Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Jastreb Open 2012
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI A (Ž) -36
MLAĐI KADETI A (Ž) -39
MLAĐI KADETI B (M) +51
KADETI A (M) +65
KADETI A (Ž) -51
KADETI B (M) -49
KADETI B (Ž) -59
MLAĐI KADETI A (Ž) -36
690
4
MAELLA SABLJAK (VG)
811
3
DORA MATUŠIĆ (ZAPRSC)
827
MILANA BELEUC (SRBIJA)
774
PATRICIA MARŠANIĆ (PLAMEN)
552
TENA ŠUSTERIĆ (OSVI)
690
7
MAELLA SABLJAK (VG)
827
4
MILANA BELEUC (SRBIJA)
774
2
PATRICIA MARŠANIĆ (PLAMEN)
552
8
TENA ŠUSTERIĆ (OSVI)
690
2
MAELLA SABLJAK (VG)
552
5
TENA ŠUSTERIĆ (OSVI)
Medalists
1. TENA ŠUSTERIĆ, Osvit
2. MAELLA SABLJAK, Velika Gorica
3. MILANA BELEUC, Zrenjanin
3. PATRICIA MARŠANIĆ, Tkd Plamen
MLAĐI KADETI A (Ž) -39
775
1
LUCIJA STIPERSKI (PLAMEN)
554
4
KRISTINA ZADRAVEC (OSVI)
812
6
PETRA HERCIGONJA (ZAPRSC)
553
9
RENEE KULEŠ (OSVI)
554
6
KRISTINA ZADRAVEC (OSVI)
553
4
RENEE KULEŠ (OSVI)
Medalists
1. KRISTINA ZADRAVEC, Osvit
2. RENEE KULEŠ, Osvit
3. LUCIJA STIPERSKI, Tkd Plamen
3. PETRA HERCIGONJA, Zaprešić
MLAĐI KADETI B (M) +51
777
0
PETAR JAMBREŠIĆ (PLAMEN)
696
9
MARKO MIKULIĆ (VG)
763
UWEM ALEXANDER (KWON)
729
10
MARJAN VUKANČIĆ (GRACAC)
776
5
PATRIK HORVAT (PLAMEN)
661
15
MIHAEL KUNTIĆ (TIGAZ)
735
3
MIHAEL MARINČIĆ (JAKOVLJ)
696
0
MARKO MIKULIĆ (VG)
763
4
UWEM ALEXANDER (KWON)
729
13
MARJAN VUKANČIĆ (GRACAC)
661
1
MIHAEL KUNTIĆ (TIGAZ)
763
2
UWEM ALEXANDER (KWON)
729
0
MARJAN VUKANČIĆ (GRACAC)
Medalists
1. UWEM ALEXANDER, KWON
2. MARJAN VUKANČIĆ, Gračac
3. MARKO MIKULIĆ, Velika Gorica
3. MIHAEL KUNTIĆ, Tigar Zagreb
KADETI A (M) +65
778
4
MATIJA STIPERSKI (PLAMEN)
521
0
IVAN RADOŠ (DUBRAVA)
Medalists
1. MATIJA STIPERSKI, Tkd Plamen
2. IVAN RADOŠ, Dubrava
3. ----
3. ----
KADETI A (Ž) -51
683
LORENA BLAŽEVIĆ (VELEBIT)
602
DORIS LUKIĆ (SAJNAM)
779
STELLA SABLJIĆ (PLAMEN)
570
2
MARIJA SABLJAK (OSVI)
825
4
ELIZABETA KRANJČIĆ (ZAPRSC)
98
INES BEZUH (LIKOS)
400
MATEA KALIĆ (JASTREB)
571
ELENA DIZDAR (OSVI)
6
TENA KUNOVIĆ (BAN-PAN)
683
0
LORENA BLAŽEVIĆ (VELEBIT)
602
8
DORIS LUKIĆ (SAJNAM)
779
6
STELLA SABLJIĆ (PLAMEN)
825
7
ELIZABETA KRANJČIĆ (ZAPRSC)
98
0
INES BEZUH (LIKOS)
400
9
MATEA KALIĆ (JASTREB)
571
0
ELENA DIZDAR (OSVI)
6
3
