Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. JASTREB OPEN 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
DRAGON
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Galeb
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
jakovlje
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KWON
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAGONE-KORYO
MAKSIMIR
Manna Asian Sports
Medvedgrad
METALAC
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Pantera
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub Hnusta
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
TCZ Ban Keglević
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zaprešić
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti - A -36
Mlađe kadetkinje - A -33
Mlađe kadetkinje - A -51
Mlađi kadeti - B -30
Mlađe kadetkinje - B -30
Mlađe kadetkinje - B -33
Mlađe kadetkinje - B -47
Kadeti - A -45
Kadeti - A +65
Kadetkinje - A -33
Kadetkinje - A -37
Kadetkinje - A -41
Kadetkinje - A -51
Kadetkinje - A -55
Kadeti - B -37
Mlađi kadeti - A -36
AE039
384
11
ŠPIRO GABELIĆ (TKOSVIT)
363
1
LEON ZORKO (JASTREB)
671
FILIP FRANJIČIĆ (GRACAC)
383
MARTIN SIKIRIĆ (TKOSVIT)
153
MARKO ERJAVAC (FOX)
382
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
599
IVAN MURAR (GRACAC)
435
FILIP LOVRIĆ (VG)
330
FRAN VRBANAC (JASTREB)
AE075
384
2
ŠPIRO GABELIĆ (TKOSVIT)
671
1
FILIP FRANJIČIĆ (GRACAC)
AE076
383
1
MARTIN SIKIRIĆ (TKOSVIT)
153
8
MARKO ERJAVAC (FOX)
AE077
382
14
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
599
2
IVAN MURAR (GRACAC)
AE078
435
1
FILIP LOVRIĆ (VG)
330
1
FRAN VRBANAC (JASTREB)
AE112
384
2
ŠPIRO GABELIĆ (TKOSVIT)
153
3
MARKO ERJAVAC (FOX)
AE113
382
4
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
435
3
FILIP LOVRIĆ (VG)
AE133
153
2
MARKO ERJAVAC (FOX)
382
0
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
Medalists
1. MARKO ERJAVAC, Fox
2. MATIJA VRBETIĆ, TK Osvit
3. ŠPIRO GABELIĆ, TK Osvit
3. FILIP LOVRIĆ, Velika Gorica
Mlađe kadetkinje - A -33
AE197
395
6
PIA SPORIŠ (TKOSVIT)
367
8
MIA HORVATIĆ (ZAPRSC)
447
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
AE198
394
3
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
10
2
LAURA VIDEK (PANTERA)
393
JANA HRNJAK (TKOSVIT)
AE249
367
1
MIA HORVATIĆ (ZAPRSC)
447
8
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
AE250
394
3
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
393
3
JANA HRNJAK (TKOSVIT)
AE281
447
8
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
394
8
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
Medalists
1. MARTA KVEŽ, TK Osvit
2. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
3. JANA HRNJAK, TK Osvit
3. MIA HORVATIĆ, Zaprešić
Mlađe kadetkinje - A -51
AE102
969
0
LUCIJA OBROVAC (JASTREB)
194
10
NENSI DENONA (TKSUŠAK)
AE103
454
2
NINA MIKULIN (VG)
812
5
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
AE128
194
2
NENSI DENONA (TKSUŠAK)
812
3
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. NIKA BARIĆ, Čigra
2. NENSI DENONA, SUŠAK
3. NINA MIKULIN, Velika Gorica
3. LUCIJA OBROVAC, Jastreb
Mlađi kadeti - B -30
AE001
278
8
IVO VERNIK (TKDDS)
751
7
BRUNO JEZDIĆ (SPRTUS)
AE002
667
15
FILIP KUŠEC (RADNIK)
79
7
ALEKSA BULIC (LJUBIJA)
AE003
400
9
LEON DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
547
1
RINO SUČEVIĆ (BAN-PAN)
AE004
458
0
GRGUR VOKIĆ (JASTREB)
771
0
NOA RUK (MED)
AE005
655
1
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
450
7
MARKO ANDABAKA (VG)
AE006
903
12
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
132
2
