Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14. Jastreb Open 2012
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI B (M) -39
MLAĐI KADETI B (Ž) -30
JUNIORI (M) -59
MLAĐI KADETI B (M) -39
651
2
LUKA JERKOVIĆ (SKRPN)
378
4
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
660
12
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
236
0
DORIAN SKOKOVIĆ (RADNIK)
377
1
LUKA ŠOŠTARIĆ (JASTREB)
23
13
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
116
5
MÁRTON BÓSZ (MATEHAP)
112
14
STIPE ČONDRIĆ (MAGOLIV)
734
DOMINIK PUŠEK (JAKOVLJ)
782
0
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
251
0
JAKAB KRISZTOFER (SARGA)
376
10
MARTIN SEVER (JASTREB)
129
2
ANTUN VIMAN (MED)
305
15
MATIJA ZAGOREC (ZEL.)
237
3
JOŠKO REŠETAR (RADNIK)
378
0
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
660
12
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
23
9
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
112
6
STIPE ČONDRIĆ (MAGOLIV)
734
6
DOMINIK PUŠEK (JAKOVLJ)
782
8
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
376
7
MARTIN SEVER (JASTREB)
305
6
MATIJA ZAGOREC (ZEL.)
660
4
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
23
3
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
782
7
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
376
1
MARTIN SEVER (JASTREB)
660
7
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
782
2
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. DOMINIK KONTENT, Tigar Zagreb
2. DARIO KRISTIĆ, Plitvice
3. LUKA ARAMBAŠIĆ, Čigra
3. MARTIN SEVER, Jastreb
MLAĐI KADETI B (Ž) -30
24
4
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
643
1
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
699
ANDREA SUČIĆ (VG)
724
1
HANA VLAŠIĆ (CONTRA)
597
1
JANJA VESELČIĆ (SAJNAM)
198
5
HELENA BOROVIĆ (ORKAAS)
700
6
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
598
5
MATEA FABRIC (SAJNAM)
495
8
ANA MUHEK (BIST)
701
0
LANA MALETIĆ (VG)
252
5
LAURA KOPCSIK (SARGA)
698
0
LANA VEZMAR (VG)
13
12
MATEA BORIĆ (BRINJ)
313
5
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
816
12
ANA KOBALI (ZAPRSC)
24
8
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
699
1
ANDREA SUČIĆ (VG)
724
2
HANA VLAŠIĆ (CONTRA)
700
3
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
495
9
ANA MUHEK (BIST)
252
4
LAURA KOPCSIK (SARGA)
13
11
MATEA BORIĆ (BRINJ)
816
7
ANA KOBALI (ZAPRSC)
24
6
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
700
2
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
495
2
ANA MUHEK (BIST)
13
14
MATEA BORIĆ (BRINJ)
24
1
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
13
0
MATEA BORIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. IVONA STRAŠČEK, Čigra
2. MATEA BORIĆ, TKD BRINJE
3. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
3. ANA MUHEK, Bistra
JUNIORI (M) -59
612
0
ARIAN ĆOSIĆ (SAJNAM)
408
0
FRAN PEH (JASTREB)
88
NORBERT SZEGEDI (HUNGARY)
407
FILIP BOŽIĆ (JASTREB)
801
IVAN MALOČA (SPRTUS)
253
VIKTOR VARGA (SARGA)
64
SERGEJ TE (FUTURA)
409
FRAN PEH (JASTREB)
611
TIHOMIR BALIČEVIĆ (SAJNAM)
612
1
ARIAN ĆOSIĆ (SAJNAM)
88
9
NORBERT SZEGEDI (HUNGARY)
407
0
FILIP BOŽIĆ (JASTREB)
801
1
IVAN MALOČA (SPRTUS)
253
8
VIKTOR VARGA (SARGA)
64
3
SERGEJ TE (FUTURA)
409
4
FRAN PEH (JASTREB)
611
1
TIHOMIR BALIČEVIĆ (SAJNAM)
88
12
NORBERT SZEGEDI (HUNGARY)
801
0
IVAN MALOČA (SPRTUS)
253
4
VIKTOR VARGA (SARGA)
409
8
FRAN PEH (JASTREB)
88
9
NORBERT SZEGEDI (HUNGARY)
409
11
FRAN PEH (JASTREB)
Osvajači medalja
1. FRAN PEH, Jastreb
2. NORBERT SZEGEDI, Hungary
3. IVAN MALOČA, SPIRITUS
3. VIKTOR VARGA, Sarga-Tenger