Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
14. Jastreb Open 2012
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
BORIŠČE
Borišče A
Borišče B
Borišče C
Borišče D
Borišče E
Borišče F
Borišče G
Borišče H
Borišče I
TEŽA/LETO
MLAĐI KADETI B (M) -33
MLAĐI KADETI B (M) -36
KADETI A (Ž) -37
KADETI B (M) -33
KADETI B (M) -37
KADETI B (M) -41
KADETI B (M) -45
KADETI B (Ž) -33
MLAĐI KADETI B (M) -36
375
ALAN KRANJČEC (JASTREB)
511
0
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
235
0
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
372
5
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
273
2
ŽELJKO KELAVA (S.SOKOL)
12
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
595
5
DARIO PANIĆ (SAJNAM)
493
0
LUKA ŠTREK (BIST)
373
MATEJ HORVAT (JASTREB)
197
6
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
642
2
LUN ŽIŽIĆ (SUTLA )
659
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
196
8
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
623
2
FILIP PODNAR (TKSUŠAK)
641
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
371
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
336
4
MARTIN FRANJČIĆ (TKDDS)
803
6
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
128
9
FRAN RUK (MED)
105
2
MARKO RUKAVINA (MTA)
374
MAKSIM KRANJEC (JASTREB)
370
6
LUKA LIPOVAC (JASTREB)
272
7
VITO MARIČIĆ (S.SOKOL)
594
ROBERT KREGAR (SAJNAM)
375
0
ALAN KRANJČEC (JASTREB)
235
0
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
372
3
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
12
3
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
595
0
DARIO PANIĆ (SAJNAM)
373
4
MATEJ HORVAT (JASTREB)
197
9
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
659
0
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
196
12
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
641
0
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
371
6
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
803
5
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
128
14
FRAN RUK (MED)
374
0
MAKSIM KRANJEC (JASTREB)
272
11
VITO MARIČIĆ (S.SOKOL)
594
3
ROBERT KREGAR (SAJNAM)
235
11
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
372
8
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
373
8
MATEJ HORVAT (JASTREB)
197
5
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
196
12
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
371
0
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
128
10
FRAN RUK (MED)
272
9
VITO MARIČIĆ (S.SOKOL)
235
5
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
373
8
MATEJ HORVAT (JASTREB)
196
5
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
128
4
FRAN RUK (MED)
373
4
MATEJ HORVAT (JASTREB)
196
6
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
Dobitniki medalj
1. JOSIP GEČEVIĆ, ORKA AS
2. MATEJ HORVAT, Jastreb
3. MIHAEL ŽAGAR, Radnik
3. FRAN RUK, Medvedgrad