKO DRLJO (BIST)
1043
59
7
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
89
9
MARKO DRLJO (BIST)
Medalists
1. MARKO DRLJO, Bistra
2. SVEN ANIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin
Mlađi kadeti -33
1003
12
3
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
200
5
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
1004
25
10
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
139
4
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1005
221
2
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
138
5
IVAN POLJAK (PLTVICE)
47
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
1028
200
2
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
25
3
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
1029
138
10
IVAN POLJAK (PLTVICE)
47
2
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
1044
25
2
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
138
3
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Medalists
1. IVAN POLJAK, Plitvice
2. NIKOLA FRANOVIĆ, Čigra
3. NIKOLA MEJAŠKI, DUGA RESA
3. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
Mlađi kadeti -39
1006
74
0
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
218
7
LUKA TOMIĆ (JAS)
1007
210
0
DAVID MIHIC (PANTERA)
42
3
TONI DUJIĆ (RUG)
1008
67
1
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
41
5
IVAN MATIĆ (RUG)
1009
220
7
ANTONIO KARPIŠEK (JAS)
223
4
GORAN LISICA (OGULIN)
1030
218
4
LUKA TOMIĆ (JAS)
42
5
TONI DUJIĆ (RUG)
1031
41
3
IVAN MATIĆ (RUG)
220
8
ANTONIO KARPIŠEK (JAS)
1045
42
4
TONI DUJIĆ (RUG)
220
3
ANTONIO KARPIŠEK (JAS)
Medalists
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. ANTONIO KARPIŠEK, Jastreb2
3. LUKA TOMIĆ, Jastreb2
3. IVAN MATIĆ, RUGVICA
Mlađe kadetkinje -27
1023
206
1
MIDZOR KALA (PANTERA)
39
3
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
21
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
1041
39
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
21
1
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. MARTA JURIĆ, Čigra
3. MIDZOR KALA, Pantera
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
1014
97
11
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
172
4
DINA SELAK (SENJ)
30
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
40
DORA JAZVIĆ (RUG)
169
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1034
97
6
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
30
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
1035
40
4
DORA JAZVIĆ (RUG)
169
3
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1047
97
9
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
40
6
DORA JAZVIĆ (RUG)
Medalists
1. PETRA ŽMAUC, Sutla Šenkovec
2. DORA JAZVIĆ, RUGVICA
3. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
3. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
Mlađe kadetkinje -33
1015
44
0
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
5
2
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
1016
38
15
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
52
3
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
1017
96
0
EMA GERJEVIĆ (SUTLA )
188
0
ANDREA BARTULAC (GACKA)
1018
201
14
PETRA IVOŠEVIĆ (OGULIN)
51
24
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
1036
5
0
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
38
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
1037
188
32
ANDREA BARTULAC (GACKA)
51
0
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
1048
38
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
188
7
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
3. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS
Mlađe kadetkinje -36
2001
20
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
4
0
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
230
KARLA LONČAR (GACKA)
146
JULIA DODIG (ZAPRSC)
192
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
2002
219
5
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
32
10
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
50
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
145
TONKA LEPEN (ZAPRSC)
100
EMA SEVER (BIST)
2007
4
2
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
230
1
KARLA LONČAR (GACKA)
2008
146
12
JULIA DODIG (ZAPRSC)
192
0
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
2009
32
21
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
50
0
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
2010
145
4
TONKA LEPEN (ZAPRSC)
100
0
EMA SEVER (BIST)
2025
4
10
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
146
2
JULIA DODIG (ZAPRSC)
2026
32
14
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
145
2
TONKA LEPEN (ZAPRSC)
2044
4
1
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
32
6
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS
3. TONKA LEPEN, Zaprešić
3. JULIA DODIG, Zaprešić
Mlađe kadetkinje -39
2003
189
2
VITA PRPIĆ (SENJ)
98
3
LARA MARAS (SUTLA )
137
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
2004
10
5
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
144
4
PETRA OSTRIHON (ZAPRSC)
36
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
2019
98
6
LARA MARAS (SUTLA )
137
1
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
2020
10
11
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
36
2
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
2041
98
0
LARA MARAS (SUTLA )
10
0
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
Medalists
1. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
2. MIA ŠNAJDER, BANIJA PANDAS
3. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice
3. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
Mlađe kadetkinje -43
1024
175
2
LAURA NEKIĆ (SENJ)
37
10
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
1025
207
2
ANA STIMAC (PANTERA)
23
9
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
1042
37
2
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
23
1
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
3. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. ANA STIMAC, Pantera
Kadeti -45
2029
204
6
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
198
8
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadeti -49
2012
203
12
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
56
0
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
2013
119
0
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
199
11
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
2036
203
3
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
199
6
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
Medalists
1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
2. GORAN BUNČIĆ, Karlovac
3. FRANKO JOSIP SKOKO, Karlovac
3. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
Kadetkinje -59
2034
225
6
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
28
11
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. ANTONIJA MALOIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----
3. ----