TENA KUNOVIĆ (BAN-PAN)
602
7
DORIS LUKIĆ (SAJNAM)
825
0
ELIZABETA KRANJČIĆ (ZAPRSC)
400
1
MATEA KALIĆ (JASTREB)
6
3
TENA KUNOVIĆ (BAN-PAN)
602
3
DORIS LUKIĆ (SAJNAM)
6
12
TENA KUNOVIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. TENA KUNOVIĆ, BANIJA PANDAS
2. DORIS LUKIĆ, Sajnami
3. ELIZABETA KRANJČIĆ, Zaprešić
3. MATEA KALIĆ, Jastreb
KADETI B (M) -49
730
13
BORIS RIMAC (GRACAC)
780
0
TOMISLAV BELJO (PLAMEN)
666
5
VANJA BERTOVIĆ (TIGAZ)
101
18
KARLO JELAVIĆ (LOKOM)
241
8
MARTIN JURIĆ (RADNIK)
713
0
MARTIN MIHALIC (TKV)
806
DAVID BILBIJA (ŠMARTNO)
731
11
LEONARDO TROGRANČIĆ (GRACAC)
193
6
PATRIK LUKAČIĆ (ORI)
840
17
SAŠO SERENČEŠ (ORIENT1)
739
2
MARCEL CIPEK (JAKOVLJ)
403
IVAN BLAĆE (JASTREB)
800
1
ANDREJ PETRUŠIĆ (SPRTUS)
805
1
TIMOTEJ BUČAR (ŠMARTNO)
730
3
BORIS RIMAC (GRACAC)
101
0
KARLO JELAVIĆ (LOKOM)
241
0
MARTIN JURIĆ (RADNIK)
806
0
DAVID BILBIJA (ŠMARTNO)
731
1
LEONARDO TROGRANČIĆ (GRACAC)
840
10
SAŠO SERENČEŠ (ORIENT1)
403
0
IVAN BLAĆE (JASTREB)
800
0
ANDREJ PETRUŠIĆ (SPRTUS)
730
7
BORIS RIMAC (GRACAC)
241
5
MARTIN JURIĆ (RADNIK)
840
0
SAŠO SERENČEŠ (ORIENT1)
800
6
ANDREJ PETRUŠIĆ (SPRTUS)
730
16
BORIS RIMAC (GRACAC)
800
7
ANDREJ PETRUŠIĆ (SPRTUS)
Medalists
1. BORIS RIMAC, Gračac
2. ANDREJ PETRUŠIĆ, SPIRITUS
3. MARTIN JURIĆ, Radnik
3. SAŠO SERENČEŠ, ORIENT TKD
KADETI B (Ž) -59
781
0
NIKA KRESNIK (PLAMEN)
43
0
SARA SKOK (TKDDM)
732
ANĐELIJA DRAČA (GRACAC)
715
ANA BULIĆ (TKV)
785
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
169
2
LEJLA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
527
3
MIA MATAIĆ (DUBRAVA)
86
DOROTTYA GADÁCSI (HUNGARY)
608
SARA BRADIĆ (SAJNAM)
609
MARGARETA BURG (SAJNAM)
43
14
SARA SKOK (TKDDM)
732
1
ANĐELIJA DRAČA (GRACAC)
715
5
ANA BULIĆ (TKV)
785
2
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
527
4
MIA MATAIĆ (DUBRAVA)
86
9
DOROTTYA GADÁCSI (HUNGARY)
608
2
SARA BRADIĆ (SAJNAM)
609
9
MARGARETA BURG (SAJNAM)
43
1
SARA SKOK (TKDDM)
715
5
ANA BULIĆ (TKV)
86
15
DOROTTYA GADÁCSI (HUNGARY)
609
19
MARGARETA BURG (SAJNAM)
715
5
ANA BULIĆ (TKV)
609
15
MARGARETA BURG (SAJNAM)
Medalists
1. MARGARETA BURG, Sajnami
2. ANA BULIĆ, VRBOVEC
3. SARA SKOK, Donji Miholjac
3. DOROTTYA GADÁCSI, Hungary