Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
14. Jastreb Open 2012
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI A (M) -33
MLAĐI KADETI A (M) -43
MLAĐI KADETI A (M) +51
MLAĐI KADETI B (M) -33
KADETI B (Ž) -47
JUNIORI (M) -59
JUNIORI (Ž) -59
MLAĐI KADETI A (M) -33
46
IVAN KOVAČ (FENVUK)
545
ŠPIRO GABELIĆ (OSVI)
543
DAN VUČIČEVIĆ (OSVI)
163
TJAŽ ČRNČEC (ORIENT1)
688
FILIP LOVRIĆ (VG)
546
MATIJA VRBETIĆ (OSVI)
59
PATRIK LICUL (FUTURA)
621
3
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
544
3
MARTIN SIKIRIĆ (OSVI)
46
8
IVAN KOVAČ (FENVUK)
545
4
ŠPIRO GABELIĆ (OSVI)
543
4
DAN VUČIČEVIĆ (OSVI)
163
0
TJAŽ ČRNČEC (ORIENT1)
688
1
FILIP LOVRIĆ (VG)
546
2
MATIJA VRBETIĆ (OSVI)
59
1
PATRIK LICUL (FUTURA)
621
5
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
4
IVAN KOVAČ (FENVUK)
543
3
DAN VUČIČEVIĆ (OSVI)
546
6
MATIJA VRBETIĆ (OSVI)
621
5
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
4
IVAN KOVAČ (FENVUK)
546
4
MATIJA VRBETIĆ (OSVI)
Osvajači medalja
1. MATIJA VRBETIĆ, Osvit
2. IVAN KOVAČ, FENIKS-VUKOMEREC
3. DAN VUČIČEVIĆ, Osvit
3. ERIK KRBAVAC, SUŠAK
MLAĐI KADETI A (M) -43
590
5
MATEJ ĆOSIĆ (SAJNAM)
254
11
FILIP SVEC (SLOVAKT)
267
4
MISLAV ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
60
1
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
302
1
KARLO PENTAVEC (ZEL.)
255
4
KAMIL SCHREIBER (SLOVAKT)
141
1
FRAN TOMIĆ (METALC)
311
4
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
254
11
FILIP SVEC (SLOVAKT)
267
2
MISLAV ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
255
1
KAMIL SCHREIBER (SLOVAKT)
311
0
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
254
5
FILIP SVEC (SLOVAKT)
255
2
KAMIL SCHREIBER (SLOVAKT)
Osvajači medalja
1. FILIP SVEC, Slovakia team
2. KAMIL SCHREIBER, Slovakia team
3. MISLAV ŠENIĆNJAK, SUSEDGRAD SOKOL
3. JAS STAJNMEC, TKD-KBK-MARIBOR
MLAĐI KADETI A (M) +51
61
1
MIHAEL BANKO (FUTURA)
622
5
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
356
DON MAJERIĆ (JASTREB)
622
3
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
356
0
DON MAJERIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NICHOLAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
2. DON MAJERIĆ, Jastreb
3. MIHAEL BANKO, Futura
3. ----
MLAĐI KADETI B (M) -33
269
0
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
155
0
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
366
MATKO ŠIRAC (JASTREB)
74
0
PATRIK KISS (HUNGARY)
369
0
VITO VUJIČIĆ (JASTREB)
295
13
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
510
9
VALENTIN ŠABAN (DANGUN)
327
3
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
593
8
IVAN NEKIĆ (SAJNAM)
189
8
FILIP MOCILJANIN (ORI)
813
8
JAKOV MRŠO (ZAPRSC)
363
14
JAN KUZMAN (JASTREB)
692
1
FRAN LUBINA (VG)
36
17
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
711
12
FILIP PUHIN (TKV)
195
BORNA KLENOVŠAK (ORKAAS)
62
8
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
367
2
JAN ŠVERKO (JASTREB)
75
16
SZABÓ GERGELY (HUNGARY)
270
1
ROK PUŠKADIJA (S.SOKOL)
365
0
FRAN VRBANAC (JASTREB)
54
11
MARKO ERJAVAC (FOX)
