Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Jastreb Open 2012
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LIMAČI A (M) -23
LIMAČI A (M) -36
LIMAČI A (M) -40
MLAĐI KADETI B (M) +51
KADETI A (M) -57
KADETI B (Ž) +59
LIMAČI A (M) -23
760
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
416
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
415
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
653
0
IVAN MANDURIĆ (SKRPN)
766
BRUNO HRNKAS (KWON)
716
12
MATEJ MIHALIC (TKV)
417
5
KARLO KLAUŠKI (JASTREB)
418
MARTIN SALAMON (JASTREB)
759
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
414
LOVRO MATKOVIĆ (JASTREB)
760
1
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
416
0
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
415
6
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
766
7
BRUNO HRNKAS (KWON)
716
1
MATEJ MIHALIC (TKV)
418
0
MARTIN SALAMON (JASTREB)
759
5
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
414
3
LOVRO MATKOVIĆ (JASTREB)
760
8
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
766
15
BRUNO HRNKAS (KWON)
716
6
MATEJ MIHALIC (TKV)
759
16
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
766
1
BRUNO HRNKAS (KWON)
759
13
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
2. BRUNO HRNKAS, KWON
3. RENATO CVITKOVIC, Karlovac
3. MATEJ MIHALIC, VRBOVEC
LIMAČI A (M) -36
284
PETAR TOMIĆ (S.SOKOL)
767
ADRIJAN JANDROKOVIC (KWON)
137
BORNA BULJUBAŠIĆ (MED)
675
0
LEON KUŠIĆ (TIGAZ)
741
12
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
645
SVEN DUĆA (SUTLA )
308
6
LUKA PRELOG (ZEL.)
143
0
AXEL DUBRAVČIĆ (METALC)
726
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
439
0
DAVID TOPIĆ (JASTREB)
32
1
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
284
6
PETAR TOMIĆ (S.SOKOL)
767
8
ADRIJAN JANDROKOVIC (KWON)
137
0
BORNA BULJUBAŠIĆ (MED)
741
1
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
645
3
SVEN DUĆA (SUTLA )
308
9
LUKA PRELOG (ZEL.)
726
1
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
32
4
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
767
4
ADRIJAN JANDROKOVIC (KWON)
741
13
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
308
4
LUKA PRELOG (ZEL.)
32
9
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
741
3
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
32
9
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
Medalists
1. DOMAGOJ PAVLEK, Čigra
2. MARIN HLAD, JAKOVLJE
3. ADRIJAN JANDROKOVIC, KWON
3. LUKA PRELOG, Zelingrad
LIMAČI A (M) -40
440
8
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
768
5
IVAN TOMISLAV MARIJAN (KWON)
633
JAKOV DRAGIČEVIĆ (TKSUŠAK)
52
0
LEON ŠIMEK (FENVUK)
676
0
LEON ŠKALIC (TIGAZ)
632
3
VICTOR VATTA (TKSUŠAK)
144
9
FABIAN SERDARUŠIĆ (METALC)
440
12
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
633
0
JAKOV DRAGIČEVIĆ (TKSUŠAK)
676
0
LEON ŠKALIC (TIGAZ)
144
12
FABIAN SERDARUŠIĆ (METALC)
440
9
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
144
8
FABIAN SERDARUŠIĆ (METALC)
Medalists
1. SVEN GAVRANOVIĆ, Jastreb
2. FABIAN SERDARUŠIĆ, METALAC
3. JAKOV DRAGIČEVIĆ, SUŠAK
3. LEON ŠKALIC, Tigar Zagreb
MLAĐI KADETI B (M) +51
777
0
PETAR JAMBREŠIĆ (PLAMEN)
696
9
MARKO MIKULIĆ (VG)
763
UWEM ALEXANDER (KWON)
729
10
MARJAN VUKANČIĆ (GRACAC)
776
5
PATRIK HORVAT (PLAMEN)
661
15
MIHAEL KUNTIĆ (TIGAZ)
735
3
MIHAEL MARINČIĆ (JAKOVLJ)
696
0
MARKO MIKULIĆ (VG)
763
4
UWEM ALEXANDER (KWON)
729
13
MARJAN VUKANČIĆ (GRACAC)
661
1
MIHAEL KUNTIĆ (TIGAZ)
763
2
UWEM ALEXANDER (KWON)
729
0
MARJAN VUKANČIĆ (GRACAC)
Medalists
1. UWEM ALEXANDER, KWON
2. MARJAN VUKANČIĆ, Gračac
3. MARKO MIKULIĆ, Velika Gorica
3. MIHAEL KUNTIĆ, Tigar Zagreb
KADETI A (M) -57
566
JAN KOLIĆ (OSVI)
240
JAKOV ČIVRAG (RADNIK)
151
LUCIAN MEŠTROV (NOVIZ)
764
3
MARIO MEHMETI (KWON)
247
5
IVAN ŠAPINA (RUG)
566
13
JAN KOLIĆ (OSVI)
240
0
JAKOV ČIVRAG (RADNIK)
151
8
LUCIAN MEŠTROV (NOVIZ)
247
0
IVAN ŠAPINA (RUG)
566
7
JAN KOLIĆ (OSVI)
151
0
LUCIAN MEŠTROV (NOVIZ)
Medalists
1. JAN KOLIĆ, Osvit
2. LUCIAN MEŠTROV, Novi Zagreb
3. JAKOV ČIVRAG, Radnik
3. IVAN ŠAPINA, RUGVICA
KADETI B (Ž) +59
765
IVANA SANTIC (KWON)
796
4
BARBARA BIONDIĆ (SENJ)
30
3
LUCIJA PAVLEK (ČIGRA)
723
1
IVONA PEJAKOVIĆ (VUKOVI)
209
3
MARIJA PERKOVIĆ (ORKAAS)
95
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
765
0
IVANA SANTIC (KWON)
796
9
BARBARA BIONDIĆ (SENJ)
209
0
MARIJA PERKOVIĆ (ORKAAS)
95
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
796
20
BARBARA BIONDIĆ (SENJ)
209
8
MARIJA PERKOVIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. BARBARA BIONDIĆ, SENJ
2. MARIJA PERKOVIĆ, ORKA AS
3. IVANA SANTIC, KWON
3. MARIJA HODALJ, Hwarang Ivanec