Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
15.Belgrade Trophy 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Pionirs 1 A (male)
Pionirs 1 A (female)
Pionirs 1 B (male)
Pionirs 1 B (female)
Pionirs 2 A (male)
Pionirs 2 B (male)
Pionirs 2 B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniors A (male) -55
Juniors A (male) -59
Juniors A (male) -63
Juniors A (male) -68
Juniors A (male) -73
Juniors A (male) -78
Juniors A (male) +78
Juniors A (male) -55
1043
403
17
NIKOLA MARTINOVIC (TKO)
470
6
NIKOLA LAZIC (LET)
Medalists
1. NIKOLA MARTINOVIC, Omega-Belgrade
2. NIKOLA LAZIC, Letnjikovac
3. ----
3. ----
Juniors A (male) -59
1032
397
11
VLADAN DJUKIC (TKO)
488
2
NIKOLA ISAILOVIĆ (LUKAGRM)
98
ANDRÁS EGYHÁZAS (SÁRGA T)
1050
397
0
VLADAN DJUKIC (TKO)
98
0
ANDRÁS EGYHÁZAS (SÁRGA T)
Medalists
1. VLADAN DJUKIC, Omega-Belgrade
2. ANDRÁS EGYHÁZAS, Sárga Tenger Egyesület
3. NIKOLA ISAILOVIĆ, Grmeč
3. ----
Juniors A (male) -63
1028
506
17
STANKO STOJANOVIĆ (AZIJA)
156
7
DANILO JAKŠIĆ (LAV)
453
MATIC MOTALN (JITAE)
402
NIKOLA DJURDJEVIC (TKO)
14
DANIEL TOSHEV (SC AHIL)
1037
506
6
STANKO STOJANOVIĆ (AZIJA)
453
9
MATIC MOTALN (JITAE)
1038
402
10
NIKOLA DJURDJEVIC (TKO)
14
5
DANIEL TOSHEV (SC AHIL)
1054
453
9
MATIC MOTALN (JITAE)
402
8
NIKOLA DJURDJEVIC (TKO)
Medalists
1. MATIC MOTALN, JITAE Maribor
2. NIKOLA DJURDJEVIC, Omega-Belgrade
3. STANKO STOJANOVIĆ, Azija
3. DANIEL TOSHEV, SC AHIL
Juniors A (male) -68
1029
277
16
LUKA ČONIĆ (AZIJA)
501
5
ZLATKO POPOVIĆ (LUKAGRM)
27
FILIP BLINDJOV (ILINDEN)
1030
258
9
JOVAN BOSNIC (LET)
452
3
JURE HORVAT (JITAE)
80
STEFAN LAZIN (JANE)
1039
277
17
LUKA ČONIĆ (AZIJA)
27
5
FILIP BLINDJOV (ILINDEN)
1040
258
14
JOVAN BOSNIC (LET)
80
2
STEFAN LAZIN (JANE)
1055
277
5
LUKA ČONIĆ (AZIJA)
258
11
JOVAN BOSNIC (LET)
Medalists
1. JOVAN BOSNIC, Letnjikovac
2. LUKA ČONIĆ, Azija
3. STEFAN LAZIN, TKD KORIO- Kisela Voda
3. FILIP BLINDJOV, Ilinden
Juniors A (male) -73
1044
393
15
MARKO RADOVANOVIC (TKO)
190
17
NIKOLA KALANJ (FENIKS)
Medalists
1. NIKOLA KALANJ, Feniks
2. MARKO RADOVANOVIC, Omega-Belgrade
3. ----
3. ----
Juniors A (male) -78
1045
410
13
MARKO UKSANOVIC (TKD BUD)
385
1
NIKOLA VASIC (DOMINUS)
Medalists
1. MARKO UKSANOVIC, BUDUCNOST
2. NIKOLA VASIC, Dominus
3. ----
3. ----
Juniors A (male) +78
1046
313
18
NENAD BUNDALO (IMP-SRB)
455
14
ŽAN BERGLEZ (JITAE)
Medalists
1. NENAD BUNDALO, Imperium
2. ŽAN BERGLEZ, JITAE Maribor
3. ----
3. ----