Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. JASTREB OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
Donji Miholjac
DRAGON
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Galeb
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
jakovlje
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KWON
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAGONE-KORYO
MAKSIMIR
Manna Asian Sports
Medvedgrad
METALAC
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Pantera
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub Hnusta
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
TCZ Ban Keglević
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TKD BRINJE
TKD klub Kang
Tkd Plamen
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zaprešić
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti - A -45
Mlađe kadetkinje -33
Kadeti - A -45
AE296
923
3
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
649
0
ANDREJ ZEC (GRACAC)
882
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
758
DARIO HUMLJANOVIĆ (OMEGA)
280
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
AE297
430
9
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
846
3
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
963
KARLO LICIBURG (TKOSVIT)
514
BOROGIC FILIP (MANNA)
434
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
AE313
923
7
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
882
4
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
AE314
758
0
DARIO HUMLJANOVIĆ (OMEGA)
280
12
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
AE315
430
14
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
963
0
KARLO LICIBURG (TKOSVIT)
AE316
514
0
BOROGIC FILIP (MANNA)
434
4
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
AE342
923
0
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
280
4
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
AE343
430
7
ANTONIO CVETKOVIĆ (VG)
434
8
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
AE360
280
3
KREŠIMIR DRMIĆ (TKDDS)
434
5
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARKO LIPOVAC, Jastreb
2. KREŠIMIR DRMIĆ, DUGO SELO
3. ANTONIO CVETKOVIĆ, Velika Gorica
3. TOMISLAV SABLJAK, Karlovac
Mlađe kadetkinje -33
AE298
214
10
KRISTIJAN ŠEJIĆ (OMEGA)
973
2
DOMINIK BRDAR (TKOSVIT)
287
IVICA JELUŠIĆ (TKDDS)
305
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
586
PATRIK DIVKOVIČ (TEMPO)
AE299
414
0
MARIO GALIĆ (JASTREB)
974
0
FILIP KRUNIĆ (TKOSVIT)
762
BENJAMIN OŠKERA (OMEGA)
93
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
972
LOVRO MAVRLJA (TKOSVIT)
AE317
214
1
KRISTIJAN ŠEJIĆ (OMEGA)
287
5
IVICA JELUŠIĆ (TKDDS)
AE318
305
0
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
586
9
PATRIK DIVKOVIČ (TEMPO)
AE319
414
15
MARIO GALIĆ (JASTREB)
762
7
BENJAMIN OŠKERA (OMEGA)
AE320
93
1
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
972
9
LOVRO MAVRLJA (TKOSVIT)
AE344
287
6
IVICA JELUŠIĆ (TKDDS)
586
5
PATRIK DIVKOVIČ (TEMPO)
AE345
414
1
MARIO GALIĆ (JASTREB)
972
5
LOVRO MAVRLJA (TKOSVIT)
AE361
287
5
IVICA JELUŠIĆ (TKDDS)
972
3
LOVRO MAVRLJA (TKOSVIT)
Osvajači medalja
1. IVICA JELUŠIĆ, DUGO SELO
2. LOVRO MAVRLJA, TK Osvit
3. PATRIK DIVKOVIČ, TEMPO
3. MARIO GALIĆ, Jastreb