Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Y. cadets, Cadets, Juniors, Seniors
Limač Open
Kick
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
VITO JELIC
Pantera
YCM-36
5
5
69
0
51
2.
TONI DUJIĆ
RUGVICA
YCM-33
5
5
25
0
20
3.
TIN MALEČIĆ
Jastreb
YCM-43
4
4
34
0
23
4.
TEO BEŠIĆ
ORKA AS
YCM-30
4
4
30
0
17
5.
ROKO BLAŠKOVIĆ
DUGA RESA
YCM-39
4
4
16
0
6
6.
JAN FLEGAR
Bistra
YCM-27
3
3
35
0
20
7.
MATEJ NIKOLIĆ
METALAC
YCM-47
3
3
25
0
20
8.
LOVRO MILOŠ
Jastreb
YCM-51
2
2
9
0
6
9.
DOMINIK GRANIĆ
Cro Star - Mostar
YCM+51
1
1
13
0
13
10.
FRAN VRBANAC
Jastreb
YCM-36
5
4
34
0
13
11.
DOMEN MOLJ
Taekwondo klub Silla
YCM-33
4
3
22
0
20
12.
LUKA TOMIĆ
Jastreb
YCM-36
4
3
28
0
19
13.
NIK BERGANT
Taekwondo klub Silla
YCM-36
4
3
42
0
10
14.
IVANO KURTOVIĆ
SUŠAK
YCM-30
4
3
18
0
8
15.
ALEKSANDAR ZARIĆ
ORIENT TKD
YCM-39
4
3
12
0
3
16.
DENIS DUJMOVIĆ
Cro Star - Mostar
YCM-36
3
2
12
1
6
17.
JOSIP COCE
neryo
YCM-43
3
2
26
0
13
18.
TIAN PETROVIČ
ORIENT TKD
YCM-30
3
2
24
0
12
19.
ANTON RAMAJ
ORKA AS
YCM-39
3
2
20
0
9
20.
MARCEL VAVTAR
DRAGON
YCM-30
3
2
22
0
8
21.
IVAN DRAŽENOVIĆ
Jastreb
YCM-33
3
2
16
0
5
22.
BORNA STRUČIĆ
METALAC
YCM-47
3
2
12
0
5
23.
BORNA KRČAR
RUGVICA
YCM-27
3
2
32
0
3
24.
LIN KOVACIC
TKD-KBK-MARIBOR
YCM-39
3
2
5
0
2
25.
LUKA GOLOMEIĆ
ZG-DUBRAVA
YCM-33
3
2
11
0
0
26.
VICTOR VATTA
SUŠAK
YCM-43
3
2
3
0
-2
27.
DAVID KARABEGOVIĆ
ZG-DUBRAVA
YCM-27
2
1
27
0
17
28.
BORNA KLENOVŠAK
ZG-DUBRAVA
YCM-39
2
1
15
0
13
29.
MISLAV VRDOLJAK
METALAC
YCM-36
2
1
18
0
11
30.
BORNA BOROTA
Jastreb
YCM-39
2
1
13
0
7
31.
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ
JAKOVLJE
YCM-39
2
1
10
0
5
32.
FABIAN BARIŠIĆ
Orion
YCM-33
2
1
12
0
4
33.
TEO VAJNART
Dubrava
YCM-30
2
1
9
0
4
34.
MATEJ HORVATH
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
YCM-33
2
1
8
0
4
35.
BORNA HERCEG
Osvit
YCM-33
2
1
6
0
4
36.
JOSIP MARIĆ
Dubrava
YCM-33
2
1
10
0
3
37.
JAKOV RAMLJAK
Jastreb
YCM-43
2
1
14
0
2
38.
LUKA LIPOVAC
Jastreb
YCM-43
2
1
10
0
2
39.
ANDRE ŠKREBLIN
Pantera
YCM-36
2
1
9
0
2
40.
MARKO MRAVINAC
Jastreb
YCM-51
2
1
7
0
1
41.
DANIN HASANAGIC
Taekwondo klub Silla
YCM-30
2
1
15
0
0
42.
ADNAN ALAGIĆ
Jastreb
YCM-36
2
1
13
0
0
43.
MAKS ČOŠIĆ
Medvedgrad
YCM-36
2
1
9
0
0
44.
STIPE KATIĆ
Monter
YCM-36
2
1
9
0
-1
45.
LOVRO NEVJESTIC
Pantera
YCM-36
2
1
6
0
-1
46.
DAVID PLAŠĆ
Jastreb
YCM-51
2
1
5
0
-1
47.
NIKO POLOVIĆ
DUGA RESA
YCM-36
2
1
14
0
-3
48.
ADRIJAN JANDROKOVIĆ
MASTER
YCM-36
2
1
12
0
-3
49.
