001 | 1/8 | Limačice A-30 | SPELA SOSTARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
0:7 | NIKA STAŽNIK (Medvedgrad) |
002 | 1/8 | Limačice A-30 | ELMA PALAMAR (ORIENT TKD) |
5:8 | NINA GABRIĆ (Jastreb) |
003 | 1/8 | Limačice A-30 | KATJA PETROVIĆ (ORIENT TKD) |
9:10 | BUGA PEJNOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
004 | 1/4 | Limači A+40 | VUK VUJKOVIC (Ljubija-Prijedor) |
0:10 | ROKO BULJAN (Jastreb) |
005 | 1/4 | Limačice A-23 | MIA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
6:10 | MARGARITA VUKIĆ (ORKA AS) |
006 | 1/4 | Limačice A-23 | MAGDALENA LJUBIĆ (Karlovac) |
0:12 | LANA GREGURAŠ (Jastreb) |
007 | 1/4 | Limačice A-23 | ANA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
24:12 | JOSIPA BIJELIĆ (Novalja) |
008 | 1/4 | Limačice A-25 | POLOVIĆ LEONI (Karlovac) |
9:6 | ANA MINKOVIĆ (Bistra) |
009 | 1/4 | Limačice A-25 | NIKOL ČURČIĆ (VUKOVI) |
5:11 | LANA ROGAR (Tigar Zagreb) |
010 | 1/4 | Limačice A-25 | NINA MAZULOVIĆ (Medvedgrad) |
5:12 | LARA JURČIĆ (M.T.A.) |
011 | 1/4 | Limačice A-30 | NIKA STAŽNIK (Medvedgrad) |
1:8 | KARLA MORENA-FUMIĆ (ZG-DUBRAVA) |
012 | 1/4 | Limačice A-30 | NINA GABRIĆ (Jastreb) |
13:7 | LUCIJA PAVLIČEVIĆ (Tigar Zagreb) |
013 | 1/4 | Limačice A-30 | BUGA PEJNOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
7:8 | LORENA KABIĆ (Jastreb) |
014 | 1/4 | Limačice A-30 | SOFIJA ČUŽIĆ (METALAC) |
1:15 | IVA VARGA (SUSEDGRAD SOKOL) |
015 | 1/2 | Limačice A-40 | KARLA CICVARIĆ (Sutla Šenkovec) |
15:6 | MIHAELA MILJAVAC (DUGA RESA) |
016 | 1/2 | Limači A+40 | ROKO BULJAN (Jastreb) |
7:5 | URBAN PETRIČ (Taekwondo klub Silla) |
017 | 1/2 | Limači A+40 | ROKO ŽEPINA (SUSEDGRAD SOKOL) |
4:7 | JOSIP GALIĆ (Jastreb) |
018 | 1/2 | Limačice A-23 | MARGARITA VUKIĆ (ORKA AS) |
18:17 | LANA GREGURAŠ (Jastreb) |
019 | 1/2 | Limačice A-23 | ANA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
14:2 | CHIARA ČUMORIĆ (Karlovac) |
020 | 1/2 | Limačice A-25 | POLOVIĆ LEONI (Karlovac) |
13:18 | LANA ROGAR (Tigar Zagreb) |
021 | 1/2 | Limačice A-25 | LARA JURČIĆ (M.T.A.) |
10:7 | LORA MARINKOVIĆ (Cobra) |
022 | 1/2 | Limačice A-30 | KARLA MORENA-FUMIĆ (ZG-DUBRAVA) |
19:18 | NINA GABRIĆ (Jastreb) |
023 | 1/2 | Limačice A-30 | LORENA KABIĆ (Jastreb) |
10:5 | IVA VARGA (SUSEDGRAD SOKOL) |
024 | 1/1 | Limačice A+40 | TONKA CURIĆ (Orion) |
23:21 | TISA NEJA ŠMIC (ORIENT TKD) |
025 | 1/1 | Limači B-18 | LOVRO HAĐINA (Pantera) |
22:10 | LEON KLANFAR (Bistra) |
026 | 1/1 | Limačice A-40 | KARLA CICVARIĆ (Sutla Šenkovec) |
14:22 | IVA DRAGOJEVIC (Ljubija-Prijedor) |
027 | 1/1 | Limači A+40 | ROKO BULJAN (Jastreb) |
12:7 | JOSIP GALIĆ (Jastreb) |
028 | 1/1 | Limačice A-23 | MARGARITA VUKIĆ (ORKA AS) |
30:29 | ANA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
029 | 1/1 | Limačice A-25 | LANA ROGAR (Tigar Zagreb) |
18:11 | LARA JURČIĆ (M.T.A.) |
030 | 1/1 | Limačice A-30 | KARLA MORENA-FUMIĆ (ZG-DUBRAVA) |
7:9 | LORENA KABIĆ (Jastreb) |
031 | 1/8 | Limačice A-27 | NELA SERDAREVIĆ (ORIENT TKD) |
13:1 | NELA PUHALO (Pantera) |
032 | 1/4 | Limačice A-33 | DORIS METER (Jastreb) |
5:10 | ANEJA PEHLIĆ (ORIENT TKD) |
033 | 1/4 | Limačice A-33 | JELENA KNEŽEVIĆ (MUNGOS) |
