Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
15. JASTREB OPEN 2013
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
DRAGON
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Galeb
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
jakovlje
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KWON
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAGONE-KORYO
MAKSIMIR
Manna Asian Sports
Medvedgrad
METALAC
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Pantera
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub Hnusta
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
TCZ Ban Keglević
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zaprešić
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti - B -33
Mlađe kadetkinje - B -33
Mlađe kadetkinje - B -36
Mlađe kadetkinje - B -43
Kadeti - A -45
Kadeti - B -37
Kadeti - B -53
Kadetkinje - B -37
Mlađi kadeti - B -33
AE015
565
2
NIK BERGANT (KORYO)
390
13
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
AE016
587
14
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
737
2
JOSIP GALIĆ (LOKOM)
AE017
522
5
NEMANJA VASIĆ (GAIAN)
348
8
MIHAEL VEDAK (JASTREB)
AE018
600
3
ERMIN PEHLIC (LJUBIJA)
808
7
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
AE019
567
1
JAKA ŽUN (KORYO)
476
7
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
AE020
201
9
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
901
1
ROBERT LISICA (ORI)
AE021
617
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
336
1
KARLO ŠOŠTARIĆ (JASTREB)
AE022
947
10
SVEN PRINČIĆ (TKOSVIT)
848
8
ANTONIO DERVIŠ (ZAGREB)
AE023
564
4
ANDRIY PETRYTSYN (KORYO)
842
9
BRUNO KONTENT (TIGAZ)
AE024
717
4
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
779
2
LOVRO VOJVODIĆ (MTA)
AE025
316
5
VID PRPIĆ (SENJ)
341
6
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
AE026
74
2
ALEKSA HRGIC (LJUBIJA)
735
14
MISLAV KLEPAC (MED)
AE027
566
7
TIAN MARKOJA (KORYO)
345
5
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
AE028
81
1
DEJAN SREDIC (LJUBIJA)
222
13
IVAN MATIĆ (RUG)
AE029
622
0
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
960
0
MARIN SMOLJANOVIĆ (JASTREB)
AE030
391
6
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
851
5
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
AE052
390
8
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
587
5
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
AE053
348
2
MIHAEL VEDAK (JASTREB)
808
14
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
AE054
476
4
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
201
5
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
AE055
617
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
947
4
SVEN PRINČIĆ (TKOSVIT)
AE056
842
6
BRUNO KONTENT (TIGAZ)
717
7
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
AE057
341
3
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
735
8
MISLAV KLEPAC (MED)
AE058
566
2
TIAN MARKOJA (KORYO)
222
8
IVAN MATIĆ (RUG)
AE059
622
6
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
391
7
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
AE087
390
9
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
808
4
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
AE088
201
5
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
617
4
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
AE089
717
8
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
735
6
MISLAV KLEPAC (MED)
AE090
222
8
IVAN MATIĆ (RUG)
391
7
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
AE118
390
4
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
201
5
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
AE119
717
6
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
222
1
IVAN MATIĆ (RUG)
AE136
201
11
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
717
6
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
Dobitniki medalj
1. FRANKO JOSIP SKOKO, Karlovac
