Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Jastreb Open 2012
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI A (M) -33
MLAĐI KADETI A (M) -36
MLAĐI KADETI A (Ž) -36
MLAĐI KADETI B (M) -27
MLAĐI KADETI B (M) -33
MLAĐI KADETI B (M) -43
MLAĐI KADETI B (M) -47
MLAĐI KADETI B (M) +51
MLAĐI KADETI B (Ž) -27
MLAĐI KADETI B (Ž) -30
MLAĐI KADETI B (Ž) -33
MLAĐI KADETI B (Ž) -39
MLAĐI KADETI B (Ž) -43
MLAĐI KADETI B (Ž) +51
KADETI B (M) -41
KADETI B (Ž) -33
KADETI B (Ž) -55
MLAĐI KADETI A (M) -33
46
IVAN KOVAČ (FENVUK)
545
ŠPIRO GABELIĆ (OSVI)
543
DAN VUČIČEVIĆ (OSVI)
163
TJAŽ ČRNČEC (ORIENT1)
688
FILIP LOVRIĆ (VG)
546
MATIJA VRBETIĆ (OSVI)
59
PATRIK LICUL (FUTURA)
621
3
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
544
3
MARTIN SIKIRIĆ (OSVI)
46
8
IVAN KOVAČ (FENVUK)
545
4
ŠPIRO GABELIĆ (OSVI)
543
4
DAN VUČIČEVIĆ (OSVI)
163
0
TJAŽ ČRNČEC (ORIENT1)
688
1
FILIP LOVRIĆ (VG)
546
2
MATIJA VRBETIĆ (OSVI)
59
1
PATRIK LICUL (FUTURA)
621
5
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
4
IVAN KOVAČ (FENVUK)
543
3
DAN VUČIČEVIĆ (OSVI)
546
6
MATIJA VRBETIĆ (OSVI)
621
5
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
4
IVAN KOVAČ (FENVUK)
546
4
MATIJA VRBETIĆ (OSVI)
Medalists
1. MATIJA VRBETIĆ, Osvit
2. IVAN KOVAČ, FENIKS-VUKOMEREC
3. DAN VUČIČEVIĆ, Osvit
3. ERIK KRBAVAC, SUŠAK
MLAĐI KADETI A (M) -36
113
7
BÉLA BEREI (MATEHAP)
647
9
KLARIĆ NOA (SKRPN)
689
4
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
579
4
BORNA STRUCIC (PANTERA)
647
9
KLARIĆ NOA (SKRPN)
579
9
BORNA STRUCIC (PANTERA)
Medalists
1. KLARIĆ NOA, Škorpion
2. BORNA STRUCIC, Pantera
3. BÉLA BEREI, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
3. ANTONIO CVETKOVIĆ, Velika Gorica
MLAĐI KADETI A (Ž) -36
690
4
MAELLA SABLJAK (VG)
811
3
DORA MATUŠIĆ (ZAPRSC)
827
MILANA BELEUC (SRBIJA)
774
PATRICIA MARŠANIĆ (PLAMEN)
552
TENA ŠUSTERIĆ (OSVI)
690
7
MAELLA SABLJAK (VG)
827
4
MILANA BELEUC (SRBIJA)
774
2
PATRICIA MARŠANIĆ (PLAMEN)
552
8
TENA ŠUSTERIĆ (OSVI)
690
2
MAELLA SABLJAK (VG)
552
5
TENA ŠUSTERIĆ (OSVI)
Medalists
1. TENA ŠUSTERIĆ, Osvit
2. MAELLA SABLJAK, Velika Gorica
3. MILANA BELEUC, Zrenjanin
3. PATRICIA MARŠANIĆ, Tkd Plamen
MLAĐI KADETI B (M) -27
748
10
LEO CONJAR (TKD KAR)
691
1
MARKO ANDABAKA (VG)
165
MARK PIRNAT (ORIENT1)
592
10
ANTONIO SVIRČEVIĆ (SAJNAM)
127
12
NOA RUK (MED)
649
JAN MLADAR (SKRPN)
555
3
BORNA HERCEG (OSVI)
194
6
EMANUEL GEČEVIĆ (ORKAAS)
164
TIAN PETROVIČ (ORIENT1)
268
9
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
72
2
CSISZÁR LÁSZLÓ (HUNGARY)
188
8
FABIAN BARIŠIĆ (ORI)
303
1
IVAN BEHTAN (ZEL.)