SVEN GAVRANOVIĆ
Jastreb
YCM-47
2
1
4
0
-3
50.
MARKO PALECKO
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
YCM-33
2
1
1
0
-4
51.
MATEJ MIHALIC
VRBOVEC
YCM-27
2
1
13
0
-5
52.
LEON MARIČIĆ
DRENOVA-RIJEKA
YCM-36
2
1
10
0
-5
53.
JOSIP ŠPOLJARIĆ
Jastreb
YCM-47
2
1
9
0
-6
54.
LEON ŽAGAR
SUŠAK
YCM-30
2
1
6
0
-6
55.
VEDRAN GALIĆ
Dubrava
YCM-43
2
1
3
0
-6
56.
MATIJA RADOŠ
TCZ Ban Keglević
YCM-33
2
1
4
0
-8
57.
VITO KREŠO-LOVRIĆ
Čigra
YCM-39
2
1
5
0
-9
58.
ANTE HERCEG
Orion
YCM-36
2
1
3
0
-9
59.
NIKOLA FRANOVIĆ
Čigra
YCM-33
1
0
0
0
0
60.
VIKTOR KLEPAC
Sutla Šenkovec
YCM-36
1
0
0
0
0
61.
VITO LESKUR
Velebit
YCM-43
1
0
0
0
0
62.
LEON ZORKO
Jastreb
YCM-39
1
0
5
0
-1
63.
BORNA LAPENDA
Imotski
YCM-33
1
0
3
0
-1
64.
LOVRO MAŽAR
ZG-DUBRAVA
YCM-30
1
0
3
0
-1
65.
MARIAN PLAZANIĆ
Novalja
YCM-39
1
0
3
0
-1
66.
MARKO RELJIĆ
Monter
YCM-47
1
0
3
0
-1
67.
NIKO HUNSKI
Medvedgrad
YCM-27
1
0
3
0
-1
68.
FILIP MILOSEVIC
Pantera
YCM-39
1
0
1
0
-1
69.
NIKOLA ZARIĆ
ORIENT TKD
YCM-43
1
0
1
0
-1
70.
LOREN GRBAC
DRENOVA-RIJEKA
YCM-36
1
0
7
0
-2
71.
ANTUN VIMAN
Medvedgrad
YCM-47
1
0
3
0
-2
72.
KARLO KRANJAC
Velebit
YCM-30
1
0
2
0
-2
73.
LEON DIVKOVIĆ
Dubrava
YCM-33
1
0
2
0
-2
74.
ANDRIJA MAČEK
Jastreb
YCM-43
1
0
1
0
-2
75.
JAN PINTAR
Jastreb
YCM-39
1
0
1
0
-2
76.
NIKOLA MARINOVIĆ
Medvedgrad
YCM-39
1
0
1
0
-2
77.
MATEO VUKŠIĆ
Jastreb
YCM-36
1
0
5
0
-3
78.
VITO MILANOVIĆ
Jastreb
YCM-36
1
0
4
0
-3
79.
DOMINIK PAVEŠIĆ
Bjelovar
YCM-51
1
0
1
0
-3
80.
GABRIEL DEBANIĆ
TCZ Ban Keglević
YCM-51
1
0
1
0
-3
81.
LUKA VUKUŠIĆ
Ogulin
YCM-30
1
0
0
0
-3
82.
SVEN ŽIBRET
TCZ Ban Keglević
YCM-36
1
0
0
0
-3
83.
TOMISLAV POSAVEC
VRBOVEC
YCM-36
1
0
2
0
-4
84.
ANTONIO DRAGUN
Jastreb
YCM-27
1
0
0
0
-4
85.
NEMANJA VASIĆ
DRAGON
YCM-36
1
0
0
0
-4
86.
DORIAN CRLJENKO
SUŠAK
YCM-30
1
0
4
0
-5
87.
IAN MIDZOR
Pantera
YCM-33
1
0
1
0
-5
88.
KARLO VOHRIĆ
Čigra
YCM-30
1
0
1
0
-5
89.
LOVRO MATIĆ
Čigra
YCM-33
1
0
1
0
-5
90.
JON TOMEC
ORIENT TKD
YCM-47
1
0
3
0
-6
91.
DUJE GABRIEL PEREŽA
neryo
YCM-39
1
0
1
0
-6
92.
KARLO KUŠNJAČIĆ
Jastreb
YCM-33
1
0
0
0
-6
93.
LOVRO MATKOVIĆ
Jastreb
YCM-30
1
0
0
0
-6
94.
JOSIP SRDANOVIĆ
St-kwan
YCM-47
1
0
2
0
-7
95.
LUKA PRELOG
MASTER
YCM-43
1
0
2
0
-7
96.
