Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. JASTREB OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište AE
Borilište G
Borilište H
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje +51
Mlađi kadeti - A -36
Mlađi kadeti - A -39
Mlađi kadeti - A -43
Mlađi kadeti - A +51
Mlađe kadetkinje - A -30
Mlađe kadetkinje - A -33
Mlađe kadetkinje - A -36
Mlađe kadetkinje - A -39
Mlađe kadetkinje - A -43
Mlađe kadetkinje - A -47
Mlađe kadetkinje - A -51
Mlađe kadetkinje - A +51
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -39
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B -47
Mlađi kadeti - B -51
Mlađi kadeti - B +51
Mlađe kadetkinje - B -27
Mlađe kadetkinje - B -30
Mlađe kadetkinje - B -33
Mlađe kadetkinje - B -36
Mlađe kadetkinje - B -39
Mlađe kadetkinje - B -43
Mlađe kadetkinje - B -47
Mlađe kadetkinje - B -51
Mlađe kadetkinje - B +51
Kadeti - A -33
Kadeti - A -37
Kadeti - A -41
Kadeti - A -45
Kadeti - A -49
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje +51
Kadetkinje - A -33
Kadetkinje - A -37
Kadetkinje - A -41
Kadetkinje - A -44
Kadetkinje - A -47
Kadetkinje - A -51
Kadetkinje - A -55
Kadetkinje - A +59
Kadeti - B -37
Kadeti - B -41
Kadeti - B -45
Kadeti - B -49
Kadeti - B -53
Kadeti - B -57
Kadeti - B -61
Kadeti - B -65
Kadeti - B +65
Kadetkinje - B -37
Kadetkinje - B -41
Kadetkinje - B -44
Kadetkinje - B -47
Kadetkinje - B -51
Kadetkinje - B -55
Kadetkinje - B -59
Kadetkinje - B +59
Juniori - A -45
Juniori - A -55
Juniori - A -59
Juniori - A -63
Juniori - A -68
Juniori - A -73
Juniori - A -78
Juniori - A +78
Juniorke - A -55
Juniorke - A -59
Juniorke - A -63
Juniorke - A +68
Kadeti - A -45
AE296
923
3
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
649
0
ANDREJ ZEC (GRACAC)
882
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
758
DARIO HUMLJANOVIĆ (OMEGA)
280
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
AE297
430
9
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
846
3
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
963
KARLO LICIBURG (TKOSVIT)
514
BOROGIC FILIP (MANNA)
434
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
AE313
923
7
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
882
4
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
AE314
758
0
DARIO HUMLJANOVIĆ (OMEGA)
280
12
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
AE315
430
14
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
963
0
KARLO LICIBURG (TKOSVIT)
AE316
514
0
BOROGIC FILIP (MANNA)
434
4
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
AE342
923
0
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
280
4
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
AE343
430
7
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
434
8
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
AE360
280
3
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
434
5
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARKO LIPOVAC, Jastreb
2. KREŠIMIR DRMIĆ, DUGO SELO
3. ANTONIO CVETKOVIĆ, Velika Gorica
3. TOMISLAV SABLJAK, Karlovac