748
3
LEO CONJAR (TKD KAR)
165
0
MARK PIRNAT (ORIENT1)
127
0
NOA RUK (MED)
649
0
JAN MLADAR (SKRPN)
194
11
EMANUEL GEČEVIĆ (ORKAAS)
164
2
TIAN PETROVIČ (ORIENT1)
268
6
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
188
1
FABIAN BARIŠIĆ (ORI)
748
5
LEO CONJAR (TKD KAR)
127
4
NOA RUK (MED)
194
3
EMANUEL GEČEVIĆ (ORKAAS)
268
5
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
748
7
LEO CONJAR (TKD KAR)
268
6
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. LEO CONJAR, Karlovac
2. LUKA DREMPETIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. NOA RUK, Medvedgrad
3. EMANUEL GEČEVIĆ, ORKA AS
MLAĐI KADETI B (M) -33
269
0
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
155
0
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
366
MATKO ŠIRAC (JASTREB)
74
0
PATRIK KISS (HUNGARY)
369
0
VITO VUJIČIĆ (JASTREB)
295
13
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
510
9
VALENTIN ŠABAN (DANGUN)
327
3
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
593
8
IVAN NEKIĆ (SAJNAM)
189
8
FILIP MOCILJANIN (ORI)
813
8
JAKOV MRŠO (ZAPRSC)
363
14
JAN KUZMAN (JASTREB)
692
1
FRAN LUBINA (VG)
36
17
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
711
12
FILIP PUHIN (TKV)
195
BORNA KLENOVŠAK (ORKAAS)
62
8
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
367
2
JAN ŠVERKO (JASTREB)
75
16
SZABÓ GERGELY (HUNGARY)
270
1
ROK PUŠKADIJA (S.SOKOL)
365
0
FRAN VRBANAC (JASTREB)
54
11
MARKO ERJAVAC (FOX)
190
5
FILIP GRGIĆ (ORI)
368
4
JAKOV KAIĆ (JASTREB)
326
9
DINO PUŠIĆ (TKDDRHR)
271
2
MARIN KELAVA (S.SOKOL)
335
1
JAKOV KESIĆ (TKDDS)
509
6
IGOR KAPUSTIĆ (DANGUN)
364
0
ANDRIJA MAČEK (JASTREB)
650
12
BORIS STANIĆ (SKRPN)
269
9
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
366
0
MATKO ŠIRAC (JASTREB)
74
1
PATRIK KISS (HUNGARY)
295
0
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
593
6
IVAN NEKIĆ (SAJNAM)
813
3
JAKOV MRŠO (ZAPRSC)
363
7
JAN KUZMAN (JASTREB)
36
2
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
195
3
BORNA KLENOVŠAK (ORKAAS)
62
7
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
75
0
SZABÓ GERGELY (HUNGARY)
54
1
MARKO ERJAVAC (FOX)
190
6
FILIP GRGIĆ (ORI)
326
3
DINO PUŠIĆ (TKDDRHR)
509
6
IGOR KAPUSTIĆ (DANGUN)
650
9
BORIS STANIĆ (SKRPN)
269
1
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
74
1
PATRIK KISS (HUNGARY)
593
7
IVAN NEKIĆ (SAJNAM)
363
12
JAN KUZMAN (JASTREB)
62
2
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
54
5
MARKO ERJAVAC (FOX)
190
6
FILIP GRGIĆ (ORI)
650
14
BORIS STANIĆ (SKRPN)
74
3
PATRIK KISS (HUNGARY)
363
7
JAN KUZMAN (JASTREB)
54
5
MARKO ERJAVAC (FOX)
650
2
BORIS STANIĆ (SKRPN)
363
1
JAN KUZMAN (JASTREB)
54
5
MARKO ERJAVAC (FOX)
Medalists
1. MARKO ERJAVAC, Fox
2. JAN KUZMAN, Jastreb
3. PATRIK KISS, Hungary
3. BORIS STANIĆ, Škorpion
MLAĐI KADETI B (M) -43
693
8
NIKOLA SLIVAK (VG)
380
5
JURAJ ŠTEFEC (JASTREB)
815
DOMINIK HORVAT (ZAPRSC)
494
1
DINO IVANAC (BIST)
728
4
FRANJO FRANJIČIĆ (GRACAC)
328
12
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
381
0
MARKO MRAVINAC (JASTREB)
382
0
ANDRO BLAIĆ (JASTREB)
814
1
DAVID LUBURIĆ (ZAPRSC)
274
MATEJ VUKIĆ (S.SOKOL)
67
11
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
379
2
FILIP TOMIĆ (JASTREB)
148
MARKO KIČEMA (NOVIZ)
693
6
NIKOLA SLIVAK (VG)
815
3
DOMINIK HORVAT (ZAPRSC)
728
6
FRANJO FRANJIČIĆ (GRACAC)
328
1
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
814
3
DAVID LUBURIĆ (ZAPRSC)
274
