Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Juniorke -49
D020
11
2
KARLA ZARO (FORTECA)
341
1
JOZEFINA KRIŠTO (TKDKBB)
282
PETRA JERKOVIĆ (IM)
D034
11
0
KARLA ZARO (FORTECA)
282
0
PETRA JERKOVIĆ (IM)
Medalists
1. KARLA ZARO, Forteca Korčula
2. PETRA JERKOVIĆ, Imotski
3. JOZEFINA KRIŠTO, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. ----
Juniorke -52
D021
17
0
LAURA POSLON (RUG)
479
2
ANĐELA BRNAS (IM)
D022
10
2
MERIMA ŠEHIĆ (FORTECA)
258
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST KWAN)
D035
479
2
ANĐELA BRNAS (IM)
10
0
MERIMA ŠEHIĆ (FORTECA)
Medalists
1. ANĐELA BRNAS, Imotski
2. MERIMA ŠEHIĆ, Forteca Korčula
3. LAURA POSLON, RUGVICA
3. LUCIJA VUKOVIĆ, St kwan
Juniorke -55
D023
459
2
MAJA PETROVIĆ (MONTR)
180
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
D024
281
2
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
382
1
RAFAELA ČUTURA (POSKOK)
D036
459
2
MAJA PETROVIĆ (MONTR)
281
1
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
Medalists
1. MAJA PETROVIĆ, Monter
2. DANIELA IVKOŠIĆ, Imotski
3. ENA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
3. RAFAELA ČUTURA, POSKOK - POSUŠJE
Juniorke -59
D025
467
0
TARA SOVULJ (TKDGUSA)
286
2
NATALI TADIĆ (IM)
223
NINA JURLIN (MARJAN)
D037
286
2
NATALI TADIĆ (IM)
223
0
NINA JURLIN (MARJAN)
Medalists
1. NATALI TADIĆ, Imotski
2. NINA JURLIN, Marjan
3. TARA SOVULJ, Gusar
3. ----
Juniorke -63
D026
287
0
ANTEA ŽUŽUL (IM)
348
0
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
285
TINA ŠAKIĆ (IM)
D038
348
2
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
285
0
TINA ŠAKIĆ (IM)
Medalists
1. ANTEA KRALJEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. TINA ŠAKIĆ, Imotski
3. ANTEA ŽUŽUL, Imotski
3. ----
Juniorke -68
D030
456
2
NIKA VUKOJA (KOČERIN)
280
0
IVANA BUŠIĆ (IM)
Medalists
1. NIKA VUKOJA, POSKOK - KOČERIN
2. IVANA BUŠIĆ, Imotski
3. ----
3. ----
Juniorke +68
D031
220
2
AZRA KLISURA (HVOJNIC)
238
0
SARA TOLIĆ (IM)
Medalists
1. AZRA KLISURA, HTKD HVOJNICA
2. SARA TOLIĆ, Imotski
3. ----
3. ----