Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
15. JASTREB OPEN 2013
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Limach - A (male)
Limach - B (male)
Limach - B (female)
Limach - A (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniors - A (male) -45
Juniors - A (male) -55
Juniors - A (male) -59
Juniors - A (male) -63
Juniors - A (male) -68
Juniors - A (male) -73
Juniors - A (male) -78
Juniors - A (male) +78
Juniors - A (male) -45
AE453
129
9
DANIEL LEFKOVITS (KOSICE)
696
4
DOMINIK SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
875
NIKOLA ANIĆ (TIGAZ)
AE480
129
0
DANIEL LEFKOVITS (KOSICE)
875
14
NIKOLA ANIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. NIKOLA ANIĆ, Tigar Zagreb
2. DANIEL LEFKOVITS, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. DOMINIK SRBLJINOVIĆ, Radnik
3. ----
Juniors - A (male) -55
AE454
906
8
MISLAV PASTULOVIĆ (VUKOVI)
481
1
JOSIP BREKALO (JASTREB)
310
MATIC PAJK (DRGNSLO)
AE481
906
16
MISLAV PASTULOVIĆ (VUKOVI)
310
5
MATIC PAJK (DRGNSLO)
Medalists
1. MISLAV PASTULOVIĆ, VUKOVI
2. MATIC PAJK, DRAGON
3. JOSIP BREKALO, Jastreb
3. ----
Juniors - A (male) -59
AE387
262
0
LUKA MEAKIC (LJUBIJA)
396
2
JOSIP VLADISAVLJEVIĆ (JASTREB)
258
PETAR KRUNIC (LJUBIJA)
748
MATKO POPOVIĆ (TKD_BJE)
603
NERMIN BACIC (LJUBIJA)
AE413
396
6
JOSIP VLADISAVLJEVIĆ (JASTREB)
258
3
PETAR KRUNIC (LJUBIJA)
AE414
748
13
MATKO POPOVIĆ (TKD_BJE)
603
1
NERMIN BACIC (LJUBIJA)
AE430
396
2
JOSIP VLADISAVLJEVIĆ (JASTREB)
748
6
MATKO POPOVIĆ (TKD_BJE)
Medalists
1. MATKO POPOVIĆ, Bjelovar
2. JOSIP VLADISAVLJEVIĆ, Jastreb
3. NERMIN BACIC, Ljubija-Prijedor
3. PETAR KRUNIC, Ljubija-Prijedor
Juniors - A (male) -63
AE441
27
10
ERMIN BRDAR (LJUBIJA)
339
11
TIMOTEJ TODIĆ (TKDKANG)
254
NIKOLA ŠARAC (MAG.KOR)
AE442
752
11
JOSIP TUŠKAN (TKD_BJE)
681
6
BORIS RIMAC (GRACAC)
380
IVAN VRGOČ (ZAPRSC)
AE470
339
13
TIMOTEJ TODIĆ (TKDKANG)
254
0
NIKOLA ŠARAC (MAG.KOR)
AE471
752
11
JOSIP TUŠKAN (TKD_BJE)
380
6
IVAN VRGOČ (ZAPRSC)
AE490
339
8
TIMOTEJ TODIĆ (TKDKANG)
752
5
JOSIP TUŠKAN (TKD_BJE)
Medalists
1. TIMOTEJ TODIĆ, TKD klub Kang
2. JOSIP TUŠKAN, Bjelovar
3. NIKOLA ŠARAC, MAGONE-KORYO
3. IVAN VRGOČ, Zaprešić
Juniors - A (male) -68
AE443
42
0
NEMANJA TEVANOVIC (LJUBIJA)
493
7
MATEO ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
AE444
36
0
REFIK BACIC (LJUBIJA)
378
0
LUKA ZORMAN (ZAPRSC)
AE445
37
0
VLADAN KARLICA (LJUBIJA)
574
6
DOMEN PIRC (ŠMARTNO)
596
LEO KATIĆ (TKDDRHR)
AE472
493
0
MATEO ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
36
0
REFIK BACIC (LJUBIJA)
AE473
574
7
DOMEN PIRC (ŠMARTNO)
596
0
LEO KATIĆ (TKDDRHR)
AE491
493
3
MATEO ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
574
10
DOMEN PIRC (ŠMARTNO)
Medalists
1. DOMEN PIRC, Šmartno-Litija
2. MATEO ŠAJATOVIĆ, Jastreb
3. LEO KATIĆ, DUGA RESA
3. REFIK BACIC, Ljubija-Prijedor
Juniors - A (male) -73
AE446
285
0
IVAN DRMIĆ (TKDDS)
202
0
MATKO PRIBIČEVIĆ (METALC)
698
TOMISLAV DUBRAVEC (RADNIK)
AE447
754
3
STRIBOR NEKVAPIL (TKD_BJE)
857
2
IVAN MARINIĆ (ZAGREB)
479
DINO VUJIČIĆ (JASTREB)
AE474
285
3
IVAN DRMIĆ (TKDDS)
698
6
TOMISLAV DUBRAVEC (RADNIK)
AE475
754
10
STRIBOR NEKVAPIL (TKD_BJE)
479
2
DINO VUJIČIĆ (JASTREB)
AE492
698
11
TOMISLAV DUBRAVEC (RADNIK)
754
1
STRIBOR NEKVAPIL (TKD_BJE)
Medalists
1. TOMISLAV DUBRAVEC, Radnik
2. STRIBOR NEKVAPIL, Bjelovar
3. IVAN DRMIĆ, DUGO SELO
3. DINO VUJIČIĆ, Jastreb
Juniors - A (male) -78
AE331
86
3
BORIS BESIR (LJUBIJA)
286
4
ANTO ĆURIĆ (TKDDS)
381
BORNA VARGA (JASTREB)
AE354
286
0
ANTO ĆURIĆ (TKDDS)
381
8
BORNA VARGA (JASTREB)
Medalists
1. BORNA VARGA, Jastreb
2. ANTO ĆURIĆ, DUGO SELO
3. BORIS BESIR, Ljubija-Prijedor
3. ----
Juniors - A (male) +78
AE455
82
0
MILOS BANJAC (LJUBIJA)
203
0
KRISTOF ANDRIĆ (METALC)
AE456
739
0
MATTEO KOLMAN (LOKOM)
300
12
LUCIJAN KOBAL (DRGNSLO)
AE482
82
6
MILOS BANJAC (LJUBIJA)
300
9
LUCIJAN KOBAL (DRGNSLO)
Medalists
1. LUCIJAN KOBAL, DRAGON
2. MILOS BANJAC, Ljubija-Prijedor
3. MATTEO KOLMAN, Lokomotiva
3. KRISTOF ANDRIĆ, METALAC