Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadetkinje A -33
C025
15
0
EMA PETRIČUŠIĆ (RUG)
379
2
PETRA ŠAMIJA (IM)
Osvajači medalja
1. PETRA ŠAMIJA, Imotski
2. EMA PETRIČUŠIĆ, RUGVICA
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -37
C007
29
0
LUCIJA MARČIĆ (MARJAN)
1
0
ADELA FAFULOVIC (ISK)
72
IDA PELJTO (MARJAN)
59
ELI JURIĆ (MARJAN)
148
IVONA JERKOVIĆ (IM)
C020
29
0
LUCIJA MARČIĆ (MARJAN)
72
2
IDA PELJTO (MARJAN)
C021
59
0
ELI JURIĆ (MARJAN)
148
2
IVONA JERKOVIĆ (IM)
C037
72
0
IDA PELJTO (MARJAN)
148
2
IVONA JERKOVIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. IVONA JERKOVIĆ, Imotski
2. IDA PELJTO, Marjan
3. ELI JURIĆ, Marjan
3. LUCIJA MARČIĆ, Marjan
Kadetkinje A -41
C010
63
0
LEONARDA TADIĆ (MARJAN)
75
2
VEDRANA KAROL BULAJA (MARJAN)
58
DORA DIMOVSKI (MARJAN)
C030
75
2
VEDRANA KAROL BULAJA (MARJAN)
58
1
DORA DIMOVSKI (MARJAN)
Osvajači medalja
1. VEDRANA KAROL BULAJA, Marjan
2. DORA DIMOVSKI, Marjan
3. LEONARDA TADIĆ, Marjan
3. ----
Kadetkinje A -44
C008
302
2
IVA BOGUT (IM)
26
0
SARA KADIĆ (DONAT)
436
KATARINA MARČIĆ (MONTR)
C009
444
0
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
2
0
SAMRA HORMAN (ISK)
73
PAOLA VUJEVIĆ (MARJAN)
C022
302
2
IVA BOGUT (IM)
436
1
KATARINA MARČIĆ (MONTR)
C023
444
2
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
73
0
PAOLA VUJEVIĆ (MARJAN)
C038
302
0
IVA BOGUT (IM)
444
2
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. NIKOL BILONIĆ, Monter
2. IVA BOGUT, Imotski
3. PAOLA VUJEVIĆ, Marjan
3. KATARINA MARČIĆ, Monter
Kadetkinje A -47
C026
433
2
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
346
0
ANAMARIJA MILIČEVIĆ (POSKOK)
Osvajači medalja
1. PETRA BAŠIĆ, Monter
2. ANAMARIJA MILIČEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
C011
209
2
MIHAELA LEDINAA (TKDGUSA)
378
0
MARTA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
471
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
C031
209
0
MIHAELA LEDINAA (TKDGUSA)
471
2
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. NIKA VESANOVIĆ, Monter
2. MIHAELA LEDINAA, Gusar
3. MARTA GRUBIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. ----
Kadetkinje A -55
C027
219
0
DEA PLEH (MARJAN)
61
2
GABRIJELA ANDRIJANIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. GABRIJELA ANDRIJANIĆ, Marjan
2. DEA PLEH, Marjan
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -59
D001
41
0
DORA KARANUŠIĆ (MARJAN)
447
2
NAOMI MEŠIN (MONTR)
D002
498
1
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
449
2
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
D003
283
0
MIA PARIĆ (IM)
340
2
DARIJA SUČIĆ (TKDKBB)
434
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
D007
447
0
NAOMI MEŠIN (MONTR)
449
2
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
D008
340
2
DARIJA SUČIĆ (TKDKBB)
434
0
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
D016
449
0
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
340
2
DARIJA SUČIĆ (TKDKBB)
Osvajači medalja
1. DARIJA SUČIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
2. ANAMARIJA GAŠPAR, POSKOK - KOČERIN
3. LUCIJA ZLENDIĆ, Monter
3. NAOMI MEŠIN, Monter
Kadetkinje A +59
D009
211
2
SARA BILIĆ (TKDGUSA)
65
0
NERA ŠIMIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. SARA BILIĆ, Gusar
2. NERA ŠIMIĆ, Marjan
3. ----
3. ----