Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
15.Belgrade Trophy 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Pionirs 1 A (male)
Pionirs 1 A (female)
Pionirs 1 B (male)
Pionirs 1 B (female)
Pionirs 2 A (male)
Pionirs 2 B (male)
Pionirs 2 B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pinoiri 1 B (male) -25
Pinoiri 1 B (male) -27
Pinoiri 1 B (male) -29
Pinoiri 1 B (male) -31
Pinoiri 1 B (male) -33
Pinoiri 1 B (male) -36
Pinoiri 1 B (male) -40
Pinoiri 1 B (male) +40
Pinoiri 1 B (male) -25
3019
426
2
PAVLE MODRLANOVIC (PT)
345
1
ALEKSANDAR REICHERT (SIRMIUM)
Medalists
1. PAVLE MODRLANOVIC, Kbv Petrovac
2. ALEKSANDAR REICHERT, Sirmium
3. ----
3. ----
Pinoiri 1 B (male) -27
3007
286
0
DANILO SOMBORSKI (SRBIJA)
145
1
MATEJA GARIĆ (ŠA SRB)
3008
508
2
DJORDJE ĆIRILOVIĆ (LUKAGRM)
138
0
VUKAŠIN JANJATOVIĆ (ŠA SRB)
3021
145
3
MATEJA GARIĆ (ŠA SRB)
508
0
DJORDJE ĆIRILOVIĆ (LUKAGRM)
Medalists
1. MATEJA GARIĆ, Šabac
2. DJORDJE ĆIRILOVIĆ, Grmeč
3. DANILO SOMBORSKI, Zrenjanin
3. VUKAŠIN JANJATOVIĆ, Šabac
Pinoiri 1 B (male) -29
3009
175
0
VIKTOR VASILEV (NERON)
59
3
DARKO ŠUĆUR (SRBIJA)
272
JOVAN KOLEVSKI (KOBRAMK)
3022
59
7
DARKO ŠUĆUR (SRBIJA)
272
0
JOVAN KOLEVSKI (KOBRAMK)
Medalists
1. DARKO ŠUĆUR, Zrenjanin
2. JOVAN KOLEVSKI, Kobra
3. VIKTOR VASILEV, Neron
3. ----
Pinoiri 1 B (male) -31
3001
443
6
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIĆ (TKEŠ)
123
0
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
515
BOBAN PAVKOV (TKVRŠAC)
3002
211
19
KONSTANTIN JOKIĆ (IMP-SRB)
225
0
NIKOLA MILATOVIĆ (BANJICA)
430
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3013
443
7
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIĆ (TKEŠ)
515
1
BOBAN PAVKOV (TKVRŠAC)
3014
211
6
KONSTANTIN JOKIĆ (IMP-SRB)
430
4
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3025
443
14
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIĆ (TKEŠ)
211
4
KONSTANTIN JOKIĆ (IMP-SRB)
Medalists
1. OGNJEN DRAGOSAVLJEVIĆ, tkdeurosped
2. KONSTANTIN JOKIĆ, Imperium
3. BOBAN PAVKOV, Vršac
3. LAZAR MAGDIC, Lola
Pinoiri 1 B (male) -33
3003
77
0
PETAR VELJANOVSKI (ILINDEN)
517
0
LAZAR LUŽIJA (AZIJA)
502
ANDREJ ANDREJ (LUKAGRM)
3004
500
5
VELJKO NIKOLIĆ (LUKAGRM)
105
9
STJEPAN MARKOVIC (BIST)
285
KOSTA AĆIMOVIĆ (AZIJA)
3015
517
9
LAZAR LUŽIJA (AZIJA)
502
0
ANDREJ ANDREJ (LUKAGRM)
3016
105
12
STJEPAN MARKOVIC (BIST)
285
0
KOSTA AĆIMOVIĆ (AZIJA)
3026
517
8
LAZAR LUŽIJA (AZIJA)
105
17
STJEPAN MARKOVIC (BIST)
Medalists
1. STJEPAN MARKOVIC, Bistra
2. LAZAR LUŽIJA, Azija
3. KOSTA AĆIMOVIĆ, Azija
3. ANDREJ ANDREJ, Grmeč
Pinoiri 1 B (male) -36
3010
58
2
MARKO ŠUĆUR (SRBIJA)
429
3
FILIP SPASIĆ (LOLA)
130
SEDLAR OGNJEN (FAVORIT)
3023
429
2
FILIP SPASIĆ (LOLA)
130
3
SEDLAR OGNJEN (FAVORIT)
Medalists
1. SEDLAR OGNJEN, FAVORIT
2. FILIP SPASIĆ, Lola
3. MARKO ŠUĆUR, Zrenjanin
3. ----
Pinoiri 1 B (male) -40
3005
433
10
MARKO IVANIĆ (LOLA)
245
1
VUK LAZOVIĆ (AZIJA)
183
LUKA MILJKOVIĆ (FENIKS)
3006
394
2
DRAGAN ZIVKOVIC (DUNBOR)
115
4
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
298
ANDRIJA BULATOVIC (PEGASUS)
3017
433
2
MARKO IVANIĆ (LOLA)
183
5
LUKA MILJKOVIĆ (FENIKS)
3018
115
0
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
298
0
ANDRIJA BULATOVIC (PEGASUS)
3027
183
4
LUKA MILJKOVIĆ (FENIKS)
298
7
ANDRIJA BULATOVIC (PEGASUS)
Medalists
1. ANDRIJA BULATOVIC, Pegasus
2. LUKA MILJKOVIĆ, Feniks
3. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
3. MARKO IVANIĆ, Lola
Pinoiri 1 B (male) +40
4001
262
0
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
229
0
MILOS VASILJEVIC (LET)
4002
221
0
DAVID GOJCAJ (BES)
187
0
MILAN KOSTIĆ (FENIKS)
4003
70
0
ANDRIA RADULOVIĆ (BANJICA)
301
0
MATEJA STOJANOVIC (PEGASUS)
467
LUKA ŠAHMANOVIČ (JITAE)
4004
93
0
GJORGJI NASTESKI (TIGRIMK)
153
4
LAZAR BUTULIJA (LAV)
4005
348
1
ANID KALAC (BES)
178
0
DIMITRIJE ERIĆ (FENIKS)
4006
412
2
ALEKSA SENIC (TKD BUD)
184
0
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
486
MILOŠ DJOTUNOVIĆ (LUKAGRM)
4012
262
10
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
187
2
MILAN KOSTIĆ (FENIKS)
4013
301
3
MATEJA STOJANOVIC (PEGASUS)
467
0
LUKA ŠAHMANOVIČ (JITAE)
4014
153
6
LAZAR BUTULIJA (LAV)
348
4
ANID KALAC (BES)
4015
412
2
ALEKSA SENIC (TKD BUD)
486
0
MILOŠ DJOTUNOVIĆ (LUKAGRM)
4021
262
9
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
301
4
MATEJA STOJANOVIC (PEGASUS)
4022
153
7
LAZAR BUTULIJA (LAV)
412
2
ALEKSA SENIC (TKD BUD)
4028
262
11
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
153
2
LAZAR BUTULIJA (LAV)
Medalists
1. DAMJAN TRAJKOVSKI, Kobra
2. LAZAR BUTULIJA, Lav
3. MATEJA STOJANOVIC, Pegasus
3. ALEKSA SENIC, BUDUCNOST