KRISTIJAN ŠAVORIĆ
Jastreb
YCM-36
1
0
1
0
-7
97.
FILIP VAVTAR
DRAGON
YCM-39
1
0
2
0
-8
98.
IVAN CRNKOVIĆ
Istra - Pula
YCM-30
1
0
5
0
-9
99.
LUKA RASKOVIC
TKD-KBK-MARIBOR
YCM-36
1
0
2
0
-9
100.
LUKA MIKARIC
TKD-KBK-MARIBOR
YCM-33
1
0
1
0
-9
101.
FRAN TRETINJAK
TCZ Ban Keglević
YCM-36
1
0
0
0
-9
102.
MORENO VIDAS
Novalja
YCM-33
1
0
0
0
-9
103.
BENEDIKT GRGIĆ
TCZ Ban Keglević
YCM-43
1
0
1
0
-10
104.
MATIC LOGAR
ORIENT TKD
YCM-33
1
0
1
0
-11
105.
ANTONIO KARPIŠEK
Jastreb
YCM-36
1
0
3
0
-12
106.
JOSIP BLAŽUN
Ozalj
YCM-36
1
0
3
0
-12
107.
TAI CERAR
Šmartno-Litija
YCM-27
1
0
2
0
-12
108.
FILIP PUŠIĆ
Novalja
YCM-30
1
0
1
0
-12
109.
LUKA ČULINA
DRENOVA-RIJEKA
YCM-43
1
0
1
0
-12
110.
MARKO GAVRANOVIC
Ljubija-Prijedor
YCM+51
1
0
0
0
-13
111.
ANTONIO KRAMARIĆ
Zelingrad
YCM-39
1
0
0
0
-15
112.
PATRIK HOĐA
Zelingrad
YCM-27
1
0
6
0
-18
113.
IVAN POSAVEC
Zelingrad
YCM-36
1
0
0
0
-22
Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKA KOLAREK
Pantera
YCF-30
4
4
44
0
36
2.
ANDREA BARTULAC
GACKA
YCF-33
4
4
29
0
22
3.
EMA GALIĆ
Dubrava
YCF-39
4
4
17
0
14
4.
IVONA STRAŠĆEK
Jastreb
YCF-36
3
3
21
0
17
5.
LUCIJA JELIC
Pantera
YCF-27
3
3
21
0
12
6.
DARIJA ZELJKO
Jastreb
YCF+51
2
2
12
0
9
7.
KARLA KIRIN
Jastreb
YCF-43
2
2
12
0
7
8.
CHIARA VATTA
SUŠAK
YCF-24
2
2
8
0
3
9.
LARISA LONCARIC
TKD-KBK-MARIBOR
YCF-51
1
1
17
0
15
10.
MARA MARŽIĆ
SUŠAK
YCF-47
1
1
0
0
0
11.
MATEA ZELJKO
Jastreb
YCF-36
4
3
33
0
15
12.
PATRICIA BUČAR
Sutla Šenkovec
YCF-36
3
2
33
0
19
13.
MONA PETRIĆ
BANIJA PANDAS
YCF-36
3
2
20
0
10
14.
NICOLE FUMIĆ
Bistra
YCF-39
3
2
19
0
7
15.
LEDA ĐIMOTI
Medvedgrad
YCF-33
3
2
14
0
5
16.
LENA DINKOVIĆ
Medvedgrad
YCF-27
3
2
12
0
2
17.
KLARA POLIĆ
SUŠAK
YCF-39
3
2
8
0
0
18.
MAJA ŠUTA
Monter
YCF-43
3
2
3
0
-1
19.
DORA TROHA
Bistra
YCF-33
3
2
20
0
-2
20.
LEONARDA HUNSKI
Medvedgrad
YCF-30
3
2
11
0
-2
21.
MIRTA JAIĆ
Medvedgrad
YCF+51
2
1
20
0
12
22.
MAJA DOLIĆ
Koryo-Magone
YCF-27
2
1
24
0
7
23.
DOROTEA MAGDIĆ
Ogulin
YCF-27
2
1
12
0
7
24.
MIA ŠNAJDER
BANIJA PANDAS
YCF-39
2
1
8
0
3
25.
PATRICIA ŠPRAJC
Ogulin
YCF-30
2
1
8
0
3
26.
NIKA PALIĆ
Dubrava
YCF-36
2
1
7
0
2
27.
EMA SEVER
Bistra
YCF-30
2
1
5
0
-1
28.
SAŠA BERGANT
Taekwondo klub Silla
YCF-36
2
1
9
0
-2
29.
MONIKA JAKŠIĆ
Ogulin
YCF-43
2
1
7
0
-3
30.
ELA SEKUŠAK
Jastreb
YCF-33
2
1
1
0
-3
31.
ANA STOJEVIĆ
Čigra
YCF-30
2
1
8
0
-6
32.