15:9 | ANA ROGINIĆ (Čigra) |
034 | 1/4 | Limačice A-33 | STELLA SUBOTIĆ (MASTER) |
2:14 | LUCIJA ŠULJ (Čigra) |
035 | 1/4 | Limačice A-36 | PETRA GEČEK (ORKA AS) |
6:14 | MARIS METER (Jastreb) |
036 | 1/4 | Limači B-22 | BORNA CERČIĆ (Tigar Zagreb) |
13:14 | MARINO MATIĆ (RUGVICA) |
037 | 1/4 | Limači B-24 | TIN PRUGOVEČKI (ZG-DUBRAVA) |
4:11 | NIKOLA MATIĆ (Čigra) |
038 | 1/4 | Limači B-24 | JAKOV IVANKOVIĆ (Bistra) |
8:12 | FRAN CINDRIĆ (MUNGOS) |
039 | 1/4 | Limačice A-27 | MARTA HORVAT (Čigra) |
9:3 | LEONARDA BUČAR (Sutla Šenkovec) |
040 | 1/4 | Limačice A-27 | NIKI TOMELJAK (MAKSIMIR) |
9:2 | KARLA SMOLIĆ ROČAK (Medvedgrad) |
041 | 1/4 | Limačice A-27 | SIMONA PERNISCHOVA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
3:7 | IVANA DJAKOVIĆ (Tigar Zagreb) |
042 | 1/4 | Limačice A-27 | NELA SERDAREVIĆ (ORIENT TKD) |
17:5 | LANA KAŠĆELAN (Medvedgrad) |
043 | 1/2 | Limači B-20 | PATRIK BESEDNIK (M.T.A.) |
9:14 | MATEJ ŽIVKOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
044 | 1/2 | Limači B-20 | LEON SENICIC (Bistra) |
11:2 | IVAN MEŠTRIĆ (MAKSIMIR) |
045 | 1/2 | Limačice A-33 | ANEJA PEHLIĆ (ORIENT TKD) |
6:14 | JELENA KNEŽEVIĆ (MUNGOS) |
046 | 1/2 | Limačice A-33 | LUCIJA ŠULJ (Čigra) |
14:0 | MAGDALENA PONGRAC (METALAC) |
047 | 1/2 | Limačice A-36 | MARIS METER (Jastreb) |
14:1 | KATJA MARIĆ (Bjelovar) |
048 | 1/2 | Limačice A-36 | ANA ČEMELJIĆ (Novalja) |
2:14 | NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (Čigra) |
049 | 1/2 | Limači B-22 | MARINO MATIĆ (RUGVICA) |
7:4 | JOVAN KOVACEVIC (Ljubija-Prijedor) |
050 | 1/2 | Limači B-22 | ALEN IMŠIROVIĆ (Čigra) |
4:2 | FILIP JAZVIĆ (RUGVICA) |
051 | 1/2 | Limači B-24 | NIKOLA MATIĆ (Čigra) |
5:2 | IVANO NEVJESTIC (Pantera) |
052 | 1/2 | Limači B-24 | FRAN CINDRIĆ (MUNGOS) |
8:5 | JAKOV ANIĆ (SUSEDGRAD SOKOL) |
053 | 1/2 | Limačice A-27 | NELA SERDAREVIĆ (ORIENT TKD) |
14:0 | MARTA HORVAT (Čigra) |
054 | 1/2 | Limačice A-27 | NIKI TOMELJAK (MAKSIMIR) |
12:15 | IVANA DJAKOVIĆ (Tigar Zagreb) |
055 | 1/1 | Limači B-27 | KARLO MARJANOVIĆ (SUSEDGRAD SOKOL) |
11:10 ZB | KRISTIJAN DERVIŠ (MUNGOS) |
056 | 1/1 | Limači B-30 | KRISTIJAN BEUS (MUNGOS) |
13:2 | IVAN LJUBENKO (METALAC) |
057 | 1/1 | Limači B+30 | OGNJEN PUZIC (Ljubija-Prijedor) |
14:2 | LUKA KOROŠEC (Novalja) |
058 | 1/1 | Limači B-20 | MATEJ ŽIVKOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
17:13 | LEON SENICIC (Bistra) |
059 | 1/1 | Limačice A-33 | JELENA KNEŽEVIĆ (MUNGOS) |
9:14 | LUCIJA ŠULJ (Čigra) |
060 | 1/1 | Limačice A-36 | MARIS METER (Jastreb) |
6:8 | NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (Čigra) |
061 | 1/1 | Limači B-22 | MARINO MATIĆ (RUGVICA) |
8:6 | ALEN IMŠIROVIĆ (Čigra) |
062 | 1/1 | Limači B-24 | NIKOLA MATIĆ (Čigra) |
5:4 ZB | FRAN CINDRIĆ (MUNGOS) |
063 | 1/1 | Limačice A-27 | NELA SERDAREVIĆ (ORIENT TKD) |
15:20 | IVANA DJAKOVIĆ (Tigar Zagreb) |
064 | 1/4 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -30 | DORA ČERNJEVIĆ (DUGA RESA) |
27:31 | ANASTASIJA MANDIC (Ljubija-Prijedor) |
065 | 1/4 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -36 | MAJA KUŠEKOVIĆ (Orion) |
0:10 | MILICA CADJO (Ljubija-Prijedor) |
