Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15. JASTREB OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište AE
Borilište G
Borilište H
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Kick (muški) -1 (2005, 2006)
Kick (muški) -2 (2007, 2008)
Kick (ženski) -1 (2005, 2006)
Kick (ženski) -2 (2007, 2008)
Kick (muški) -2 (2007, 2008)
K
653
0
NIKOLA MATKOVIĆ (JASTREB)
742
0
DOMAGOJ KORNET (TKV)
741
STJEPAN ANDRIJEVIĆ (GRACAC)
835
OZREN DELAČ (JASTREB)
814
IVAN BARUN (ORKAAS)
673
TRISTAN KOMPARIĆ (JASTREB)
877
SABAHUDIN NUKIĆ (ORKAAS)
952
LUKA DUPLANČIĆ (S.SOKOL)
847
BRUNO IVANČIĆ (ORKAAS)
650
FRAN MARKOVIĆ (JASTREB)
807
MIHAEL KORENIĆ (ORKAAS)
815
VITO KARPIŠEK (JASTREB)
928
TIN PRUGOVEČKI (ORKAAS)
648
PETAR KRULJAC (JASTREB)
866
DOMAGOJ MIKINA (ORKAAS)
946
MARKO ŠALIĆ (S.SOKOL)
920
IVAN IŠTVANIĆ (ORKAAS)
K
980
0
MARINO MATIĆ (RUG)
830
0
DANTE IVKOVIĆ (ORKAAS)
583
DAMIEN PAVEL FRGOLEC (MAROSOL)
688
TIN CVITAŠ (JASTREB)
881
DORIJAN ŽUNAC (ORKAAS)
660
KREŠIMIR GRLIĆ (JASTREB)
837
DORIJAN RESAVAC (ORKAAS)
944
KARLO MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
871
NOA IGRC (ORKAAS)
685
TONI NENADIĆ (JASTREB)
802
MARKO KORENIĆ (ORKAAS)
693
IVAN VUKOVIĆ (BRINJ)
905
PAVLE MIHOLJEK (ORKAAS)
682
IVANO KAURIĆ (JASTREB)
855
LUKA PAVLIĆ (ORKAAS)
948
JAKOV MATULIĆ (S.SOKOL)
810
BORNA BOJČIĆ (ORKAAS)
K
742
0
DOMAGOJ KORNET (TKV)
741
0
STJEPAN ANDRIJEVIĆ (GRACAC)
K
835
0
OZREN DELAČ (JASTREB)
814
0
IVAN BARUN (ORKAAS)
K
673
0
TRISTAN KOMPARIĆ (JASTREB)
877
0
SABAHUDIN NUKIĆ (ORKAAS)
K
952
0
LUKA DUPLANČIĆ (S.SOKOL)
847
0
BRUNO IVANČIĆ (ORKAAS)
K
650
0
FRAN MARKOVIĆ (JASTREB)
807
0
MIHAEL KORENIĆ (ORKAAS)
K
815
0
VITO KARPIŠEK (JASTREB)
928
0
TIN PRUGOVEČKI (ORKAAS)
K
648
0
PETAR KRULJAC (JASTREB)
866
0
DOMAGOJ MIKINA (ORKAAS)
K
946
0
MARKO ŠALIĆ (S.SOKOL)
920
0
IVAN IŠTVANIĆ (ORKAAS)
K
980
0
MARINO MATIĆ (RUG)
583
0
DAMIEN PAVEL FRGOLEC (MAROSOL)
K
688
0
TIN CVITAŠ (JASTREB)
881
0
DORIJAN ŽUNAC (ORKAAS)
K
660
0
KREŠIMIR GRLIĆ (JASTREB)
837
0
DORIJAN RESAVAC (ORKAAS)
K
944
0
KARLO MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
871
0
NOA IGRC (ORKAAS)
K
685
0
TONI NENADIĆ (JASTREB)
802
0
MARKO KORENIĆ (ORKAAS)
K
693
0
IVAN VUKOVIĆ (BRINJ)
905
0
PAVLE MIHOLJEK (ORKAAS)
K
682
0
IVANO KAURIĆ (JASTREB)
855
0
LUKA PAVLIĆ (ORKAAS)
K
948
0
JAKOV MATULIĆ (S.SOKOL)
810
0
BORNA BOJČIĆ (ORKAAS)
K
741
0
STJEPAN ANDRIJEVIĆ (GRACAC)
835
0
OZREN DELAČ (JASTREB)
K
673
0
TRISTAN KOMPARIĆ (JASTREB)
952
0
LUKA DUPLANČIĆ (S.SOKOL)
K
807
0
MIHAEL KORENIĆ (ORKAAS)
815
0
VITO KARPIŠEK (JASTREB)
K
866
0
DOMAGOJ MIKINA (ORKAAS)
920
0
IVAN IŠTVANIĆ (ORKAAS)
K
583
0
DAMIEN PAVEL FRGOLEC (MAROSOL)
688
0
TIN CVITAŠ (JASTREB)
K
660
0
KREŠIMIR GRLIĆ (JASTREB)
871
0
NOA IGRC (ORKAAS)
K
685
0
TONI NENADIĆ (JASTREB)
905
0
PAVLE MIHOLJEK (ORKAAS)
K
682
0
IVANO KAURIĆ (JASTREB)
948
0
JAKOV MATULIĆ (S.SOKOL)
K
741
0
STJEPAN ANDRIJEVIĆ (GRACAC)
952
0
LUKA DUPLANČIĆ (S.SOKOL)
K
815
0
VITO KARPIŠEK (JASTREB)
866
0
DOMAGOJ MIKINA (ORKAAS)
K
688
0
TIN CVITAŠ (JASTREB)
660
0
KREŠIMIR GRLIĆ (JASTREB)
K
685
0
TONI NENADIĆ (JASTREB)
682
0
IVANO KAURIĆ (JASTREB)
K
952
0
LUKA DUPLANČIĆ (S.SOKOL)
866
0
DOMAGOJ MIKINA (ORKAAS)
K
660
0
KREŠIMIR GRLIĆ (JASTREB)
685
0
TONI NENADIĆ (JASTREB)
K
952
0
LUKA DUPLANČIĆ (S.SOKOL)
685
0
TONI NENADIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LUKA DUPLANČIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. TONI NENADIĆ, Jastreb
3. DOMAGOJ MIKINA, ORKA AS
3. KREŠIMIR GRLIĆ, Jastreb