Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
14. Jastreb Open 2012
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
LIMAČI A (M)
LIMAČI A (Ž)
LIMAČI B (M)
LIMAČI B (Ž)
KICK A (M)
KICK A (Ž)
KICK B (M)
KICK B (Ž)
MLAĐI KADETI A (M)
MLAĐI KADETI A (Ž)
MLAĐI KADETI B (M)
MLAĐI KADETI B (Ž)
KADETI A (M)
KADETI A (Ž)
KADETI B (M)
KADETI B (Ž)
JUNIORI (M)
JUNIORI (ž)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI B (M) -24
MLAĐI KADETI B (M) -27
MLAĐI KADETI B (M) -30
MLAĐI KADETI B (M) -33
MLAĐI KADETI B (M) -36
MLAĐI KADETI B (M) -39
MLAĐI KADETI B (M) -43
MLAĐI KADETI B (M) -47
MLAĐI KADETI B (M) -51
MLAĐI KADETI B (M) +51
MLAĐI KADETI B (M) -36
375
ALAN KRANJČEC (JASTREB)
511
0
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
235
0
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
372
5
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
273
2
ŽELJKO KELAVA (S.SOKOL)
12
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
595
5
DARIO PANIĆ (SAJNAM)
493
0
LUKA ŠTREK (BIST)
373
MATEJ HORVAT (JASTREB)
197
6
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
642
2
LUN ŽIŽIĆ (SUTLA )
659
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
196
8
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
623
2
FILIP PODNAR (TKSUŠAK)
641
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
371
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
336
4
MARTIN FRANJČIĆ (TKDDS)
803
6
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
128
9
FRAN RUK (MED)
105
2
MARKO RUKAVINA (MTA)
374
MAKSIM KRANJEC (JASTREB)
370
6
LUKA LIPOVAC (JASTREB)
272
7
VITO MARIČIĆ (S.SOKOL)
594
ROBERT KREGAR (SAJNAM)
375
0
ALAN KRANJČEC (JASTREB)
235
0
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
372
3
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
12
3
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
595
0
DARIO PANIĆ (SAJNAM)
373
4
MATEJ HORVAT (JASTREB)
197
9
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
659
0
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
196
12
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
641
0
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
371
6
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
803
5
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
128
14
FRAN RUK (MED)
374
0
MAKSIM KRANJEC (JASTREB)
272
11
VITO MARIČIĆ (S.SOKOL)
594
3
ROBERT KREGAR (SAJNAM)
235
11
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
372
8
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
373
8
MATEJ HORVAT (JASTREB)
197
5
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
196
12
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
371
0
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
128
10
FRAN RUK (MED)
272
9
VITO MARIČIĆ (S.SOKOL)
235
5
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
373
8
MATEJ HORVAT (JASTREB)
196
5
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
128
4
FRAN RUK (MED)
373
4
MATEJ HORVAT (JASTREB)
196
6
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. JOSIP GEČEVIĆ, ORKA AS
2. MATEJ HORVAT, Jastreb
3. MIHAEL ŽAGAR, Radnik
3. FRAN RUK, Medvedgrad