ANTONIJA BUŠLJETA
SUŠAK
YCF-39
2
1
10
0
-8
33.
NIKOLINA MESIĆ
Jastreb
YCF-39
1
0
2
0
1
34.
ANA RANĐELOVIĆ
GAIANA
YCF-33
1
0
0
0
0
35.
PETRA GRABUŠIĆ
Jastreb
YCF-47
1
0
0
0
0
36.
VANESSA BOSILJ
Ogulin
YCF-24
1
0
5
0
-1
37.
ANAMARIA ŠTURLIĆ
Dubrava
YCF-43
1
0
2
0
-1
38.
LEONA GRUBIŠA
BANIJA PANDAS
YCF-27
1
0
2
0
-1
39.
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ
ORIENT TKD
YCF-43
1
0
0
0
-1
40.
MIA VEKIĆ
Jastreb
YCF-43
1
0
0
0
-1
41.
VERONIKA FULIR
ZG-DUBRAVA
YCF-33
1
0
5
0
-2
42.
NICOLE DAGELIĆ
Jastreb
YCF-39
1
0
4
0
-2
43.
TEA STIPETIĆ
Ogulin
YCF-39
1
0
4
0
-2
44.
LAURA VIDEK
Pantera
YCF-39
1
0
0
0
-2
45.
MARA SAMARZIJA
Pantera
YCF-24
1
0
0
0
-2
46.
LARA MARAS
Sutla Šenkovec
YCF-36
1
0
3
0
-4
47.
SLAVICA LETICA
Koryo-Magone
YCF-33
1
0
3
0
-4
48.
EMA MLAĐEN
DRENOVA-RIJEKA
YCF-39
1
0
2
0
-4
49.
KORINA HOLJEVAC
Dubrava
YCF-30
1
0
1
0
-4
50.
ALEKSANDRA MACUT
BANIJA PANDAS
YCF-33
1
0
0
0
-4
51.
NIKA BRNELIĆ
RIJEKA
YCF-30
1
0
0
0
-4
52.
LUCIJA UROIĆ
Medvedgrad
YCF-33
1
0
1
0
-5
53.
TJAŠA RADOŠEVIĆ
Jastreb
YCF-30
1
0
1
0
-5
54.
EMA SARTA
METALAC
YCF-36
1
0
0
0
-5
55.
ANDREJA PERKOVIĆ
Dubrava
YCF+51
1
0
1
0
-6
56.
ELLA KASUMOVIĆ
Bjelovar
YCF-33
1
0
7
0
-7
57.
ELA BUKOVAC
Dubrava
YCF-36
1
0
4
0
-7
58.
JELENA ŽERJAVIĆ
Sutla Šenkovec
YCF-39
1
0
0
0
-7
59.
DORA JAZVIĆ
RUGVICA
YCF-27
1
0
3
0
-8
60.
PIA JURIČIĆ
Rječina
YCF-30
1
0
2
0
-8
61.
LANA PRĐUN
MASTER
YCF-27
1
0
0
0
-8
62.
STELA ĐELEKOVČAN
RUGVICA
YCF-30
1
0
3
0
-9
63.
MAGDALENA IVIĆ
Jastreb
YCF-36
1
0
0
0
-9
64.
PETRA ŽMAUC
Sutla Šenkovec
YCF-27
1
0
8
0
-11
65.
MONIKA GRDIĆ
Ogulin
YCF-36
1
0
3
0
-11
66.
GABRIJELA ALJINOVIĆ
Monter
YCF-36
1
0
1
0
-12
67.
LUCIJA BUJAS
TKD-KBK-MARIBOR
YCF-36
1
0
1
0
-13
68.
TIA KOROŠEC
Novalja
YCF+51
1
0
3
0
-15
69.
ĐANA HASKIĆ
SUŠAK
YCF-51
1
0
2
0
-15
Kadeti A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DOMINIK OMEJC
METALAC
CAM-53
3
3
39
0
31
2.
TADEJ PIRC
Šmartno-Litija
CAM-49
3
3
30
0
8
3.
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ
Jastreb
CAM-45
2
2
25
0
20
4.
TIN BOŽIĆ
Orion
CAM-41
2
2
23
0
16
5.
MARIO GALIĆ
Jastreb
CAM-61
2
2
13
0
12
6.
VEDRAN RAIČKOVIĆ
Jastreb
CAM-37
2
2
16
0
11
7.
MAREK ÚREK
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
CAM+65
2
2
12
0
8
8.
MATEO ZORKO
Jastreb
CAM-57
2
2
13
0
2
9.
MARINO PEREŽA
neryo
CAM-65
1
1
15
0
7
10.
PATRIK KASAP
Osvit
CAM-33
1
1
8
0
4
11.
