Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Jastreb Open 2012
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LIMAČI A (M) -36
LIMAČI A (Ž) -33
MLAĐI KADETI B (M) -36
MLAĐI KADETI B (Ž) -30
MLAĐI KADETI B (Ž) -36
LIMAČI A (M) -36
284
PETAR TOMIĆ (S.SOKOL)
767
ADRIJAN JANDROKOVIC (KWON)
137
BORNA BULJUBAŠIĆ (MED)
675
0
LEON KUŠIĆ (TIGAZ)
741
12
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
645
SVEN DUĆA (SUTLA )
308
6
LUKA PRELOG (ZEL.)
143
0
AXEL DUBRAVČIĆ (METALC)
726
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
439
0
DAVID TOPIĆ (JASTREB)
32
1
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
284
6
PETAR TOMIĆ (S.SOKOL)
767
8
ADRIJAN JANDROKOVIC (KWON)
137
0
BORNA BULJUBAŠIĆ (MED)
741
1
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
645
3
SVEN DUĆA (SUTLA )
308
9
LUKA PRELOG (ZEL.)
726
1
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
32
4
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
767
4
ADRIJAN JANDROKOVIC (KWON)
741
13
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
308
4
LUKA PRELOG (ZEL.)
32
9
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
741
3
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
32
9
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
Medalists
1. DOMAGOJ PAVLEK, Čigra
2. MARIN HLAD, JAKOVLJE
3. ADRIJAN JANDROKOVIC, KWON
3. LUKA PRELOG, Zelingrad
LIMAČI A (Ž) -33
646
9
LARA MARAS (SUTLA )
617
8
ANA LUKIĆ (SAJNAM)
635
1
PAOLA DŽIMBEG (TKSUŠAK)
140
7
LUCIJA PICEK POSAVEC (MED)
646
0
LARA MARAS (SUTLA )
140
1
LUCIJA PICEK POSAVEC (MED)
Medalists
1. LUCIJA PICEK POSAVEC, Medvedgrad
2. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
3. ANA LUKIĆ, Sajnami
3. PAOLA DŽIMBEG, SUŠAK
MLAĐI KADETI B (M) -36
375
ALAN KRANJČEC (JASTREB)
511
0
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
235
0
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
372
5
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
273
2
ŽELJKO KELAVA (S.SOKOL)
12
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
595
5
DARIO PANIĆ (SAJNAM)
493
0
LUKA ŠTREK (BIST)
373
MATEJ HORVAT (JASTREB)
197
6
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
642
2
LUN ŽIŽIĆ (SUTLA )
659
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
196
8
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
623
2
FILIP PODNAR (TKSUŠAK)
641
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
371
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
336
4
MARTIN FRANJČIĆ (TKDDS)
803
6
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
128
9
FRAN RUK (MED)
105
2
MARKO RUKAVINA (MTA)
374
MAKSIM KRANJEC (JASTREB)
370
6
LUKA LIPOVAC (JASTREB)
272
7
VITO MARIČIĆ (S.SOKOL)
594
ROBERT KREGAR (SAJNAM)
375
0
ALAN KRANJČEC (JASTREB)
235
0
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
372
3
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
12
3
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
595
0
DARIO PANIĆ (SAJNAM)
373
4
MATEJ HORVAT (JASTREB)
197
9
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
659
0
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
196
12
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
641
0
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
371
6
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
803
5
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
128
14
FRAN RUK (MED)
374
0
MAKSIM KRANJEC (JASTREB)
272
11
VITO MARIČIĆ (S.SOKOL)
594
3
ROBERT KREGAR (SAJNAM)
235
11
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
372
8
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
373
8
MATEJ HORVAT (JASTREB)
197
5
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
196
12
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
371
0
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
128
10
FRAN RUK (MED)
272
9
VITO MARIČIĆ (S.SOKOL)
235
5
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
373
8
MATEJ HORVAT (JASTREB)
196
5
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
128
4
FRAN RUK (MED)
373
4
MATEJ HORVAT (JASTREB)
196
6
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. JOSIP GEČEVIĆ, ORKA AS
2. MATEJ HORVAT, Jastreb
3. MIHAEL ŽAGAR, Radnik
3. FRAN RUK, Medvedgrad
MLAĐI KADETI B (Ž) -30
24
4
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
643
1
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
699
ANDREA SUČIĆ (VG)
724
1
HANA VLAŠIĆ (CONTRA)
597
1
JANJA VESELČIĆ (SAJNAM)
198
5
HELENA BOROVIĆ (ORKAAS)
700
6
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
598
5
MATEA FABRIC (SAJNAM)
495
8
ANA MUHEK (BIST)
701
0
LANA MALETIĆ (VG)
252
5
LAURA KOPCSIK (SARGA)
698
0
LANA VEZMAR (VG)
13
12
MATEA BORIĆ (BRINJ)
313
5
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
816
12
ANA KOBALI (ZAPRSC)
24
8
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
699
1
ANDREA SUČIĆ (VG)
724
2
HANA VLAŠIĆ (CONTRA)
700
3
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
495
9
ANA MUHEK (BIST)
252
4
LAURA KOPCSIK (SARGA)
13
11
MATEA BORIĆ (BRINJ)
816
7
ANA KOBALI (ZAPRSC)
24
6
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
700
2
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
495
2
ANA MUHEK (BIST)
13
14
MATEA BORIĆ (BRINJ)
24
1
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
13
0
MATEA BORIĆ (BRINJ)
Medalists
1. IVONA STRAŠČEK, Čigra
2. MATEA BORIĆ, TKD BRINJE
3. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
3. ANA MUHEK, Bistra
MLAĐI KADETI B (Ž) -36
737
KARLA COHA (JAKOVLJ)
652
15
MARTINA SANDELIĆ (SKRPN)
791
17
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
14
6
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
387
3
KARLA KIRIN (JASTREB)
498
4
MATEA FUMIĆ (BIST)
537
2
LARA STANIĆ (MARTGR)
132
NIKA KLEPAC (MED)
557
6
PETRA MRZLJAK (OSVI)
3
5
FRANKA TURIĆ (BAN-PAN)
150
3
LARA CVJETKO (NOVIZ)
388
0
JOSIPA JURIĆ (JASTREB)
19
1
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
644
0
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
737
9
KARLA COHA (JAKOVLJ)
791
18
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
14
6
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
498
4
MATEA FUMIĆ (BIST)
132
14
NIKA KLEPAC (MED)
557
2
PETRA MRZLJAK (OSVI)
150
0
LARA CVJETKO (NOVIZ)
19
3
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
791
1
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
14
0
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
132
3
NIKA KLEPAC (MED)
19
4
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
791
11
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
19
14
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. HELENA KRZNARIĆ, SENJ
3. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. NIKA KLEPAC, Medvedgrad