Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. JASTREB OPEN 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area AE
Area G
Area H
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti - A -27
Mlađi kadeti - A -30
Mlađi kadeti - A -33
Mlađi kadeti - A -36
Mlađi kadeti - A -39
Mlađi kadeti - A -43
Mlađi kadeti - A +51
Mlađe kadetkinje - A -30
Mlađe kadetkinje - A -33
Mlađe kadetkinje - A -36
Mlađe kadetkinje - A -39
Mlađe kadetkinje - A -43
Mlađe kadetkinje - A -47
Mlađe kadetkinje - A -51
Mlađe kadetkinje - A +51
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -39
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B -47
Mlađi kadeti - B -51
Mlađi kadeti - B +51
Mlađe kadetkinje - B -27
Mlađe kadetkinje - B -30
Mlađe kadetkinje - B -33
Mlađe kadetkinje - B -36
Mlađe kadetkinje - B -39
Mlađe kadetkinje - B -43
Mlađe kadetkinje - B -47
Mlađe kadetkinje - B -51
Mlađe kadetkinje - B +51
Kadeti - A -33
Kadeti - A -37
Kadeti - A -41
Kadeti - A -45
Kadeti - A -49
Kadeti - A -53
Kadeti - A -57
Kadeti - A -65
Kadeti - A +65
Kadetkinje - A -33
Kadetkinje - A -37
Kadetkinje - A -41
Kadetkinje - A -44
Kadetkinje - A -47
Kadetkinje - A -51
Kadetkinje - A -55
Kadetkinje - A +59
Kadeti - B -37
Kadeti - B -41
Kadeti - B -45
Kadeti - B -49
Kadeti - B -53
Kadeti - B -57
Kadeti - B -61
Kadeti - B -65
Kadeti - B +65
Kadetkinje - B -37
Kadetkinje - B -41
Kadetkinje - B -44
Kadetkinje - B -47
Kadetkinje - B -51
Kadetkinje - B -55
Kadetkinje - B -59
Kadetkinje - B +59
Juniori - A -45
Juniori - A -55
Juniori - A -59
Juniori - A -63
Juniori - A -68
Juniori - A -73
Juniori - A -78
Juniori - A +78
Juniorke - A -55
Juniorke - A -59
Juniorke - A -63
Juniorke - A +68
Mlađi kadeti - B -39
AE138
962
1
MARIN KELAVA (S.SOKOL)
412
13
BORNA ŠPORČIĆ (TKOSVIT)
670
DOMINIK MILKOVIĆ (BKEGLEV)
AE139
584
0
MILAN KYSEL (MAROSOL)
460
0
JAKOV RAMLJAK (JASTREB)
149
ARIJAN MARIČIĆ (FOX)
AE140
283
6
PATRIK BAZLER (TKDDS)
721
5
FILIP TIČINOVIĆ (MAG.KOR)
666
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
588
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
334
JAN KARLO MOČNIK (JASTREB)
AE141
809
1
DOMAGOJ PAVLEK (ČIGRA)
724
7
MIKE BENCARIĆ (RADNIK)
235
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
297
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
368
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
AE142
692
9
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
360
4
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
139
SVEN KRSTELJ (TKSUŠAK)
591
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
845
ANTE CIPETIĆ (ZAGREB)
AE164
412
7
BORNA ŠPORČIĆ (TKOSVIT)
670
3
DOMINIK MILKOVIĆ (BKEGLEV)
AE165
460
3
JAKOV RAMLJAK (JASTREB)
149
9
ARIJAN MARIČIĆ (FOX)
AE166
283
4
PATRIK BAZLER (TKDDS)
666
8
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
AE167
588
7
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
334
1
JAN KARLO MOČNIK (JASTREB)
AE168
724
0
MIKE BENCARIĆ (RADNIK)
235
0
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
AE169
297
3
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
368
1
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
AE170
692
0
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
139
0
SVEN KRSTELJ (TKSUŠAK)
AE171
591
3
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
845
5
ANTE CIPETIĆ (ZAGREB)
AE229
412
10
BORNA ŠPORČIĆ (TKOSVIT)
149
2
ARIJAN MARIČIĆ (FOX)
AE230
666
5
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
588
8
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
AE231
724
1
MIKE BENCARIĆ (RADNIK)
297
1
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
AE232
139
10
SVEN KRSTELJ (TKSUŠAK)
845
1
ANTE CIPETIĆ (ZAGREB)
AE271
412
8
BORNA ŠPORČIĆ (TKOSVIT)
588
11
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
AE272
297
1
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
139
3
SVEN KRSTELJ (TKSUŠAK)
AE292
588
5
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
139
12
SVEN KRSTELJ (TKSUŠAK)
Medalists
1. SVEN KRSTELJ, SUŠAK
2. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
3. JURE ĆURIĆ, ORKA AS
3. BORNA ŠPORČIĆ, TK Osvit