190
5
FILIP GRGIĆ (ORI)
368
4
JAKOV KAIĆ (JASTREB)
326
9
DINO PUŠIĆ (TKDDRHR)
271
2
MARIN KELAVA (S.SOKOL)
335
1
JAKOV KESIĆ (TKDDS)
509
6
IGOR KAPUSTIĆ (DANGUN)
364
0
ANDRIJA MAČEK (JASTREB)
650
12
BORIS STANIĆ (SKRPN)
269
9
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
366
0
MATKO ŠIRAC (JASTREB)
74
1
PATRIK KISS (HUNGARY)
295
0
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
593
6
IVAN NEKIĆ (SAJNAM)
813
3
JAKOV MRŠO (ZAPRSC)
363
7
JAN KUZMAN (JASTREB)
36
2
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
195
3
BORNA KLENOVŠAK (ORKAAS)
62
7
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
75
0
SZABÓ GERGELY (HUNGARY)
54
1
MARKO ERJAVAC (FOX)
190
6
FILIP GRGIĆ (ORI)
326
3
DINO PUŠIĆ (TKDDRHR)
509
6
IGOR KAPUSTIĆ (DANGUN)
650
9
BORIS STANIĆ (SKRPN)
269
1
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
74
1
PATRIK KISS (HUNGARY)
593
7
IVAN NEKIĆ (SAJNAM)
363
12
JAN KUZMAN (JASTREB)
62
2
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
54
5
MARKO ERJAVAC (FOX)
190
6
FILIP GRGIĆ (ORI)
650
14
BORIS STANIĆ (SKRPN)
74
3
PATRIK KISS (HUNGARY)
363
7
JAN KUZMAN (JASTREB)
54
5
MARKO ERJAVAC (FOX)
650
2
BORIS STANIĆ (SKRPN)
363
1
JAN KUZMAN (JASTREB)
54
5
MARKO ERJAVAC (FOX)
Osvajači medalja
1. MARKO ERJAVAC, Fox
2. JAN KUZMAN, Jastreb
3. PATRIK KISS, Hungary
3. BORIS STANIĆ, Škorpion
KADETI B (Ž) -47
794
TEA ŽARKOVIĆ (SENJ)
84
NIKOLETT NAGY (HUNGARY)
263
IVANA KRIVIĆ (ST-KWAN)
57
4
ENA ŠIMUNIĆ (FOX)
63
1
ANIA ŽUFIĆ (FUTURA)
794
8
TEA ŽARKOVIĆ (SENJ)
84
16
NIKOLETT NAGY (HUNGARY)
263
4
IVANA KRIVIĆ (ST-KWAN)
57
3
ENA ŠIMUNIĆ (FOX)
84
7
NIKOLETT NAGY (HUNGARY)
263
9
IVANA KRIVIĆ (ST-KWAN)
Osvajači medalja
1. IVANA KRIVIĆ, St-kwan
2. NIKOLETT NAGY, Hungary
3. TEA ŽARKOVIĆ, SENJ
3. ENA ŠIMUNIĆ, Fox
JUNIORI (M) -59
612
0
ARIAN ĆOSIĆ (SAJNAM)
408
0
FRAN PEH (JASTREB)
88
NORBERT SZEGEDI (HUNGARY)
407
FILIP BOŽIĆ (JASTREB)
801
IVAN MALOČA (SPRTUS)
253
VIKTOR VARGA (SARGA)
64
SERGEJ TE (FUTURA)
409
FRAN PEH (JASTREB)
611
TIHOMIR BALIČEVIĆ (SAJNAM)
612
1
ARIAN ĆOSIĆ (SAJNAM)
88
9
NORBERT SZEGEDI (HUNGARY)
407
0
FILIP BOŽIĆ (JASTREB)
801
1
IVAN MALOČA (SPRTUS)
253
8
VIKTOR VARGA (SARGA)
64
3
SERGEJ TE (FUTURA)
409
4
FRAN PEH (JASTREB)
611
1
TIHOMIR BALIČEVIĆ (SAJNAM)
88
12
NORBERT SZEGEDI (HUNGARY)
801
0
IVAN MALOČA (SPRTUS)
253
4
VIKTOR VARGA (SARGA)
409
8
FRAN PEH (JASTREB)
88
9
NORBERT SZEGEDI (HUNGARY)
409
11
FRAN PEH (JASTREB)
Osvajači medalja
1. FRAN PEH, Jastreb
2. NORBERT SZEGEDI, Hungary
3. IVAN MALOČA, SPIRITUS
3. VIKTOR VARGA, Sarga-Tenger
JUNIORI (Ž) -59
147
0
MIRJANA MIKIĆ (MUNGOS)
65
1
DOROTHY ŽEPINA (FUTURA)
93
9
TIMEA BRAUN (HUNGARY)
835
0
STEFANI MEDVED (KNVINOG)
265
MARTA TOMLJANOVIĆ (ST-KWAN)
110
6
LUCIJA MIHIC (MTA)
686
11
ALIDA MIRKOVIĆ (VELEBIT)
65
1
DOROTHY ŽEPINA (FUTURA)
93
3
TIMEA BRAUN (HUNGARY)
265
11
MARTA TOMLJANOVIĆ (ST-KWAN)
686
9
ALIDA MIRKOVIĆ (VELEBIT)
93
6
TIMEA BRAUN (HUNGARY)
265
3
MARTA TOMLJANOVIĆ (ST-KWAN)
Osvajači medalja
1. TIMEA BRAUN, Hungary
2. MARTA TOMLJANOVIĆ, St-kwan
3. DOROTHY ŽEPINA, Futura
3. ALIDA MIRKOVIĆ, Velebit