Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. Sv. Nikola 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Čigra
DUGA RESA
Fast Kick
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb2
Karlovac
Lekenik
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Zaprešić
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Kadeti -37
Kadetkinje -37
Kadetkinje -47
Kadetkinje -55
Mlađe kadetkinje -30
1014
97
11
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
172
4
DINA SELAK (SENJ)
30
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
40
DORA JAZVIĆ (RUG)
169
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1034
97
6
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
30
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
1035
40
4
DORA JAZVIĆ (RUG)
169
3
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1047
97
9
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
40
6
DORA JAZVIĆ (RUG)
Medalists
1. PETRA ŽMAUC, Sutla Šenkovec
2. DORA JAZVIĆ, RUGVICA
3. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
3. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
Mlađe kadetkinje -33
1015
44
0
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
5
2
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
1016
38
15
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
52
3
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
1017
96
0
EMA GERJEVIĆ (SUTLA )
188
0
ANDREA BARTULAC (GACKA)
1018
201
14
PETRA IVOŠEVIĆ (OGULIN)
51
24
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
1036
5
0
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
38
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
1037
188
32
ANDREA BARTULAC (GACKA)
51
0
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
1048
38
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
188
7
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
3. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS
Mlađe kadetkinje -39
2003
189
2
VITA PRPIĆ (SENJ)
98
3
LARA MARAS (SUTLA )
137
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
2004
10
5
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
144
4
PETRA OSTRIHON (ZAPRSC)
36
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
2019
98
6
LARA MARAS (SUTLA )
137
1
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
2020
10
11
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
36
2
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
2041
98
0
LARA MARAS (SUTLA )
10
0
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
Medalists
1. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
2. MIA ŠNAJDER, BANIJA PANDAS
3. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice
3. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
Kadeti -37
2005
104
0
DAVID STOJČEVIĆ (LEKENIK)
226
11
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
108
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
193
IAN MIDZOR (PANTERA)
99
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
2021
226
18
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
108
10
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
2022
193
13
IAN MIDZOR (PANTERA)
99
1
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
2042
226
9
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
193
4
IAN MIDZOR (PANTERA)
Medalists
1. LUKA DREMPETIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. IAN MIDZOR, Pantera
3. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
3. KARLO PAVELIĆ, Sutla Šenkovec
Kadetkinje -37
2033
93
7
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
8
14
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
2. PATRICIA BUČAR, Sutla Šenkovec
3. ----
3. ----
Kadetkinje -47
2006
171
4
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
228
1
MARIJA RADIĆ (S.SOKOL)
95
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
131
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
181
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
2023
171
7
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
95
6
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
2024
131
7
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
181
20
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
2043
171
4
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
181
3
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
Medalists
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. SARA SEKELOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec
3. TENA NAGLIĆ, Karlovac
Kadetkinje -55
2017
209
7
ELA ZNAOR (TKD KAR)
177
4
JOSIPA ŽERJAVIĆ (SUTLA )
2018
196
8
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
197
7
ALEXANDRA KISSOVA (ILYO KE)
2040
209
15
ELA ZNAOR (TKD KAR)
196
0
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. ELA ZNAOR, Karlovac
2. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. JOSIPA ŽERJAVIĆ, Sutla Šenkovec
3. ALEXANDRA KISSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice