Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14. Jastreb Open 2012
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
LIMAČI A (M) -23
MLAĐI KADETI B (M) -33
MLAĐI KADETI B (Ž) -39
KADETI B (M) -49
KADETI B (Ž) -33
KADETI B (Ž) -59
LIMAČI A (M) -23
760
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
416
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
415
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
653
0
IVAN MANDURIĆ (SKRPN)
766
BRUNO HRNKAS (KWON)
716
12
MATEJ MIHALIC (TKV)
417
5
KARLO KLAUŠKI (JASTREB)
418
MARTIN SALAMON (JASTREB)
759
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
414
LOVRO MATKOVIĆ (JASTREB)
760
1
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
416
0
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
415
6
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
766
7
BRUNO HRNKAS (KWON)
716
1
MATEJ MIHALIC (TKV)
418
0
MARTIN SALAMON (JASTREB)
759
5
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
414
3
LOVRO MATKOVIĆ (JASTREB)
760
8
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
766
15
BRUNO HRNKAS (KWON)
716
6
MATEJ MIHALIC (TKV)
759
16
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
766
1
BRUNO HRNKAS (KWON)
759
13
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
2. BRUNO HRNKAS, KWON
3. RENATO CVITKOVIC, Karlovac
3. MATEJ MIHALIC, VRBOVEC
MLAĐI KADETI B (M) -33
269
0
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
155
0
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
366
MATKO ŠIRAC (JASTREB)
74
0
PATRIK KISS (HUNGARY)
369
0
VITO VUJIČIĆ (JASTREB)
295
13
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
510
9
VALENTIN ŠABAN (DANGUN)
327
3
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
593
8
IVAN NEKIĆ (SAJNAM)
189
8
FILIP MOCILJANIN (ORI)
813
8
JAKOV MRŠO (ZAPRSC)
363
14
JAN KUZMAN (JASTREB)
692
1
FRAN LUBINA (VG)
36
17
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
711
12
FILIP PUHIN (TKV)
195
BORNA KLENOVŠAK (ORKAAS)
62
8
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
367
2
JAN ŠVERKO (JASTREB)
75
16
SZABÓ GERGELY (HUNGARY)
270
1
ROK PUŠKADIJA (S.SOKOL)
365
0
FRAN VRBANAC (JASTREB)
54
11
MARKO ERJAVAC (FOX)
190
5
FILIP GRGIĆ (ORI)
368
4
JAKOV KAIĆ (JASTREB)
326
9
DINO PUŠIĆ (TKDDRHR)
271
2
MARIN KELAVA (S.SOKOL)
335
1
JAKOV KESIĆ (TKDDS)
509
6
IGOR KAPUSTIĆ (DANGUN)
364
0
ANDRIJA MAČEK (JASTREB)
650
12
BORIS STANIĆ (SKRPN)
269
9
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
366
0
MATKO ŠIRAC (JASTREB)
74
1
PATRIK KISS (HUNGARY)
295
0
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
593
6
IVAN NEKIĆ (SAJNAM)
813
3
JAKOV MRŠO (ZAPRSC)
363
7
JAN KUZMAN (JASTREB)
36
2
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
195
3
BORNA KLENOVŠAK (ORKAAS)
62
7
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
75
0
SZABÓ GERGELY (HUNGARY)
54
1
MARKO ERJAVAC (FOX)
190
6
FILIP GRGIĆ (ORI)
326
3
DINO PUŠIĆ (TKDDRHR)
509
6
IGOR KAPUSTIĆ (DANGUN)
650
9
BORIS STANIĆ (SKRPN)
269
1
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
74
1
PATRIK KISS (HUNGARY)
593
7
IVAN NEKIĆ (SAJNAM)
363
12
JAN KUZMAN (JASTREB)
62
2
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
54
5
MARKO ERJAVAC (FOX)
190
6
FILIP GRGIĆ (ORI)
650
14
BORIS STANIĆ (SKRPN)
74
3
PATRIK KISS (HUNGARY)
363
7
JAN KUZMAN (JASTREB)
54
5
