Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Kadetkinje B -37
D048
289
2
LARA KOLOVRAT (IM)
328
0
PETRA LAUŠ (MAG-LI)
184
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
D049
228
2
CVITA MIKULIĆ (IM)
358
0
FILIPA BAKULA (POSKOK)
301
ANĐELINA BRZOVIĆ (ŠUJICA )
D052
289
2
LARA KOLOVRAT (IM)
184
1
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
D053
228
2
CVITA MIKULIĆ (IM)
301
1
ANĐELINA BRZOVIĆ (ŠUJICA )
D055
289
2
LARA KOLOVRAT (IM)
228
1
CVITA MIKULIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. LARA KOLOVRAT, Imotski
2. CVITA MIKULIĆ, Imotski
3. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
3. ANĐELINA BRZOVIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
Kadetkinje B -41
C050
452
0
IVANA VUKOJA (KOČERIN)
325
2
NIKOL MARIĆ (CROSTAR)
C051
354
0
EMA BAŠIĆ (POSKOK)
28
2
KLARA EREŠ (MARJAN)
C054
325
0
NIKOL MARIĆ (CROSTAR)
28
2
KLARA EREŠ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. KLARA EREŠ, Marjan
2. NIKOL MARIĆ, Cro Star - Mostar
3. EMA BAŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. IVANA VUKOJA, POSKOK - KOČERIN
Kadetkinje B -44
C015
496
1
CVIJETA GUDELJ (IM)
453
2
ANTONJA VUKOJA (KOČERIN)
482
IVONA RADELJIĆ (IM)
C034
453
2
ANTONJA VUKOJA (KOČERIN)
482
0
IVONA RADELJIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. ANTONJA VUKOJA, POSKOK - KOČERIN
2. IVONA RADELJIĆ, Imotski
3. CVIJETA GUDELJ, Imotski
3. ----
Kadetkinje B -51
D006
9
2
ADINA ŠEHIĆ (FORTECA)
300
0
ENA TEREZA MIOČ (ŠUJICA )
319
HANA GABELICA (IM)
D015
9
2
ADINA ŠEHIĆ (FORTECA)
319
0
HANA GABELICA (IM)
Osvajači medalja
1. ADINA ŠEHIĆ, Forteca Korčula
2. HANA GABELICA, Imotski
3. ENA TEREZA MIOČ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. ----
Kadetkinje B -55
D011
500
2
KATIJA ĐEREK (IM)
7
1
MIA IVANKOVIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. KATIJA ĐEREK, Imotski
2. MIA IVANKOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
3. ----
Kadetkinje B +59
D012
39
2
ANĐELA BOŠKOVIĆ (MARJAN)
292
0
ELLA ŠANTAR (IM)
Osvajači medalja
1. ANĐELA BOŠKOVIĆ, Marjan
2. ELLA ŠANTAR, Imotski
3. ----
3. ----