066 | 1/4 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -36 | LUCIJA BARIŠIĆ (Medvedgrad) |
1:14 | JELENA DOSEN (Ljubija-Prijedor) |
067 | 1/2 | Limačice B-18 | LARA KURJAN (Bistra) |
12:8 | DORA NAGLIĆ (Karlovac) |
068 | 1/2 | Limačice B-18 | LANA KNEŽEVIĆ (MUNGOS) |
19:26 | LARA TUŠKAN (Karlovac) |
069 | 1/2 | Limačice B-22 | PAULA PEJNOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
15:0 | NEA DŽAPO (Jastreb) |
070 | 1/2 | Limačice B-22 | KIRA GALETIĆ (ZG-DUBRAVA) |
8:9 | IVA STRAZICIC (Pantera) |
071 | 1/2 | Limačice B-24 | MIA BABIC (Ljubija-Prijedor) |
12:0 | MIDZOR KALA (Pantera) |
072 | 1/2 | Limačice B-24 | MARINA GABRIĆ (SUSEDGRAD SOKOL) |
19:26 | IVANA ILIC (Bistra) |
073 | 1/2 | Limačice B-27 | MANUELA KUKAVICA (Ljubija-Prijedor) |
ODUST. | GITA ILIJIĆ (MAKSIMIR) |
074 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) +51 | KARLO ŠAFRAN (ZG-DUBRAVA) |
6:1 | DOMINIK CELINIĆ (Orion) |
075 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) +51 | MIHAEL KODIĆ (ZG-DUBRAVA) |
2:14 | LUKA ĆUSAK (JAKOVLJE) |
076 | 1/2 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -27 | ANASTAZIJA RADOČAJ (Karlovac) |
11:10 ZB | LUCIJA OMEJC (METALAC) |
077 | 1/2 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -33 | BOJANA JOSIC (Ljubija-Prijedor) |
11:0 | IMAN OPARDIJA (Medvedgrad) |
078 | 1/2 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -30 | ANASTASIJA MANDIC (Ljubija-Prijedor) |
17:5 | ČIČA TANJA (Ljubija-Prijedor) |
079 | 1/2 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -30 | KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT TKD) |
2:10 | ADRIJANA JAKIC (Ljubija-Prijedor) |
080 | 1/2 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -36 | MILICA CADJO (Ljubija-Prijedor) |
23:21 | PETRA ČOPEC (ZG-DUBRAVA) |
081 | 1/2 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -36 | JELENA DOSEN (Ljubija-Prijedor) |
15:8 | JANA MAJSTOROVIĆ (Plitvice) |
082 | 1/1 | Limačice B-16 | DORA SAMARZIJA (Pantera) |
1:16 | SARAH HASANAGIČ (Taekwondo klub Silla) |
083 | 1/1 | Limačice B+30 | TARA CRNCEVIC (Ljubija-Prijedor) |
4:16 | JOVANA TOPIĆ (Ljubija-Prijedor) |
084 | 1/1 | Limačice B-18 | LARA KURJAN (Bistra) |
12:22 | LARA TUŠKAN (Karlovac) |
085 | 1/1 | Limačice B-22 | PAULA PEJNOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
18:6 | IVA STRAZICIC (Pantera) |
086 | 1/1 | Limačice B-24 | MIA BABIC (Ljubija-Prijedor) |
14:0 RSC | IVANA ILIC (Bistra) |
087 | 1/1 | Limačice B-27 | GITA ILIJIĆ (MAKSIMIR) |
0:0 K.O. | SARA TOPIC (Ljubija-Prijedor) |
088 | 1/1 | Mlađi kadeti (10-7 kup) +51 | KARLO ŠAFRAN (ZG-DUBRAVA) |
2:12 | LUKA ĆUSAK (JAKOVLJE) |
089 | 1/1 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -27 | ANASTAZIJA RADOČAJ (Karlovac) |
21:16 | DŽEJLA KAPETAN (ZLATNI LJILJANI) |
090 | 1/1 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -33 | BOJANA JOSIC (Ljubija-Prijedor) |
9:15 | HELENA ILIĆ (Bistra) |
091 | 1/1 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -30 | ANASTASIJA MANDIC (Ljubija-Prijedor) |
14:15 ZB | ADRIJANA JAKIC (Ljubija-Prijedor) |
092 | 1/1 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -36 | MILICA CADJO (Ljubija-Prijedor) |
23:22 | JELENA DOSEN (Ljubija-Prijedor) |