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
AE007
401
2
BORNA HERCEG (TKOSVIT)
780
1
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
331
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
AE008
661
5
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
746
1
ALAN ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
AE009
668
5
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
259
1
NEMANJA KOTORAS (LJUBIJA)
AE010
410
3
LEON KRIVSKI (TKOSVIT)
520
4
IAN MIDZOR (METALC)
AE011
471
3
MARTIN POLANŠĆAK (JASTREB)
740
15
MAKS ČOŠIĆ (MED)
AE012
403
0
DOMAGOJ KOVAČ (TKOSVIT)
221
12
TONI DUJIĆ (RUG)
AE013
925
2
LEO CONJAR (TKD KAR)
137
1
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
AE014
849
12
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
776
6
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
709
MATEJ HORVATH (KOSICE)
AE044
278
9
IVO VERNIK (TKDDS)
667
16
FILIP KUŠEC (RADNIK)
AE045
400
1
LEON DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
771
8
NOA RUK (MED)
AE046
450
10
MARKO ANDABAKA (VG)
903
9
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
AE047
401
7
BORNA HERCEG (TKOSVIT)
331
1
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
AE048
661
2
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
668
3
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
AE049
520
1
IAN MIDZOR (METALC)
740
13
MAKS ČOŠIĆ (MED)
AE050
221
5
TONI DUJIĆ (RUG)
925
9
LEO CONJAR (TKD KAR)
AE051
849
10
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
709
3
MATEJ HORVATH (KOSICE)
AE083
667
5
FILIP KUŠEC (RADNIK)
771
11
NOA RUK (MED)
AE084
450
6
MARKO ANDABAKA (VG)
401
9
BORNA HERCEG (TKOSVIT)
AE085
668
0
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
740
10
MAKS ČOŠIĆ (MED)
AE086
925
4
LEO CONJAR (TKD KAR)
849
2
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
AE116
771
6
NOA RUK (MED)
401
0
BORNA HERCEG (TKOSVIT)
AE117
740
3
MAKS ČOŠIĆ (MED)
925
11
LEO CONJAR (TKD KAR)
AE135
771
11
NOA RUK (MED)
925
6
LEO CONJAR (TKD KAR)
Medalists
1. NOA RUK, Medvedgrad
2. LEO CONJAR, Karlovac
3. BORNA HERCEG, TK Osvit
3. MAKS ČOŠIĆ, Medvedgrad
Mlađe kadetkinje - B -30
AE147
420
3
NIKA KOPJAR (TKOSVIT)
840
4
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
793
LANA DEMETER (MAKSMR)
601
MILICA CADJO (LJUBIJA)
440
KARLA GALE (VG)
182
LEA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
465
LENA GALOV (JASTREB)
57
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
314
VITA PRPIĆ (SENJ)
180
IVA ANTUNOVIĆ (NOVIZ)
475
TJAŠA RADOŠEVIĆ (JASTREB)
244
SLAVICA LETICA (MAG.KOR)
634
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
636
ANDREA BARTULAC (GACKA)
292
VANESA ÁDÁMOVÁ (FALCON)
421
TARRA BUDAK (TKOSVIT)
156
IVA BUKOVINSKI (SUTLA )
AE180
840
1
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
793
13
LANA DEMETER (MAKSMR)
AE181
601
2
MILICA CADJO (LJUBIJA)
440
14
KARLA GALE (VG)
AE182
182
0
LEA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
465
0
LENA GALOV (JASTREB)
AE183
57
0
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
314
12
VITA PRPIĆ (SENJ)
AE184
180
9
IVA ANTUNOVIĆ (NOVIZ)
475
7
TJAŠA RADOŠEVIĆ (JASTREB)
AE185
244
13
SLAVICA LETICA (MAG.KOR)
634
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
AE186
636
9
ANDREA BARTULAC (GACKA)
292
1
VANESA ÁDÁMOVÁ (FALCON)
AE187
421
0
TARRA BUDAK (TKOSVIT)
156
0
IVA BUKOVINSKI (SUTLA )
AE237
793
3
LANA DEMETER (MAKSMR)
440
2
KARLA GALE (VG)
AE238
182
6
LEA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
314
10
VITA PRPIĆ (SENJ)
AE239
180
1
IVA ANTUNOVIĆ (NOVIZ)
244
13
SLAVICA LETICA (MAG.KOR)