2. MATEJ MARIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. PATRIK KASAP, TK Osvit
3. IVAN MATIĆ, RUGVICA
Mlađe kadetkinje - B -33
AE153
311
1
NATALI MEĐERAL (SENJ)
422
3
SARA LAZARUŠIĆ (TKOSVIT)
AE154
102
8
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
115
4
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
AE155
623
14
MATEA MARINKOVIĆ (DANGUN)
344
11
MATEA ZELJKO (JASTREB)
759
LUCIJA ROŽIĆ (SPRTUS)
AE156
895
3
IVANA ARELIĆ (ORI)
295
6
HELENA BOROVIĆ (ORKAAS)
AE157
99
9
LARA MARAS (SUTLA )
141
7
KLARA POLIĆ (TKSUŠAK)
AE158
616
0
INJA MEIĆ (DANGUN)
333
4
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
441
LANA MALETIĆ (VG)
AE217
422
5
SARA LAZARUŠIĆ (TKOSVIT)
102
7
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
AE218
623
16
MATEA MARINKOVIĆ (DANGUN)
759
4
LUCIJA ROŽIĆ (SPRTUS)
AE219
295
4
HELENA BOROVIĆ (ORKAAS)
99
9
LARA MARAS (SUTLA )
AE220
333
0
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
441
0
LANA MALETIĆ (VG)
AE265
102
8
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
623
5
MATEA MARINKOVIĆ (DANGUN)
AE266
99
4
LARA MARAS (SUTLA )
333
10
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
AE289
102
11
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
333
9
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. PATRICIA BUČAR, Sutla Šenkovec
2. IVONA STRAŠĆEK, Jastreb
3. MATEA MARINKOVIĆ, Dan-Gun
3. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
Mlađe kadetkinje - B -36
AE148
142
0
KATINA JERMANIŠ (TKSUŠAK)
894
0
KATJA GALIĆ (ORI)
710
LARA PAPA (TKV)
607
KRISTINA CICA (LJUBIJA)
707
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
418
MARTA HELENA PRPIĆ (TKOSVIT)
177
EMA BLEČIĆ (NOVIZ)
858
ANA MUHEK (BIST)
755
JANA PAVLIĆ (SPRTUS)
197
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
628
KAIRA PFEIFER (TKDDM)
100
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
761
TENA STRČIĆ (SPRTUS)
210
LEA MARIĆ (CROSTAR)
179
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
500
ENA VEVEREC (BIST)
713
ELENA KRSTIC (GALEBBG)
AE188
894
14
KATJA GALIĆ (ORI)
710
0
LARA PAPA (TKV)
AE189
607
3
KRISTINA CICA (LJUBIJA)
707
4
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
AE190
418
8
MARTA HELENA PRPIĆ (TKOSVIT)
177
3
EMA BLEČIĆ (NOVIZ)
AE191
858
16
ANA MUHEK (BIST)
755
2
JANA PAVLIĆ (SPRTUS)
AE192
197
10
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
628
9
KAIRA PFEIFER (TKDDM)
AE193
100
9
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
761
2
TENA STRČIĆ (SPRTUS)
AE194
210
12
LEA MARIĆ (CROSTAR)
179
10
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
AE195
500
0
ENA VEVEREC (BIST)
713
0
ELENA KRSTIC (GALEBBG)
AE241
894
3
KATJA GALIĆ (ORI)
707
8
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
AE242
418
12
MARTA HELENA PRPIĆ (TKOSVIT)
858
8
ANA MUHEK (BIST)
AE243
197
4
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
100
9
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
AE244
210
2
LEA MARIĆ (CROSTAR)
500
7
ENA VEVEREC (BIST)
AE277
707
4
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
418
3
MARTA HELENA PRPIĆ (TKOSVIT)
AE278
100
1
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
500
5
ENA VEVEREC (BIST)
AE295
707
3
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
500
3
ENA VEVEREC (BIST)
Dobitniki medalj
1. ENA VEVEREC, Bistra
2. VERONIKA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec
3. MARTA HELENA PRPIĆ, TK Osvit
Mlađe kadetkinje - B -43
AE163
860
32
JOSIPA PAPIĆ (ZAGREB)
70
0
VANJA MILUTINOVIC (LJUBIJA)
764
NIKA KLEPAC (MED)
427
LUCIJA ČEPO (TKOSVIT)
959
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
143
ĐANA HASKIĆ (TKSUŠAK)
80
MARIJA PUHALIC (LJUBIJA)
338
LARA ĆOSIĆ (JASTREB)
897
MARIJA GRANIĆ (ORI)
AE225
860
1
JOSIPA PAPIĆ (ZAGREB)
764
13
NIKA KLEPAC (MED)
AE226
427
0
LUCIJA ČEPO (TKOSVIT)
959
0
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
AE227
143
11
ĐANA HASKIĆ (TKSUŠAK)
80
7
MARIJA PUHALIC (LJUBIJA)
AE228
338
0