MATIJA IVANOVIĆ
Velebit
CAM-49
3
2
30
0
9
12.
ERIK KRBAVAC
SUŠAK
CAM-37
3
2
16
0
4
13.
IVAN SAMAC
METALAC
CAM-57
3
2
17
0
3
14.
MARKO GRABUŠIĆ
Jastreb
CAM-53
3
2
7
0
-12
15.
DEAN KRBAVAC
SUŠAK
CAM-49
2
1
11
1
-2
16.
FILIP SVEC
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
CAM-49
2
1
27
0
9
17.
MATIJA BRCKOVIĆ
DUGA RESA
CAM-57
2
1
16
0
6
18.
IVOR BORONJEK
Osvit
CAM-53
2
1
8
0
2
19.
MATEJ HORVAT
Jastreb
CAM-41
2
1
11
0
0
20.
GABRIEL BRISKAR
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
CAM-53
2
1
0
0
0
21.
EDISON OLLURI
Jastreb
CAM-61
2
1
8
0
-1
22.
MATIJA VRBETIĆ
Osvit
CAM-37
2
1
1
0
-10
23.
MARKO KRISTOF
Pantera
CAM-37
1
0
0
0
0
24.
MARKO LIPOVAC
Jastreb
CAM-53
1
0
0
0
0
25.
TOMAZ MOCNIK
TKD-KBK-MARIBOR
CAM-53
1
0
0
0
0
26.
FRAN RUK
Medvedgrad
CAM-49
1
0
12
0
-1
27.
MATEJ ORLOVIĆ
Koryo-Magone
CAM-37
1
0
4
0
-1
28.
SREĆKO ANIĆ
neryo
CAM+65
1
0
0
0
-1
29.
TIN KATIĆ
DUGA RESA
CAM-57
1
0
6
0
-2
30.
DON MAJERIĆ
Jastreb
CAM-57
1
0
4
0
-2
31.
MARIO MARIJANOVIĆ
Plitvice
CAM-61
1
0
1
0
-3
32.
ALBIN PAVIĆ
St-kwan
CAM-49
1
0
4
0
-4
33.
NOA RUK
Medvedgrad
CAM-33
1
0
4
0
-4
34.
ŠPIRO GABELIĆ
Osvit
CAM-37
1
0
3
0
-4
35.
LUKA ARAMBAŠIĆ
Čigra
CAM-53
1
0
2
0
-5
36.
JURE TOZON
TKD klub Kang
CAM-49
1
0
0
0
-6
37.
MARKO DŽIN
Istra - Pula
CAM-65
1
0
8
0
-7
38.
NICHOLAS NOVAKOVIĆ
SUŠAK
CAM+65
1
0
4
0
-7
39.
MARIN SUTLOVIĆ
Velebit
CAM-41
1
0
2
0
-7
40.
IVAN ŽIVČIĆ
Ozalj
CAM-57
1
0
1
0
-7
41.
MATEO PRIŠLIN
Sutla Šenkovec
CAM-45
1
0
0
0
-8
42.
NIKOLA MIKANOVIC
Ljubija-Prijedor
CAM-61
1
0
0
0
-8
43.
DOREN MARKO MANTILLA
RIJEKA
CAM-41
1
0
5
0
-9
44.
LUKA ĐALO
Monter
CAM-45
1
0
5
0
-12
45.
KARLO LICIBURG
Osvit
CAM-49
1
0
1
0
-13
46.
TIN VRANARIČIĆ
Jastreb
CAM-53
1
0
0
0
-16
Kadetkinje A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PAOLA STRAŠĆEK
Jastreb
CAF-44
4
4
23
0
16
2.
SANDRA LATINOVIĆ
Orion
CAF-41
3
3
37
0
27
3.
ALMA HRSTIĆ ŠAFRO
Osvit
CAF-51
3
3
12
0
9
4.
KARLA KLAUDIA KVESIĆ
Jastreb
CAF-47
2
2
19
0
15
5.
JELENA HULJEK
Dubrava
CAF-59
2
2
18
0
14
6.
LUCIJA PAVLEK
Čigra
CAF+59
2
2
16
0
11
7.
LAURA GLASNOVIĆ
Jastreb
CAF-55
2
2
6
0
6
8.
JANA HRNJAK
Osvit
CAF-37
1
1
4
0
2
9.
BARBARA MIHALJ
Dubrava
CAF-51
3
2
27
0
12
10.
VERONIKA BRISKAROVA
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
CAF-44
3
2
18
0
7
11.
SARA SABLJAKOVIĆ
Osvit
CAF-41
3
2
22
0
3
12.
NIKA KLEPAC
Medvedgrad
CAF-51
2
1
10
0
7
13.
KARLA ANČIĆ
St-kwan
CAF-44
2
1
16
0
6
14.