AE240
636
13
ANDREA BARTULAC (GACKA)
156
1
IVA BUKOVINSKI (SUTLA )
AE275
793
1
LANA DEMETER (MAKSMR)
314
13
VITA PRPIĆ (SENJ)
AE276
244
7
SLAVICA LETICA (MAG.KOR)
636
10
ANDREA BARTULAC (GACKA)
AE294
314
6
VITA PRPIĆ (SENJ)
636
9
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. VITA PRPIĆ, SENJ
3. SLAVICA LETICA, MAGONE-KORYO
3. LANA DEMETER, MAKSIMIR
Mlađe kadetkinje - B -33
AE153
311
1
NATALI MEĐERAL (SENJ)
422
3
SARA LAZARUŠIĆ (TKOSVIT)
AE154
102
8
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
115
4
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
AE155
623
14
MATEA MARINKOVIĆ (DANGUN)
344
11
MATEA ZELJKO (JASTREB)
759
LUCIJA ROŽIĆ (SPRTUS)
AE156
895
3
IVANA ARELIĆ (ORI)
295
6
HELENA BOROVIĆ (ORKAAS)
AE157
99
9
LARA MARAS (SUTLA )
141
7
KLARA POLIĆ (TKSUŠAK)
AE158
616
0
INJA MEIĆ (DANGUN)
333
4
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
441
LANA MALETIĆ (VG)
AE217
422
5
SARA LAZARUŠIĆ (TKOSVIT)
102
7
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
AE218
623
16
MATEA MARINKOVIĆ (DANGUN)
759
4
LUCIJA ROŽIĆ (SPRTUS)
AE219
295
4
HELENA BOROVIĆ (ORKAAS)
99
9
LARA MARAS (SUTLA )
AE220
333
0
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
441
0
LANA MALETIĆ (VG)
AE265
102
8
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
623
5
MATEA MARINKOVIĆ (DANGUN)
AE266
99
4
LARA MARAS (SUTLA )
333
10
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
AE289
102
11
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
333
9
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
Medalists
1. PATRICIA BUČAR, Sutla Šenkovec
2. IVONA STRAŠĆEK, Jastreb
3. MATEA MARINKOVIĆ, Dan-Gun
3. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
Mlađe kadetkinje - B -47
AE245
247
4
MARIJA ĆAVAR (MAG.KOR)
291
7
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
AE246
78
0
MILICA GRUJIC (LJUBIJA)
433
12
BARBARA TARANDEK (VG)
AE279
291
8
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
433
10
BARBARA TARANDEK (VG)
Medalists
1. BARBARA TARANDEK, Velika Gorica
2. KAROLÍNA MRAVCOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. MILICA GRUJIC, Ljubija-Prijedor
3. MARIJA ĆAVAR, MAGONE-KORYO
Kadeti - A -45
AE296
923
3
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
649
0
ANDREJ ZEC (GRACAC)
882
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
758
DARIO HUMLJANOVIĆ (OMEGA)
280
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
AE297
430
9
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
846
3
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
963
KARLO LICIBURG (TKOSVIT)
514
BOROGIC FILIP (MANNA)
434
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
AE313
923
7
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
882
4
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
AE314
758
0
DARIO HUMLJANOVIĆ (OMEGA)
280
12
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
AE315
430
14
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
963
0
KARLO LICIBURG (TKOSVIT)
AE316
514
0
BOROGIC FILIP (MANNA)
434
4
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
AE342
923
0
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
280
4
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
AE343
430
7
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
434
8
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
AE360
280
3
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
434
5
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
Medalists
1. MARKO LIPOVAC, Jastreb
2. KREŠIMIR DRMIĆ, DUGO SELO
3. ANTONIO CVETKOVIĆ, Velika Gorica
