Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. JASTREB OPEN 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area AE
Area G
Area H
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti - A -27
Mlađi kadeti - A -30
Mlađi kadeti - A -33
Mlađi kadeti - A -36
Mlađi kadeti - A -39
Mlađi kadeti - A -43
Mlađi kadeti - A +51
Mlađe kadetkinje - A -30
Mlađe kadetkinje - A -33
Mlađe kadetkinje - A -36
Mlađe kadetkinje - A -39
Mlađe kadetkinje - A -43
Mlađe kadetkinje - A -47
Mlađe kadetkinje - A -51
Mlađe kadetkinje - A +51
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -39
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B -47
Mlađi kadeti - B -51
Mlađi kadeti - B +51
Mlađe kadetkinje - B -27
Mlađe kadetkinje - B -30
Mlađe kadetkinje - B -33
Mlađe kadetkinje - B -36
Mlađe kadetkinje - B -39
Mlađe kadetkinje - B -43
Mlađe kadetkinje - B -47
Mlađe kadetkinje - B -51
Mlađe kadetkinje - B +51
Kadeti - A -33
Kadeti - A -37
Kadeti - A -41
Kadeti - A -45
Kadeti - A -49
Kadeti - A -53
Kadeti - A -57
Kadeti - A -65
Kadeti - A +65
Kadetkinje - A -33
Kadetkinje - A -37
Kadetkinje - A -41
Kadetkinje - A -44
Kadetkinje - A -47
Kadetkinje - A -51
Kadetkinje - A -55
Kadetkinje - A +59
Kadeti - B -37
Kadeti - B -41
Kadeti - B -45
Kadeti - B -49
Kadeti - B -53
Kadeti - B -57
Kadeti - B -61
Kadeti - B -65
Kadeti - B +65
Kadetkinje - B -37
Kadetkinje - B -41
Kadetkinje - B -44
Kadetkinje - B -47
Kadetkinje - B -51
Kadetkinje - B -55
Kadetkinje - B -59
Kadetkinje - B +59
Juniori - A -45
Juniori - A -55
Juniori - A -59
Juniori - A -63
Juniori - A -68
Juniori - A -73
Juniori - A -78
Juniori - A +78
Juniorke - A -55
Juniorke - A -59
Juniorke - A -63
Juniorke - A +68
Mlađi kadeti - B -27
AE149
243
14
LUKA ŠARAC (MAG.KOR)
408
11
LUKAS KRIVSKI (TKOSVIT)
854
FRAN ŠERER (ZAGREB)
AE150
945
1
ADNAN RIBIĆ (TKDNGS)
474
8
MIHOVIL JURELA (JASTREB)
914
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
AE151
598
4
AJDIN PEHLIC (LJUBIJA)
277
5
FILIP PRAŠNIČKI (TKDDS)
722
NOA EREŠ (LOKOM)
AE152
706
14
MATEJ MIHALIC (TKV)
455
0
GREGOR HORVAT (JASTREB)
409
ANDREJ BIZJAK (TKOSVIT)
AE213
243
0
LUKA ŠARAC (MAG.KOR)
854
3
FRAN ŠERER (ZAGREB)
AE214
474
0
MIHOVIL JURELA (JASTREB)
914
1
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
AE215
277
5
FILIP PRAŠNIČKI (TKDDS)
722
6
NOA EREŠ (LOKOM)
AE216
706
17
MATEJ MIHALIC (TKV)
409
6
ANDREJ BIZJAK (TKOSVIT)
AE263
854
4
FRAN ŠERER (ZAGREB)
914
5
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
AE264
722
0
NOA EREŠ (LOKOM)
706
2
MATEJ MIHALIC (TKV)
AE288
914
5
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
706
1
MATEJ MIHALIC (TKV)
Medalists
1. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
2. MATEJ MIHALIC, VRBOVEC
3. FRAN ŠERER, Zagreb
3. NOA EREŠ, Lokomotiva