JOSIPA ŽERJAVIĆ
Sutla Šenkovec
CAF-44
2
1
11
0
1
15.
NIKOLINA KARAKAŠ
Plitvice
CAF-47
2
1
5
0
1
16.
LEONARDA ŠIMIĆ
Osvit
CAF-51
2
1
15
0
0
17.
TENA KRZNARIĆ
Jastreb
CAF-59
2
1
6
0
0
18.
MATEA MILIŠA
RIJEKA
CAF-55
2
1
0
0
-5
19.
DANKA KARAN
Ljubija-Prijedor
CAF-55
1
0
0
0
0
20.
KARLA KOLIĆ
Osvit
CAF-51
1
0
12
0
-1
21.
LEJLA SERDAREVIĆ
ORIENT TKD
CAF-59
1
0
3
0
-1
22.
IVONA RATKOVIĆ
Ljubija-Prijedor
CAF-55
1
0
0
0
-1
23.
IRIS DINKOVIĆ
Medvedgrad
CAF-41
1
0
8
0
-2
24.
NIKA KOPJAR
Osvit
CAF-37
1
0
2
0
-2
25.
PIADORA LONCARIC
TKD-KBK-MARIBOR
CAF-47
1
0
1
0
-3
26.
GABRIELA BRISKAROVA
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
CAF-44
1
0
2
0
-4
27.
ERIKA LJUTIĆ
DRENOVA-RIJEKA
CAF+59
1
0
0
0
-4
28.
ANA FRZOP
Jastreb
CAF-44
1
0
2
0
-5
29.
IVA ĆURIĆ
ORKA AS
CAF-44
1
0
3
0
-6
30.
TENA SMILJANIĆ
TCZ Ban Keglević
CAF-44
1
0
7
0
-7
31.
NIKA PRPIĆ
GACKA
CAF+59
1
0
5
0
-7
32.
VALENTINA MIKŠIĆ
VRBOVEC
CAF-41
1
0
2
0
-7
33.
MARIA BUKOVINSKI
Sutla Šenkovec
CAF-41
1
0
3
0
-8
34.
IVANA SUTLOVIĆ
Velebit
CAF-44
1
0
2
0
-8
35.
ALEKSANDRA ROZINA
Šmartno-Litija
CAF-51
1
0
1
0
-8
36.
KRISTINA ZADRAVEC
Osvit
CAF-51
1
0
0
0
-8
37.
TIJA DOBRIČ
TKD klub Kang
CAF-51
1
0
1
0
-11
38.
GABRIELA KRIŽANOVIĆ
Rječina
CAF-47
1
0
3
0
-13
39.
NICOL NARANČIĆ
DRENOVA-RIJEKA
CAF-59
1
0
2
0
-13
40.
NINA JAVORSKY
Pantera
CAF-41
1
0
0
0
-13
Kadeti B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ALEN RABIHIĆ
ORKA AS
CBM-41
3
3
45
0
35
2.
GIOVANNI SLANEC
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
CBM-45
3
3
37
0
35
3.
LUKA TOMLJANOVIĆ
RIJEKA
CBM-53
2
2
31
1
17
4.
LADISLAV MARUSCAK
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
CBM-57
2
2
3
1
3
5.
JOSIP VIMAN
Medvedgrad
CBM-61
2
2
11
0
10
6.
JURE PAJK
DRAGON
CBM-49
2
2
13
0
5
7.
DENIS IVOŠEVIĆ
Ogulin
CBM-37
1
1
17
0
13
8.
DINO PRELOG
MASTER
CBM-65
1
1
16
0
12
9.
ALAN VAJNART
Dubrava
CBM-41
3
2
30
0
13
10.
ANDRIJA MOHAČ
SUŠAK
CBM-49
3
2
11
0
5
11.
GAŠPER KASTELIC
TKD klub Kang
CBM-53
3
2
18
0
-5
12.
KRISTIAN SLADOJEVIĆ
SUŠAK
CBM-45
2
1
17
0
9
13.
JAN WELTINGER
Medvedgrad
CBM-41
2
1
15
0
6
14.
TONI MARASOVIĆ REIĆ
neryo
CBM-61
2
1
6
0
2
15.
MATEJ BOŽINOVIĆ KARAUZ
Imotski
CBM-65
2
1
15
0
-2
16.
DARKO KOLAR
DUGA RESA
CBM-45
2
1
10
0
-3
17.
LUKA MAJCEN
METALAC
CBM-45
2
1
9
0
-10
18.
NEJC PRIJATELJ
ORIENT TKD
CBM-41
2
1
0
0
-18
19.
ANDRO PLESKALT
Medvedgrad
CBM-41
1
0
0
0
0
20.