9
MATEJ VUKIĆ (S.SOKOL)
67
10
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
148
9
MARKO KIČEMA (NOVIZ)
693
2
NIKOLA SLIVAK (VG)
728
4
FRANJO FRANJIČIĆ (GRACAC)
274
4
MATEJ VUKIĆ (S.SOKOL)
67
4
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
728
2
FRANJO FRANJIČIĆ (GRACAC)
274
5
MATEJ VUKIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. MATEJ VUKIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. FRANJO FRANJIČIĆ, Gračac
3. NIKOLA SLIVAK, Velika Gorica
3. MATEJ BRONZOVIĆ, GACKA
MLAĐI KADETI B (M) -47
694
PATRIK RIBIĆ (VG)
624
4
ANTONIO VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
117
0
PÉTER JUHOS (MATEHAP)
329
13
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
383
2
LEONARDO BUTINA (JASTREB)
275
4
NEVEN SENTE (S.SOKOL)
130
17
JOSIP VIMAN (MED)
384
7
EDISON OLLURI (JASTREB)
337
2
JOSIP JAKOVIĆ (TKDDS)
486
5
JURE PAJK (TKDKANG)
238
3
SANDRO CELOVEC (RADNIK)
695
DORIAN TRUPČEVIĆ (VG)
37
5
LUKA KAUČIĆ (TKDDM)
306
0
BRUNO VRŠČAK (ZEL.)
694
5
PATRIK RIBIĆ (VG)
624
6
ANTONIO VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
329
4
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
130
2
JOSIP VIMAN (MED)
384
7
EDISON OLLURI (JASTREB)
486
1
JURE PAJK (TKDKANG)
695
0
DORIAN TRUPČEVIĆ (VG)
37
0
LUKA KAUČIĆ (TKDDM)
624
0
ANTONIO VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
329
5
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
384
5
EDISON OLLURI (JASTREB)
37
6
LUKA KAUČIĆ (TKDDM)
329
17
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
37
5
LUKA KAUČIĆ (TKDDM)
Medalists
1. TIN KATIĆ, DUGA RESA
2. LUKA KAUČIĆ, Donji Miholjac
3. ANTONIO VUJEVIĆ, SUŠAK
3. EDISON OLLURI, Jastreb
MLAĐI KADETI B (M) +51
777
0
PETAR JAMBREŠIĆ (PLAMEN)
696
9
MARKO MIKULIĆ (VG)
763
UWEM ALEXANDER (KWON)
729
10
MARJAN VUKANČIĆ (GRACAC)
776
5
PATRIK HORVAT (PLAMEN)
661
15
MIHAEL KUNTIĆ (TIGAZ)
735
3
MIHAEL MARINČIĆ (JAKOVLJ)
696
0
MARKO MIKULIĆ (VG)
763
4
UWEM ALEXANDER (KWON)
729
13
MARJAN VUKANČIĆ (GRACAC)
661
1
MIHAEL KUNTIĆ (TIGAZ)
763
2
UWEM ALEXANDER (KWON)
729
0
MARJAN VUKANČIĆ (GRACAC)
Medalists
1. UWEM ALEXANDER, KWON
2. MARJAN VUKANČIĆ, Gračac
3. MARKO MIKULIĆ, Velika Gorica
3. MIHAEL KUNTIĆ, Tigar Zagreb
MLAĐI KADETI B (Ž) -27
386
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
76
2
VIKTORIA KAUDERER (HUNGARY)
55
17
LARA PETEK (FOX)
596
1
PATRICIJA SUNTEŠIĆ (SAJNAM)
94
5
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
697
KARLA GALE (VG)
386
2
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
55
8
LARA PETEK (FOX)
94
2
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
697
0
KARLA GALE (VG)
55
5
LARA PETEK (FOX)
94
0
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
Medalists
1. LARA PETEK, Fox
2. NIKOLINA CAFUK, Hwarang Ivanec
3. ELA SEKUŠAK, Jastreb
3. KARLA GALE, Velika Gorica
MLAĐI KADETI B (Ž) -30
24
4
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
643
1
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
699
ANDREA SUČIĆ (VG)
724
1
HANA VLAŠIĆ (CONTRA)
597
1
JANJA VESELČIĆ (SAJNAM)
198
5
HELENA BOROVIĆ (ORKAAS)
700
6
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
598
5
MATEA FABRIC (SAJNAM)
495
8
ANA MUHEK (BIST)
701
0
LANA MALETIĆ (VG)
252
5
LAURA KOPCSIK (SARGA)
698
0
LANA VEZMAR (VG)
13
12
MATEA BORIĆ (BRINJ)
313
5
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
816
12
ANA KOBALI (ZAPRSC)
24
8
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
