Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
14. Jastreb Open 2012
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI A (Ž) -47
KADETI A (M) -33
KADETI A (M) -53
MLAĐI KADETI A (Ž) -47
357
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
836
ANESA MUKIĆ (ZLJBIH)
358
KLAUDIJA KVESIĆ (JASTREB)
802
2
ALEKSANDRA ROZINA (ŠMARTNO)
21
14
MATEJA HORVAT (ČIGRA)
357
13
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
836
0
ANESA MUKIĆ (ZLJBIH)
358
3
KLAUDIJA KVESIĆ (JASTREB)
21
4
MATEJA HORVAT (ČIGRA)
357
7
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
21
4
MATEJA HORVAT (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. LAURA GLASNOVIĆ, Jastreb
2. MATEJA HORVAT, Čigra
3. ANESA MUKIĆ, ZLATNI LJILJANI
3. KLAUDIJA KVESIĆ, Jastreb
KADETI A (M) -33
391
0
VEDRAN RAIČKOVIĆ (JASTREB)
245
1
ENA ANIĆ (RUG)
837
0
AMAR HUJIĆ (ZLJBIH)
106
3
ROMANO MUJKANOVIC (MTA)
245
0
ENA ANIĆ (RUG)
106
4
ROMANO MUJKANOVIC (MTA)
Osvajači medalja
1. ROMANO MUJKANOVIC, M.T.A.
2. ENA ANIĆ, RUGVICA
3. VEDRAN RAIČKOVIĆ, Jastreb
3. AMAR HUJIĆ, ZLATNI LJILJANI
KADETI A (M) -53
107
VLADIMIR STEFANEK (MTA)
797
2
LUKA PANČIĆ (SPRTUS)
838
0
AMAR MIRVIĆ (ZLJBIH)
395
KREŠIMIR ĆOSIĆ (JASTREB)
565
10
VITO BLAGEC (OSVI)
246
5
JULIAN ARAČIĆ (RUG)
107
2
VLADIMIR STEFANEK (MTA)
797
5
LUKA PANČIĆ (SPRTUS)
395
10
KREŠIMIR ĆOSIĆ (JASTREB)
565
1
VITO BLAGEC (OSVI)
797
1
LUKA PANČIĆ (SPRTUS)
395
4
KREŠIMIR ĆOSIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. KREŠIMIR ĆOSIĆ, Jastreb
2. LUKA PANČIĆ, SPIRITUS
3. VLADIMIR STEFANEK, M.T.A.
3. VITO BLAGEC, Osvit