NEMANJA TOPIC
Ljubija-Prijedor
CBM-57
1
0
0
0
0
21.
ROBERT DUJIĆ
VUKOVI
CBM-45
1
0
6
0
-1
22.
DAVID JAPEC
Dubrava
CBM-49
1
0
0
0
-1
23.
HRVOJE MARIJANOVIĆ
Cro Star - Mostar
CBM-53
1
0
11
0
-3
24.
LEONARDO BUTINA
Jastreb
CBM-57
1
0
0
0
-3
25.
MARIN VRATARIĆ
DUGA RESA
CBM-49
1
0
4
0
-4
26.
DAVID MARUŠIĆ
Cro Star - Mostar
CBM-53
1
0
0
0
-4
27.
ANTONIO VUJEVIĆ
SUŠAK
CBM-53
1
0
6
0
-5
28.
STIPE BILONIĆ
Monter
CBM-49
1
0
1
0
-5
29.
PATRIK POKLEČKI
Jastreb
CBM-61
1
0
0
0
-5
30.
JURE ĆURIĆ
ORKA AS
CBM-41
1
0
4
0
-7
31.
OSKAR VAVTAR
DRAGON
CBM-61
1
0
0
0
-7
32.
KENAN HUSEJINOVIĆ
TKD klub Kang
CBM-65
1
0
1
0
-10
33.
ROKO PERAIĆ
M.T.A.
CBM-41
1
0
3
0
-12
34.
RONALD QUITILEN
DUGA RESA
CBM-45
1
0
4
0
-13
35.
TOMISLAV ČUPIĆ
ZG-DUBRAVA
CBM-37
1
0
4
0
-13
36.
LOVRO VOJVODIĆ
M.T.A.
CBM-41
1
0
1
0
-17
37.
ANTONIO BREKALO
Monter
CBM-45
1
0
0
0
-17
Kadetkinje B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIHAELA KLAIĆ
ORKA AS
CBF-51
3
3
25
1
17
2.
PAULA TANDARA
Dubrava
CBF+59
3
3
41
0
36
3.
KRISTINA VALIĆ
DRENOVA-RIJEKA
CBF-59
3
3
43
0
25
4.
DORA MARUŠIĆ
Cro Star - Mostar
CBF-55
3
3
29
0
20
5.
LUCIJA POLOVIĆ
DUGA RESA
CBF-47
2
2
32
0
31
6.
KARLA KRIŽANAC
Dubrava
CBF-41
2
2
6
0
4
7.
ANA KUČINIĆ
Ogulin
CBF-55
3
2
40
0
19
8.
ANTONIA ČUHALOV
Medvedgrad
CBF-51
3
2
30
0
16
9.
MARIJA VUJEVIĆ
Imotski
CBF-59
3
2
33
0
12
10.
RAMONA PETKO
Jastreb
CBF-47
2
1
8
1
-6
11.
ENA VEVEREC
Bistra
CBF-41
2
1
15
0
7
12.
MARIJA PERKOVIĆ
Dubrava
CBF+59
2
1
4
0
-3
13.
EMMA BALJA
Sutla Šenkovec
CBF+59
2
1
9
0
-9
14.
NINA OGRINC
VIŠKOVO
CBF-41
2
1
8
0
-10
15.
BLANKA STANIC
Ljubija-Prijedor
CBF+59
1
0
0
0
0
16.
HELENA BOROVIĆ
ORKA AS
CBF-41
1
0
0
0
0
17.
LORENA JURIŠIĆ
RIJEKA
CBF-55
1
0
6
0
-1
18.
LAURA MARGETIĆ
Medvedgrad
CBF-41
1
0
5
0
-1
19.
MATEA PRIMORAC
Jastreb
CBF-59
1
0
11
0
-5
20.
KATARINA PERIŠA
METALAC
CBF-59
1
0
7
0
-5
21.
KAROLÍNA MRAVCOVÁ
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
CBF-51
1
0
5
0
-5
22.
BOJANA ZIVANIC
Ljubija-Prijedor
CBF-51
1
0
1
0
-5
23.
BRIGITA BEDI
Velebit
CBF-47
1
0
2
0
-6
24.
NIKA HUNSKI
Medvedgrad
CBF-51
1
0
4
0
-9
25.
LUCIJA SMAILA
SUŠAK
CBF+59
1
0
3
0
-10
26.
MATEJA KASUNIĆ
DUGA RESA
CBF-55
1
0
5
0
-12
27.
MARTINA IVANČEVIĆ
Sutla Šenkovec
CBF-59
1
0
1
0
-12
28.
SARA TOMAC
ZG-DUBRAVA
CBF-55
1
0
8
0
-13
29.
NADJA DEBELJAK
ORIENT TKD
CBF-55
1
0
1
0
-13
30.