699
1
ANDREA SUČIĆ (VG)
724
2
HANA VLAŠIĆ (CONTRA)
700
3
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
495
9
ANA MUHEK (BIST)
252
4
LAURA KOPCSIK (SARGA)
13
11
MATEA BORIĆ (BRINJ)
816
7
ANA KOBALI (ZAPRSC)
24
6
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
700
2
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
495
2
ANA MUHEK (BIST)
13
14
MATEA BORIĆ (BRINJ)
24
1
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
13
0
MATEA BORIĆ (BRINJ)
Medalists
1. IVONA STRAŠČEK, Čigra
2. MATEA BORIĆ, TKD BRINJE
3. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
3. ANA MUHEK, Bistra
MLAĐI KADETI B (Ž) -33
38
DUNJA DUJIĆ (TKDDM)
276
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
297
HELENA HUNDIĆ (MAKSMR)
149
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
131
IRIS DINKOVIĆ (MED)
783
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
702
MARTA PLEŠA (VG)
496
6
JANA DRVIŠ (BIST)
829
0
MINA HRUBIK (SRBIJA)
199
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
319
TARA NIKOLIĆ (VARAZDN)
330
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
497
1
EMA MIDZAN (BIST)
2
6
NIKOLINA ŽGELA (BAN-PAN)
39
KAIRA PFEIFER (TKDDM)
556
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
769
0
MATEA MATAIĆ (LVNC)
817
4
FANI GELO (ZAPRSC)
736
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
38
7
DUNJA DUJIĆ (TKDDM)
276
10
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
297
0
HELENA HUNDIĆ (MAKSMR)
149
5
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
131
0
IRIS DINKOVIĆ (MED)
783
1
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
702
0
MARTA PLEŠA (VG)
496
2
JANA DRVIŠ (BIST)
199
4
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
319
2
TARA NIKOLIĆ (VARAZDN)
330
7
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
2
1
NIKOLINA ŽGELA (BAN-PAN)
39
7
KAIRA PFEIFER (TKDDM)
556
17
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
817
2
FANI GELO (ZAPRSC)
736
6
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
276
3
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
149
6
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
783
9
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
496
6
JANA DRVIŠ (BIST)
199
12
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
330
12
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
556
6
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
736
12
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
149
0
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
783
4
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
199
5
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
736
4
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
783
2
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
199
0
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. IVA ĆURIĆ, ORKA AS
3. HELENA KIČEMA, Novi Zagreb
3. ENA VEVEREC, JAKOVLJE
MLAĐI KADETI B (Ž) -39
259
5
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
389
3
MIA VEKIĆ (JASTREB)
558
8
LUCIJA ČEPO (OSVI)
712
4
MIHAELA JURIĆ (TKV)
277
0
PETRA ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
4
12
KATARINA LATKOVIĆ (BAN-PAN)
703
0
MARINA VRBIĆ (VG)
56
0
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
259
6
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
558
7
LUCIJA ČEPO (OSVI)
4
0
KATARINA LATKOVIĆ (BAN-PAN)
56
5
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
