Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
14. Jastreb Open 2012
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽA/LETO
LIMAČI A (M) -36
LIMAČI A (M) -40
LIMAČI A (Ž) -23
MLAĐI KADETI A (M) -43
MLAĐI KADETI A (Ž) -33
LIMAČI A (M) -36
284
PETAR TOMIĆ (S.SOKOL)
767
ADRIJAN JANDROKOVIC (KWON)
137
BORNA BULJUBAŠIĆ (MED)
675
0
LEON KUŠIĆ (TIGAZ)
741
12
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
645
SVEN DUĆA (SUTLA )
308
6
LUKA PRELOG (ZEL.)
143
0
AXEL DUBRAVČIĆ (METALC)
726
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
439
0
DAVID TOPIĆ (JASTREB)
32
1
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
284
6
PETAR TOMIĆ (S.SOKOL)
767
8
ADRIJAN JANDROKOVIC (KWON)
137
0
BORNA BULJUBAŠIĆ (MED)
741
1
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
645
3
SVEN DUĆA (SUTLA )
308
9
LUKA PRELOG (ZEL.)
726
1
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
32
4
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
767
4
ADRIJAN JANDROKOVIC (KWON)
741
13
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
308
4
LUKA PRELOG (ZEL.)
32
9
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
741
3
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
32
9
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
Dobitniki medalj
1. DOMAGOJ PAVLEK, Čigra
2. MARIN HLAD, JAKOVLJE
3. ADRIJAN JANDROKOVIC, KWON
3. LUKA PRELOG, Zelingrad
LIMAČI A (M) -40
440
8
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
768
5
IVAN TOMISLAV MARIJAN (KWON)
633
JAKOV DRAGIČEVIĆ (TKSUŠAK)
52
0
LEON ŠIMEK (FENVUK)
676
0
LEON ŠKALIC (TIGAZ)
632
3
VICTOR VATTA (TKSUŠAK)
144
9
FABIAN SERDARUŠIĆ (METALC)
440
12
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
633
0
JAKOV DRAGIČEVIĆ (TKSUŠAK)
676
0
LEON ŠKALIC (TIGAZ)
144
12
FABIAN SERDARUŠIĆ (METALC)
440
9
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
144
8
FABIAN SERDARUŠIĆ (METALC)
Dobitniki medalj
1. SVEN GAVRANOVIĆ, Jastreb
2. FABIAN SERDARUŠIĆ, METALAC
3. JAKOV DRAGIČEVIĆ, SUŠAK
3. LEON ŠKALIC, Tigar Zagreb
LIMAČI A (Ž) -23
586
NIKA KOLAREK (PANTERA)
742
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
677
VIKTORIJA PROTKOVIĆ (TIGAZ)
516
6
HANA DORIA ZAJEC (DANGUN)
145
1
SARA BAKALOVIĆ (METALC)
586
2
NIKA KOLAREK (PANTERA)
742
0
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
677
5
VIKTORIJA PROTKOVIĆ (TIGAZ)
516
11
HANA DORIA ZAJEC (DANGUN)
586
4
NIKA KOLAREK (PANTERA)
516
5
HANA DORIA ZAJEC (DANGUN)
Dobitniki medalj
1. HANA DORIA ZAJEC, Dan-Gun
2. NIKA KOLAREK, Pantera
3. MATEA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE
3. VIKTORIJA PROTKOVIĆ, Tigar Zagreb
MLAĐI KADETI A (M) -43
590
5
MATEJ ĆOSIĆ (SAJNAM)
254
11
FILIP SVEC (SLOVAKT)
267
4
MISLAV ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
60
1
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
302
1
KARLO PENTAVEC (ZEL.)
255
4
KAMIL SCHREIBER (SLOVAKT)
141
1
FRAN TOMIĆ (METALC)
311
4
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
254
11
FILIP SVEC (SLOVAKT)
267
2
MISLAV ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
255
1
KAMIL SCHREIBER (SLOVAKT)
311
0
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
254
5
FILIP SVEC (SLOVAKT)
255
2
KAMIL SCHREIBER (SLOVAKT)
Dobitniki medalj
1. FILIP SVEC, Slovakia team
2. KAMIL SCHREIBER, Slovakia team
3. MISLAV ŠENIĆNJAK, SUSEDGRAD SOKOL
3. JAS STAJNMEC, TKD-KBK-MARIBOR
MLAĐI KADETI A (Ž) -33
114
MIRABELLA MÁTÉ (MATEHAP)
591
SILVIJA ŠARIĆ (SAJNAM)
142
14
MARA FILIPOVIĆ (METALC)
810
5
LUCIJA JURETA (ZAPRSC)
582
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
114
4
MIRABELLA MÁTÉ (MATEHAP)
591
6
SILVIJA ŠARIĆ (SAJNAM)
142
3
MARA FILIPOVIĆ (METALC)
582
3
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
591
1
SILVIJA ŠARIĆ (SAJNAM)
582
6
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. VIKTORIJA BESEDNIK, Pantera
2. SILVIJA ŠARIĆ, Sajnami
3. MIRABELLA MÁTÉ, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
3. MARA FILIPOVIĆ, METALAC