JELENA BUČAR
ORKA AS
CBF-51
1
0
3
0
-14
31.
IVA VUJEVIĆ
Imotski
CBF+59
1
0
0
0
-14
32.
LEA MAKSIMOVIĆ
DRAGON
CBF-59
1
0
0
0
-15
33.
FURJAN EMA
ZG-DUBRAVA
CBF-47
1
0
1
0
-19
Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KREŠIMIR ĆOSIĆ
Jastreb
JM-63
3
3
30
0
21
2.
ALJAŽ DIMIČ
DRAGON
JM-55
2
2
30
0
25
3.
DOMEN PIRC
Šmartno-Litija
JM-68
2
2
27
0
18
4.
NIKO POPOVIĆ
Jastreb
JM-73
2
2
14
0
14
5.
KLEMEN SIROTKA-HERIC
DRAGON
JM-59
2
2
19
0
11
6.
FILIP BESEDNIK
METALAC
JM-63
3
2
30
0
22
7.
LUKA ĐAKULOVIĆ
St-kwan
JM-73
3
2
32
0
-3
8.
NEMANJA SKORIC
Ljubija-Prijedor
JM-68
2
1
20
1
-2
9.
MATEJ IVANAC
Ogulin
JM-68
2
1
13
0
-1
10.
TIMOTEJ TODIĆ
TKD klub Kang
JM-63
2
1
13
0
-2
11.
TOMA ŠIMETIN
neryo
JM-68
2
1
13
0
-3
12.
JOSIP BREKALO
Jastreb
JM-59
2
1
15
0
-5
13.
REFIK BACIC
Ljubija-Prijedor
JM-73
1
0
0
0
0
14.
EMILIO PRAVDIĆ
ORKA AS
JM-73
1
0
14
0
-2
15.
MATIC PAJK
DRAGON
JM-59
1
0
12
0
-3
16.
JOSIP VLADISAVLJEVIĆ
Jastreb
JM-59
1
0
8
0
-3
17.
ADI ZUBANOVIC
Ljubija-Prijedor
JM-68
1
0
5
0
-6
18.
MATEO KOLMAN
Jastreb
JM-68
1
0
3
0
-6
19.
NERMIN BACIC
Ljubija-Prijedor
JM-63
1
0
0
0
-8
20.
MIHOVIL SELAK
Monter
JM-73
1
0
7
0
-9
21.
DOMINIK ORLOVIĆ
GACKA
JM-63
1
0
3
0
-10
22.
CHRISTIAN PLEČKO
ORIENT TKD
JM-63
1
0
1
0
-11
23.
ANŽE ZUPAN
Taekwondo klub Silla
JM-63
1
0
3
0
-12
24.
SANDI CENER
TKD klub Kang
JM-55
1
0
1
0
-12
25.
BULIC SINISA
Ljubija-Prijedor
JM-55
1
0
4
0
-13
Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATEA KOLOVRAT
Imotski
JF-49
2
2
24
0
21
2.
MIA VALINČIĆ
GACKA
JF-68
2
2
19
0
12
3.
ANDREA BEGIĆ
Cro Star - Mostar
JF-59
2
2
14
0
9
4.
MARTINA KARAKAŠ
Plitvice
JF-63
2
2
7
0
7
5.
MARIJA FRKLIĆ
Jastreb
JF-55
2
2
2
0
2
6.
MATEJA ĆOSIĆ
Jastreb
JF-55
3
2
14
0
2
7.
LEA MAJETIĆ
Dubrava
JF-55
2
1
11
0
8
8.
SARA ROZINA
Šmartno-Litija
JF-59
2
1
1
0
-8
9.
MATEA DUJMOVIĆ
GACKA
JF-49
2
1
1
0
-9
10.
DORA ŠČAPEC
Bistra
JF-49
1
0
0
0
0
11.
ELIZABETA CRNKOVIĆ
Istra - Pula
JF-63
1
0
0
0
0
12.
MARTINA RATKOVIĆ
Ljubija-Prijedor
JF-59
1
0
0
0
0
13.
MARTINA LJUBIČIĆ
St-kwan
JF-55
1
0
10
0
-1
14.
ANA ĐELALIJA
neryo
JF-68
1
0
5
0
-1
15.
KARLA KNEZOVIĆ
Monter
JF-59
1
0
4
0
-1
16.
STELA KAVELJ
Imotski
JF-55
1
0
1
0
-2
17.
MIA PELJTO
neryo
JF-63
1
0
0
0
-7
18.
MARIELA KRIVIĆ
St-kwan
JF-55
1
0
2
0
-9
19.
NINA ORLOVIĆ
RIJEKA
JF-68
1
0
2
0
-11
20.
MARA VICELJA
RIJEKA
JF-49
1
0
2
0
-12