558
3
LUCIJA ČEPO (OSVI)
56
4
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
Medalists
1. TESA RAJČEVIĆ, Fox
2. LUCIJA ČEPO, Osvit
3. KARLA ANČIĆ, St-kwan
3. KATARINA LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
MLAĐI KADETI B (Ž) -43
133
MIRTA JAIĆ (MED)
704
0
EMA BARIŠIĆ (VG)
278
5
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
792
6
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
200
9
DORA PONGRAC (ORKAAS)
26
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
706
BARBARA TARANDEK (VG)
25
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
662
5
PAULA ŠOŠA (TIGAZ)
705
8
NINA MIKULIN (VG)
201
SARA TOMAC (ORKAAS)
133
1
MIRTA JAIĆ (MED)
278
6
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
200
9
DORA PONGRAC (ORKAAS)
26
8
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
706
0
BARBARA TARANDEK (VG)
25
10
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
705
7
NINA MIKULIN (VG)
201
2
SARA TOMAC (ORKAAS)
278
4
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
200
8
DORA PONGRAC (ORKAAS)
25
7
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
705
0
NINA MIKULIN (VG)
200
7
DORA PONGRAC (ORKAAS)
25
4
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. DORA PONGRAC, ORKA AS
2. AMELA NICOL IMŠIROVIĆ, Čigra
3. ANTONIJA MALOIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. NINA MIKULIN, Velika Gorica
MLAĐI KADETI B (Ž) +51
20
DORIS BEGIĆ (CROSTAR)
818
TEA MRŠIĆ (ZAPRSC)
68
NIKA PRPIĆ (GACKA)
707
8
LUCIJA MEDARIĆ (VG)
100
10
DORA MIHALIĆ (LOKOM)
20
4
DORIS BEGIĆ (CROSTAR)
818
1
TEA MRŠIĆ (ZAPRSC)
68
5
NIKA PRPIĆ (GACKA)
100
4
DORA MIHALIĆ (LOKOM)
20
2
DORIS BEGIĆ (CROSTAR)
68
3
NIKA PRPIĆ (GACKA)
Medalists
1. NIKA PRPIĆ, GACKA
2. DORIS BEGIĆ, Cro Star - Mostar
3. TEA MRŠIĆ, Zaprešić
3. DORA MIHALIĆ, Lokomotiva
KADETI B (M) -41
192
16
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
708
4
ANTUN ČUNČIĆ (VG)
665
MATO PERIĆ (TIGAZ)
664
0
NIKOLA ANIĆ (TIGAZ)
627
1
KRISTIAN SLADOJEVIĆ (TKSUŠAK)
717
DENIS MULLER (VUKOVI)
192
12
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
665
0
MATO PERIĆ (TIGAZ)
627
0
KRISTIAN SLADOJEVIĆ (TKSUŠAK)
717
1
DENIS MULLER (VUKOVI)
192
5
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
717
0
DENIS MULLER (VUKOVI)
Medalists
1. DOMINIK SPAJIĆ, Orion
2. DENIS MULLER, VUKOVI
3. MATO PERIĆ, Tigar Zagreb
3. KRISTIAN SLADOJEVIĆ, SUŠAK
KADETI B (Ž) -33
206
3
MARIJA MAJCAN (ORKAAS)
722
0
MARTINA RAKITIĆ (VUKOVI)
324
LUCIJA ABRAMOVIĆ (BROD)
584
NINA JAVORSKY (PANTERA)
714
3
VALENTINA MIKŠIĆ (TKV)
709
10
ANAMARIA KOVČALIJA (VG)
206
9
MARIJA MAJCAN (ORKAAS)
324
1
LUCIJA ABRAMOVIĆ (BROD)
584
0
NINA JAVORSKY (PANTERA)
709
4
ANAMARIA KOVČALIJA (VG)
206
3
MARIJA MAJCAN (ORKAAS)
709
0
ANAMARIA KOVČALIJA (VG)
Medalists
1. MARIJA MAJCAN, ORKA AS
2. ANAMARIA KOVČALIJA, Velika Gorica
3. LUCIJA ABRAMOVIĆ, Brod
3. NINA JAVORSKY, Pantera
KADETI B (Ž) -55
42
0
IVA KESZTHELY (TKDDM)
710
11
LARA TRIFUNOVIĆ (VG)
525
20
BERNARDA KRKLEC (DUBRAVA)
208
6
DORA VRANJEŠ (ORKAAS)
795
9
BOŽICA RUKAVINA (SENJ)
526
4
KATARINA PUKLEK (DUBRAVA)
757
LENA PRUGINIC (TKD KAR)
710
9
LARA TRIFUNOVIĆ (VG)
525
0
BERNARDA KRKLEC (DUBRAVA)
795
4
BOŽICA RUKAVINA (SENJ)
757
13
LENA PRUGINIC (TKD KAR)
710
11
LARA TRIFUNOVIĆ (VG)
757
8
LENA PRUGINIC (TKD KAR)
Medalists
1. LARA TRIFUNOVIĆ, Velika Gorica
2. LENA PRUGINIC, Karlovac
3. BERNARDA KRKLEC, Dubrava
3. BOŽICA RUKAVINA, SENJ