Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14. Jastreb Open 2012
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Brod
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
Gračac
Hungary
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KORYO SAMOBOR
KWON
Likos
Lokomotiva
Lovinac
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Martingrad
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
Mungos
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Salona
Sarga-Tenger
SENJ
Slovakia team
SPIRITUS
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velebit
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zaprešić
Zelingrad
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI B (Ž) -33
KADETI B (M) -37
KADETI B (M) +65
MLAĐI KADETI B (Ž) -33
38
DUNJA DUJIĆ (TKDDM)
276
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
297
HELENA HUNDIĆ (MAKSMR)
149
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
131
IRIS DINKOVIĆ (MED)
783
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
702
MARTA PLEŠA (VG)
496
6
JANA DRVIŠ (BIST)
829
0
MINA HRUBIK (SRBIJA)
199
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
319
TARA NIKOLIĆ (VARAZDN)
330
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
497
1
EMA MIDZAN (BIST)
2
6
NIKOLINA ŽGELA (BAN-PAN)
39
KAIRA PFEIFER (TKDDM)
556
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
769
0
MATEA MATAIĆ (LVNC)
817
4
FANI GELO (ZAPRSC)
736
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
38
7
DUNJA DUJIĆ (TKDDM)
276
10
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
297
0
HELENA HUNDIĆ (MAKSMR)
149
5
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
131
0
IRIS DINKOVIĆ (MED)
783
1
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
702
0
MARTA PLEŠA (VG)
496
2
JANA DRVIŠ (BIST)
199
4
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
319
2
TARA NIKOLIĆ (VARAZDN)
330
7
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
2
1
NIKOLINA ŽGELA (BAN-PAN)
39
7
KAIRA PFEIFER (TKDDM)
556
17
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
817
2
FANI GELO (ZAPRSC)
736
6
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
276
3
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
149
6
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
783
9
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
496
6
JANA DRVIŠ (BIST)
199
12
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
330
12
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
556
6
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
736
12
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
149
0
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
783
4
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
199
5
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
736
4
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
783
2
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
199
0
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. IVA ĆURIĆ, ORKA AS
3. HELENA KIČEMA, Novi Zagreb
3. ENA VEVEREC, JAKOVLJE
KADETI B (M) -37
320
12
JOSIP SKENDER (VARAZDN)
153
0
DAVID IVUŠIĆ (NOVIZ)
78
7
KRISZTIAN SZŰCS (HUNGARY)
603
0
INGO TADIĆ (SAJNAM)
320
9
JOSIP SKENDER (VARAZDN)
78
3
KRISZTIAN SZŰCS (HUNGARY)
Osvajači medalja
1. JOSIP SKENDER, Varaždin
2. KRISZTIAN SZŰCS, Hungary
3. DAVID IVUŠIĆ, Novi Zagreb
3. INGO TADIĆ, Sajnami
KADETI B (M) +65
605
IVAN ANĐIĆ (SAJNAM)
721
ANTUN KIPŠIĆ (VUKOVI)
321
PETAR KOZINA (VARAZDN)
754
DEJAN BIJELIC (TKD KAR)
11
ANTON ŠPANIĆ (BAN-PAN)
244
14
DOMINIK JURKOVIĆ (RADNIK)
755
2
VDERAN BIJELIC (TKD KAR)
667
ILIJA ARAMBAŠIĆ (TIGAZ)
404
ŽAK MIŠEL (JASTREB)
605
1
IVAN ANĐIĆ (SAJNAM)
721
1
ANTUN KIPŠIĆ (VUKOVI)
321
0
PETAR KOZINA (VARAZDN)
754
6
DEJAN BIJELIC (TKD KAR)
11
2
ANTON ŠPANIĆ (BAN-PAN)
244
1
DOMINIK JURKOVIĆ (RADNIK)
667
3
ILIJA ARAMBAŠIĆ (TIGAZ)
404
2
ŽAK MIŠEL (JASTREB)
721
4
ANTUN KIPŠIĆ (VUKOVI)
754
0
DEJAN BIJELIC (TKD KAR)
11
12
ANTON ŠPANIĆ (BAN-PAN)
667
0
ILIJA ARAMBAŠIĆ (TIGAZ)
721
5
ANTUN KIPŠIĆ (VUKOVI)
11
2
ANTON ŠPANIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. ANTUN KIPŠIĆ, VUKOVI
2. ANTON ŠPANIĆ, BANIJA PANDAS
3. DEJAN BIJELIC, Karlovac
3. ILIJA ARAMBAŠIĆ, Tigar Zagreb