Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15. JASTREB OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište AE
Borilište G
Borilište H
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - A -27
Mlađi kadeti - A -30
Mlađi kadeti - A -33
Mlađi kadeti - A -36
Mlađi kadeti - A -39
Mlađi kadeti - A -43
Mlađi kadeti - A +51
Mlađe kadetkinje - A -30
Mlađe kadetkinje - A -33
Mlađe kadetkinje - A -36
Mlađe kadetkinje - A -39
Mlađe kadetkinje - A -43
Mlađe kadetkinje - A -47
Mlađe kadetkinje - A -51
Mlađe kadetkinje - A +51
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -39
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B -47
Mlađi kadeti - B -51
Mlađi kadeti - B +51
Mlađe kadetkinje - B -27
Mlađe kadetkinje - B -30
Mlađe kadetkinje - B -33
Mlađe kadetkinje - B -36
Mlađe kadetkinje - B -39
Mlađe kadetkinje - B -43
Mlađe kadetkinje - B -47
Mlađe kadetkinje - B -51
Mlađe kadetkinje - B +51
Kadeti - A -33
Kadeti - A -37
Kadeti - A -41
Kadeti - A -45
Kadeti - A -49
Kadeti - A -53
Kadeti - A -57
Kadeti - A -65
Kadeti - A +65
Kadetkinje - A -33
Kadetkinje - A -37
Kadetkinje - A -41
Kadetkinje - A -44
Kadetkinje - A -47
Kadetkinje - A -51
Kadetkinje - A -55
Kadetkinje - A +59
Kadeti - B -37
Kadeti - B -41
Kadeti - B -45
Kadeti - B -49
Kadeti - B -53
Kadeti - B -57
Kadeti - B -61
Kadeti - B -65
Kadeti - B +65
Kadetkinje - B -37
Kadetkinje - B -41
Kadetkinje - B -44
Kadetkinje - B -47
Kadetkinje - B -51
Kadetkinje - B -55
Kadetkinje - B -59
Kadetkinje - B +59
Juniori - A -45
Juniori - A -55
Juniori - A -59
Juniori - A -63
Juniori - A -68
Juniori - A -73
Juniori - A -78
Juniori - A +78
Juniorke - A -55
Juniorke - A -59
Juniorke - A -63
Juniorke - A +68
Kadeti - A -49
AE308
92
7
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
512
5
HATULAN AARON (MANNA)
AE309
659
0
DINO TREŠNJIĆ (LOTUS)
473
13
RINO MARKOVIĆ (TKOSVIT)
AE310
674
0
FRANJO FRANJIČIĆ (GRACAC)
595
15
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
AE311
281
6
MARIN ORLOVIĆ (TKDDS)
472
7
VITO SPORIŠ (TKOSVIT)
AE338
92
1
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
473
3
RINO MARKOVIĆ (TKOSVIT)
AE339
595
1
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
472
3
VITO SPORIŠ (TKOSVIT)
AE358
473
0
RINO MARKOVIĆ (TKOSVIT)
472
0
VITO SPORIŠ (TKOSVIT)
Osvajači medalja
1. VITO SPORIŠ, TK Osvit
2. RINO MARKOVIĆ, TK Osvit
3. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
3. MATIJA RUŽIĆ, SUŠAK