MARKO ERJAVAC (FOX)
650
2
BORIS STANIĆ (SKRPN)
363
1
JAN KUZMAN (JASTREB)
54
5
MARKO ERJAVAC (FOX)
Osvajači medalja
1. MARKO ERJAVAC, Fox
2. JAN KUZMAN, Jastreb
3. PATRIK KISS, Hungary
3. BORIS STANIĆ, Škorpion
MLAĐI KADETI B (Ž) -39
259
5
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
389
3
MIA VEKIĆ (JASTREB)
558
8
LUCIJA ČEPO (OSVI)
712
4
MIHAELA JURIĆ (TKV)
277
0
PETRA ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
4
12
KATARINA LATKOVIĆ (BAN-PAN)
703
0
MARINA VRBIĆ (VG)
56
0
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
259
6
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
558
7
LUCIJA ČEPO (OSVI)
4
0
KATARINA LATKOVIĆ (BAN-PAN)
56
5
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
558
3
LUCIJA ČEPO (OSVI)
56
4
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. TESA RAJČEVIĆ, Fox
2. LUCIJA ČEPO, Osvit
3. KARLA ANČIĆ, St-kwan
3. KATARINA LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
KADETI B (M) -49
730
13
BORIS RIMAC (GRACAC)
780
0
TOMISLAV BELJO (PLAMEN)
666
5
VANJA BERTOVIĆ (TIGAZ)
101
18
KARLO JELAVIĆ (LOKOM)
241
8
MARTIN JURIĆ (RADNIK)
713
0
MARTIN MIHALIC (TKV)
806
DAVID BILBIJA (ŠMARTNO)
731
11
LEONARDO TROGRANČIĆ (GRACAC)
193
6
PATRIK LUKAČIĆ (ORI)
840
17
SAŠO SERENČEŠ (ORIENT1)
739
2
MARCEL CIPEK (JAKOVLJ)
403
IVAN BLAĆE (JASTREB)
800
1
ANDREJ PETRUŠIĆ (SPRTUS)
805
1
TIMOTEJ BUČAR (ŠMARTNO)
730
3
BORIS RIMAC (GRACAC)
101
0
KARLO JELAVIĆ (LOKOM)
241
0
MARTIN JURIĆ (RADNIK)
806
0
DAVID BILBIJA (ŠMARTNO)
731
1
LEONARDO TROGRANČIĆ (GRACAC)
840
10
SAŠO SERENČEŠ (ORIENT1)
403
0
IVAN BLAĆE (JASTREB)
800
0
ANDREJ PETRUŠIĆ (SPRTUS)
730
7
BORIS RIMAC (GRACAC)
241
5
MARTIN JURIĆ (RADNIK)
840
0
SAŠO SERENČEŠ (ORIENT1)
800
6
ANDREJ PETRUŠIĆ (SPRTUS)
730
16
BORIS RIMAC (GRACAC)
800
7
ANDREJ PETRUŠIĆ (SPRTUS)
Osvajači medalja
1. BORIS RIMAC, Gračac
2. ANDREJ PETRUŠIĆ, SPIRITUS
3. MARTIN JURIĆ, Radnik
3. SAŠO SERENČEŠ, ORIENT TKD
KADETI B (Ž) -33
206
3
MARIJA MAJCAN (ORKAAS)
722
0
MARTINA RAKITIĆ (VUKOVI)
324
LUCIJA ABRAMOVIĆ (BROD)
584
NINA JAVORSKY (PANTERA)
714
3
VALENTINA MIKŠIĆ (TKV)
709
10
ANAMARIA KOVČALIJA (VG)
206
9
MARIJA MAJCAN (ORKAAS)
324
1
LUCIJA ABRAMOVIĆ (BROD)
584
0
NINA JAVORSKY (PANTERA)
709
4
ANAMARIA KOVČALIJA (VG)
206
3
MARIJA MAJCAN (ORKAAS)
709
0
ANAMARIA KOVČALIJA (VG)
Osvajači medalja
1. MARIJA MAJCAN, ORKA AS
2. ANAMARIA KOVČALIJA, Velika Gorica
3. LUCIJA ABRAMOVIĆ, Brod
3. NINA JAVORSKY, Pantera
KADETI B (Ž) -59
781
0
NIKA KRESNIK (PLAMEN)
43
0
SARA SKOK (TKDDM)
732
ANĐELIJA DRAČA (GRACAC)
715
ANA BULIĆ (TKV)
785
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
169
2
LEJLA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
527
3
MIA MATAIĆ (DUBRAVA)
86
DOROTTYA GADÁCSI (HUNGARY)
608
SARA BRADIĆ (SAJNAM)
609
MARGARETA BURG (SAJNAM)
43
14
SARA SKOK (TKDDM)
732
1
ANĐELIJA DRAČA (GRACAC)
715
5
ANA BULIĆ (TKV)
785
2
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
527
4
MIA MATAIĆ (DUBRAVA)
86
9
DOROTTYA GADÁCSI (HUNGARY)
608
2
SARA BRADIĆ (SAJNAM)
609
9
MARGARETA BURG (SAJNAM)
43
1
SARA SKOK (TKDDM)
715
5
ANA BULIĆ (TKV)
86
15
DOROTTYA GADÁCSI (HUNGARY)
609
19
MARGARETA BURG (SAJNAM)
715
5
ANA BULIĆ (TKV)
609
15
MARGARETA BURG (SAJNAM)
Osvajači medalja
1. MARGARETA BURG, Sajnami
2. ANA BULIĆ, VRBOVEC
3. SARA SKOK, Donji Miholjac
3. DOROTTYA GADÁCSI, Hungary