LARA ĆOSIĆ (JASTREB)
897
6
MARIJA GRANIĆ (ORI)
AE269
764
12
NIKA KLEPAC (MED)
427
0
LUCIJA ČEPO (TKOSVIT)
AE270
143
3
ĐANA HASKIĆ (TKSUŠAK)
897
9
MARIJA GRANIĆ (ORI)
AE291
764
3
NIKA KLEPAC (MED)
897
2
MARIJA GRANIĆ (ORI)
Dobitniki medalj
1. NIKA KLEPAC, Medvedgrad
2. MARIJA GRANIĆ, Orion
3. LUCIJA ČEPO, TK Osvit
3. ĐANA HASKIĆ, SUŠAK
Kadeti - A -45
AE296
923
3
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
649
0
ANDREJ ZEC (GRACAC)
882
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
758
DARIO HUMLJANOVIĆ (OMEGA)
280
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
AE297
430
9
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
846
3
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
963
KARLO LICIBURG (TKOSVIT)
514
BOROGIC FILIP (MANNA)
434
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
AE313
923
7
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
882
4
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
AE314
758
0
DARIO HUMLJANOVIĆ (OMEGA)
280
12
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
AE315
430
14
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
963
0
KARLO LICIBURG (TKOSVIT)
AE316
514
0
BOROGIC FILIP (MANNA)
434
4
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
AE342
923
0
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
280
4
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
AE343
430
7
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
434
8
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
AE360
280
3
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
434
5
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. MARKO LIPOVAC, Jastreb
2. KREŠIMIR DRMIĆ, DUGO SELO
3. ANTONIO CVETKOVIĆ, Velika Gorica
3. TOMISLAV SABLJAK, Karlovac
Kadeti - B -37
AE363
642
4
MARCEL BOCKOVAC (TKDDM)
523
2
HARIS ĐELIĆ (TKDNGS)
448
TOMISLAV KRIŽE (TKOSVIT)
787
ANDRO PLESKALT (MED)
640
KARLO PERIČKI (PLAMEN)
AE364
172
2
DAVID IVUŠIĆ (NOVIZ)
876
0
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
612
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
884
TIN BOŽIĆ (ORI)
438
FRAN LUBINA (VG)
AE388
642
6
MARCEL BOCKOVAC (TKDDM)
448
2
TOMISLAV KRIŽE (TKOSVIT)
AE389
787
14
ANDRO PLESKALT (MED)
640
0
KARLO PERIČKI (PLAMEN)
AE390
172
7
DAVID IVUŠIĆ (NOVIZ)
612
8
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
AE391
884
12
TIN BOŽIĆ (ORI)
438
0
FRAN LUBINA (VG)
AE415
642
2
MARCEL BOCKOVAC (TKDDM)
787
5
ANDRO PLESKALT (MED)
AE416
612
1
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
884
11
TIN BOŽIĆ (ORI)
AE431
787
7
ANDRO PLESKALT (MED)
884
8
TIN BOŽIĆ (ORI)
Dobitniki medalj
1. TIN BOŽIĆ, Orion
2. ANDRO PLESKALT, Medvedgrad
3. DANIJEL VINCETIĆ, Donji Miholjac
3. MARCEL BOCKOVAC, Donji Miholjac
Kadeti - B -53
AE380
257
9
BULIC SINISA (LJUBIJA)
676
5
SANDRO CELOVEC (RADNIK)
AE381
909
0
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
885
0
PATRIK LUKAČIĆ (ORI)
AE382
267
1
DARIJAN MEDIC (LJUBIJA)
594
9
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
620
LUKA KAUČIĆ (TKDDM)
AE407
257
3
BULIC SINISA (LJUBIJA)
885
11
PATRIK LUKAČIĆ (ORI)
AE408
594
9
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
620
1
LUKA KAUČIĆ (TKDDM)
AE427
885
1
PATRIK LUKAČIĆ (ORI)
594
5
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. TIN KATIĆ, DUGA RESA
2. PATRIK LUKAČIĆ, Orion
3. LUKA KAUČIĆ, Donji Miholjac
3. BULIC SINISA, Ljubija-Prijedor
Kadetkinje - B -37
AE434
298
0
MARIJA MAJCAN (ORKAAS)
704
0
VALENTINA MIKŠIĆ (TKV)
104
JOSIPA ŽERJAVIĆ (SUTLA )
178
EMA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
891
SANDRA LATINOVIĆ (ORI)
AE462
704
8
VALENTINA MIKŠIĆ (TKV)
104
7
JOSIPA ŽERJAVIĆ (SUTLA )
AE463
178
0
EMA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
891
3
SANDRA LATINOVIĆ (ORI)
AE486
704
1
VALENTINA MIKŠIĆ (TKV)
891
15
SANDRA LATINOVIĆ (ORI)
Dobitniki medalj
1. SANDRA LATINOVIĆ, Orion
2. VALENTINA MIKŠIĆ, VRBOVEC
3. EMA BOGUNOVIĆ, Novi Zagreb
3. JOSIPA ŽERJAVIĆ, Sutla Šenkovec