Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
15. JASTREB OPEN 2013
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORIŠČE
Borišče AE
Borišče G
Borišče H
Borišče K
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti - A -27
Mlađi kadeti - A -30
Mlađi kadeti - A -33
Mlađi kadeti - A -36
Mlađi kadeti - A -39
Mlađi kadeti - A -43
Mlađi kadeti - A +51
Mlađe kadetkinje - A -30
Mlađe kadetkinje - A -33
Mlađe kadetkinje - A -36
Mlađe kadetkinje - A -39
Mlađe kadetkinje - A -43
Mlađe kadetkinje - A -47
Mlađe kadetkinje - A -51
Mlađe kadetkinje - A +51
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -39
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B -47
Mlađi kadeti - B -51
Mlađi kadeti - B +51
Mlađe kadetkinje - B -27
Mlađe kadetkinje - B -30
Mlađe kadetkinje - B -33
Mlađe kadetkinje - B -36
Mlađe kadetkinje - B -39
Mlađe kadetkinje - B -43
Mlađe kadetkinje - B -47
Mlađe kadetkinje - B -51
Mlađe kadetkinje - B +51
Kadeti - A -33
Kadeti - A -37
Kadeti - A -41
Kadeti - A -45
Kadeti - A -49
Kadeti - A -53
Kadeti - A -57
Kadeti - A -65
Kadeti - A +65
Kadetkinje - A -33
Kadetkinje - A -37
Kadetkinje - A -41
Kadetkinje - A -44
Kadetkinje - A -47
Kadetkinje - A -51
Kadetkinje - A -55
Kadetkinje - A +59
Kadeti - B -37
Kadeti - B -41
Kadeti - B -45
Kadeti - B -49
Kadeti - B -53
Kadeti - B -57
Kadeti - B -61
Kadeti - B -65
Kadeti - B +65
Kadetkinje - B -37
Kadetkinje - B -41
Kadetkinje - B -44
Kadetkinje - B -47
Kadetkinje - B -51
Kadetkinje - B -55
Kadetkinje - B -59
Kadetkinje - B +59
Juniori - A -45
Juniori - A -55
Juniori - A -59
Juniori - A -63
Juniori - A -68
Juniori - A -73
Juniori - A -78
Juniori - A +78
Juniorke - A -55
Juniorke - A -59
Juniorke - A -63
Juniorke - A +68
Mlađi kadeti - A -39
AE070
725
0
ANJA RAC (GALEBBG)
411
0
LUKA LIPOVAC (JASTREB)
AE071
961
1
JURA ŠURBAT (TKOSVIT)
531
6
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
AE072
732
3
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
619
7
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
419
MATEJ HORVAT (JASTREB)
AE106
411
2
LUKA LIPOVAC (JASTREB)
531
7
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
AE107
619
3
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
419
3
MATEJ HORVAT (JASTREB)
AE130
531
5
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
619
9
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
Dobitniki medalj
1. MATIJA IVŠIĆ, Dan-Gun
2. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. MATEJ HORVAT, Jastreb
3. LUKA LIPOVAC, Jastreb