Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. Sv. Nikola 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Čigra
DUGA RESA
Fast Kick
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb2
Karlovac
Lekenik
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Zaprešić
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -36
Mlađi kadeti -30
1002
3
3
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
59
5
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
35
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1
OMEROVIC ALEN (RALE)
89
MARKO DRLJO (BIST)
1026
59
6
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
35
3
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1027
1
0
OMEROVIC ALEN (RALE)
89
0
MARKO DRLJO (BIST)
1043
59
7
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
89
9
MARKO DRLJO (BIST)
Medalists
1. MARKO DRLJO, Bistra
2. SVEN ANIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin
Mlađi kadeti -36
1001
103
0
ANTONIO KUZMIĆ (LEKENIK)
16
1
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
191
FILIP PODNAR (GACKA)
77
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
182
PETER CISARIK (ILYO KE)
105
MATIJA MATKOVIĆ (LEKENIK)
49
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
222
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
86
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
1019
16
2
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
191
11
FILIP PODNAR (GACKA)
1020
77
0
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
182
0
PETER CISARIK (ILYO KE)
1021
105
6
MATIJA MATKOVIĆ (LEKENIK)
49
12
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
1022
222
8
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
86
4
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
1038
191
4
FILIP PODNAR (GACKA)
182
3
PETER CISARIK (ILYO KE)
1039
49
0
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
222
10
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
1049
191
5
FILIP PODNAR (GACKA)
222
7
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. LOVRO MATIĆ, Čigra
2. FILIP PODNAR, GACKA
3. IVANO BELAVIĆ, DUGA RESA
3. PETER CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
Mlađi kadeti -51
2027
185
0
JOSIP KRZNARIĆ (TKD PRA)
190
12
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
Medalists
1. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra
2. JOSIP KRZNARIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
2001
20
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
4
0
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
230
KARLA LONČAR (GACKA)
146
JULIA DODIG (ZAPRSC)
192
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
2002
219
5
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
32
10
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
50
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
145
TONKA LEPEN (ZAPRSC)
100
EMA SEVER (BIST)
2007
4
2
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
230
1
KARLA LONČAR (GACKA)
2008
146
12
JULIA DODIG (ZAPRSC)
192
0
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
2009
32
21
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
50
0
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
2010
145
4
TONKA LEPEN (ZAPRSC)
100
0
EMA SEVER (BIST)
2025
4
10
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
146
2
JULIA DODIG (ZAPRSC)
2026
32
14
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
145
2
TONKA LEPEN (ZAPRSC)
2044
4
1
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
32
6
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS
3. TONKA LEPEN, Zaprešić
3. JULIA DODIG, Zaprešić