3. TOMISLAV SABLJAK, Karlovac
Kadeti - A +65
AE348
484
0
MARKO MIKULIĆ (VG)
538
9
ANES ŠARIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. ANES ŠARIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. MARKO MIKULIĆ, Velika Gorica
3. ----
3. ----
Kadetkinje - A -33
AE326
51
3
NINA JAVORSKY (PANTERA)
887
1
ANA KOBALI (ZAPRSC)
463
NATALIA LOVRIĆ (VG)
AE350
51
0
NINA JAVORSKY (PANTERA)
463
3
NATALIA LOVRIĆ (VG)
Medalists
1. NATALIA LOVRIĆ, Velika Gorica
2. NINA JAVORSKY, Pantera
3. ANA KOBALI, Zaprešić
3. ----
Kadetkinje - A -37
AE392
602
0
MARTA ZEC (GRACAC)
449
12
MAELLA SABLJAK (VG)
128
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
AE418
449
0
MAELLA SABLJAK (VG)
128
0
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
Medalists
1. MAELLA SABLJAK, Velika Gorica
2. ----
3. MARTA ZEC, Gračac
3. ----
Kadetkinje - A -41
AE365
424
7
PAOLA STRAŠĆEK (JASTREB)
669
0
MAGDALENA MIHELČIĆ (LOTUS)
AE366
456
0
TENA ŠUSTERIĆ (TKOSVIT)
428
3
ANAMARIA KOVČALIJA (VG)
AE367
457
1
VITA VUČIČEVIĆ (TKOSVIT)
803
11
STELLA CARL (ČIGRA)
AE368
581
0
KORNELIA DOVALOVA (MAROSOL)
694
1
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
AE397
424
7
PAOLA STRAŠĆEK (JASTREB)
428
4
ANAMARIA KOVČALIJA (VG)
AE398
803
11
STELLA CARL (ČIGRA)
694
4
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
AE422
424
12
PAOLA STRAŠĆEK (JASTREB)
803
1
STELLA CARL (ČIGRA)
Medalists
1. PAOLA STRAŠĆEK, Jastreb
2. STELLA CARL, Čigra
3. ANAMARIA KOVČALIJA, Velika Gorica
3. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
Kadetkinje - A -51
AE327
426
10
TENA KRZNARIĆ (JASTREB)
467
1
IVONA MIHANOVIĆ (VG)
AE328
464
10
MARIJA SABLJAK (TKOSVIT)
175
4
DINA PETRAK (NOVIZ)
AE351
426
0
TENA KRZNARIĆ (JASTREB)
464
2
MARIJA SABLJAK (TKOSVIT)
Medalists
1. MARIJA SABLJAK, TK Osvit
2. TENA KRZNARIĆ, Jastreb
3. DINA PETRAK, Novi Zagreb
3. IVONA MIHANOVIĆ, Velika Gorica
Kadetkinje - A -55
AE372
445
8
LARA TRIFUNOVIĆ (VG)
687
7
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
AE373
405
3
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
176
2
DOROTEA ANTUNOVIĆ (NOVIZ)
AE374
417
8
MATEA KALIĆ (JASTREB)
251
1
ANTONIJA ZRNO (MAG.KOR)
AE375
804
2
IVANA BOSANČIĆ (ČIGRA)
966
5
DORA GRADEČAK (TKOSVIT)
AE401
445
3
LARA TRIFUNOVIĆ (VG)
405
4
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
AE402
417
3
MATEA KALIĆ (JASTREB)
966
3
DORA GRADEČAK (TKOSVIT)
AE424
405
0
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
966
0
DORA GRADEČAK (TKOSVIT)
Medalists
1. DORA GRADEČAK, TK Osvit
2. LAURA GLASNOVIĆ, Jastreb
3. MATEA KALIĆ, Jastreb
3. LARA TRIFUNOVIĆ, Velika Gorica
Kadeti - B -37
AE363
642
4
MARCEL BOCKOVAC (TKDDM)
523
2
HARIS ĐELIĆ (TKDNGS)
448
TOMISLAV KRIŽE (TKOSVIT)
787
ANDRO PLESKALT (MED)
640
KARLO PERIČKI (PLAMEN)
AE364
172
2
DAVID IVUŠIĆ (NOVIZ)
876
0
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
612
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
884
TIN BOŽIĆ (ORI)
438
FRAN LUBINA (VG)
AE388
642
6
MARCEL BOCKOVAC (TKDDM)
448
2
TOMISLAV KRIŽE (TKOSVIT)
AE389
787
14
ANDRO PLESKALT (MED)
640
0
KARLO PERIČKI (PLAMEN)
AE390
172
7
DAVID IVUŠIĆ (NOVIZ)
612
8
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
AE391
884
12
TIN BOŽIĆ (ORI)
438
0
FRAN LUBINA (VG)
AE415
642
2
MARCEL BOCKOVAC (TKDDM)
787
5
ANDRO PLESKALT (MED)
AE416
612
1
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
884
11
TIN BOŽIĆ (ORI)
AE431
787
7
ANDRO PLESKALT (MED)
884
8
TIN BOŽIĆ (ORI)
Medalists
1. TIN BOŽIĆ, Orion
2. ANDRO PLESKALT, Medvedgrad
3. DANIJEL VINCETIĆ, Donji Miholjac
3. MARCEL BOCKOVAC, Donji Miholjac