Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. Korčula Open 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
Centar Hadžići
Centar Babić Stuttgart
Cro Star - Mostar
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
Hawler Taekwondo school
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olovo
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
RUGVICA
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
TEMPO
TIM BOSNA
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -27
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (female) -47
Cadets (male) -37
Cadets (female) -55
Cadets (female) +59
Juniors (male) -55
Juniors (male) -68
Juniors (female) -55
Seniors (male) - 58
Seniors (male) - 68
Seniors (male) +80
Younger cadets (male) -27
B1U004
285
15
ENSAR FEJZIC (TIM BOS)
50
3
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
244
MUHAMED ČALUK (HADZIC)
B1U005
193
7
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
280
6
ALKANDER FRANULOVIĆ (FORTECA)
155
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
B1U024
285
6
ENSAR FEJZIC (TIM BOS)
244
3
MUHAMED ČALUK (HADZIC)
B1U025
193
0
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
155
12
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
B1U042
285
7
ENSAR FEJZIC (TIM BOS)
155
9
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MAKS RAKOČEVIĆ, Karlovac
2. ENSAR FEJZIC, TIM BOSNA
3. ESED AHMETHODŽIĆ, Olimpic Sarajevo
3. MUHAMED ČALUK, Centar Hadžići
Younger cadets (male) -30
B1U006
241
4
NIKOLA OREB (FORTECA)
191
12
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
B1U007
33
2
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
91
7
ERIK NEVLÁČIL (ILYO TN)
B1U008
58
0
VILIM VIGNA (FORTECA)
89
0
DAMIÁN FERLETJÁK (ILYO TN)
B1U009
245
2
MEHMED ČALUK (HADZIC)
55
8
DANIN HASANAGIC (SILLA)
B1U026
191
6
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
91
1
ERIK NEVLÁČIL (ILYO TN)
B1U027
89
2
DAMIÁN FERLETJÁK (ILYO TN)
55
8
DANIN HASANAGIC (SILLA)
B1U043
191
9
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
55
4
DANIN HASANAGIC (SILLA)
Medalists
1. RAHIM TRTOVAC, Olimpic Sarajevo
2. DANIN HASANAGIC, Taekwondo klub Silla
3. ERIK NEVLÁČIL, Ilyo Taekwondo Trenčín
3. DAMIÁN FERLETJÁK, Ilyo Taekwondo Trenčín
Younger cadets (female) -47
B1U037
212
7
LEA ĐOGO (HADZIC)
222
3
ANA STIMAC (PANTERA)
Medalists
1. LEA ĐOGO, Centar Hadžići
2. ANA STIMAC, Pantera
3. ----
3. ----
Cadets (male) -37
B1P001
94
11
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
181
1
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
B1P002
7
9
ALBIN MEHIC (HADZIC)
257
21
VITO JELIC (PANTERA)
B1P003
297
7
AMIR ABAZ (TKD NUR)
255
9
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
B1P004
176
0
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
263
8
MARKO KRISTOF (PANTERA)
B1P019
94
4
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
257
3
VITO JELIC (PANTERA)
B1P020
255
0
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
263
10
MARKO KRISTOF (PANTERA)
B1P041
94
2
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
263
1
MARKO KRISTOF (PANTERA)
Medalists
1. DAVID MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
2. MARKO KRISTOF, Pantera
3. VITO JELIC, Pantera
3. ANDRE ŠKREBLIN, Pantera
Cadets (female) -55
B1P009
132
12
EDITA MURGUZ (TKDNGS)
213
4
EZRA HALVADZIJA (HADZIC)
299
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
142
SABINA TANOVIĆ (TKDNGS)
105
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
B1P027
132
3
EDITA MURGUZ (TKDNGS)
299
2
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
B1P028
142
2
SABINA TANOVIĆ (TKDNGS)
105
15
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
B1P045
132
0
EDITA MURGUZ (TKDNGS)
105
3
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. EDITA MURGUZ, Novi Grad Sarajevo
3. SABINA TANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ŠEJLA VEHAB, "NUR"
Cadets (female) +59
B1P035
20
19
ALMA ĐELILOVIĆ (HADZIC)
23
7
LAMIJA ŠETA (HADZIC)
Medalists
1. ALMA ĐELILOVIĆ, Centar Hadžići
2. LAMIJA ŠETA, Centar Hadžići
3. ----
3. ----
Juniors (male) -55
NP028
214
3
AMAR HUJIC (HADZIC)
111
4
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac
2. AMAR HUJIC, Centar Hadžići
3. ----
3. ----
Juniors (male) -68
NP002
10
5
EMIR RAMIC (HADZIC)
235
12
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
144
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
289
IRFAN BABIC (TIM BOS)
170
MATIJA VULJANIĆ (TKD KAR)
NP020
235
4
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
144
6
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
NP021
289
12
IRFAN BABIC (TIM BOS)
170
2
MATIJA VULJANIĆ (TKD KAR)
NP039
144
7
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
289
13
IRFAN BABIC (TIM BOS)
Medalists
1. IRFAN BABIC, TIM BOSNA
2. DOMINIK ŠARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. MATIJA VULJANIĆ, Karlovac
3. BORNA ZLATARIĆ, Karlovac
Juniors (female) -55
NP031
13
12
ARNELA MUKIĆ (HADZIC)
171
0
PETRA LISCINSKA (KOSICE)
Medalists
1. ARNELA MUKIĆ, Centar Hadžići
2. PETRA LISCINSKA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. ----
3. ----
Seniors (male) - 58
NP014
313
13
DANIEL LEFKOVITS (KOSICE)
243
4
SEMIR IMAMOVIĆ (HADZIC)
NP015
1
0
HAWKAR SALAM (HAWLER)
21
0
BELMIN FATIĆ (HADZIC)
NP036
313
16
DANIEL LEFKOVITS (KOSICE)
21
4
BELMIN FATIĆ (HADZIC)
Medalists
1. DANIEL LEFKOVITS, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. BELMIN FATIĆ, Centar Hadžići
3. SEMIR IMAMOVIĆ, Centar Hadžići
3. ----
Seniors (male) - 68
NP003
125
0
EMIR KALJANAC (TKDNGS)
2
0
OMED GARDY (HAWLER)
NP004
78
0
JAKUB KRISTOF (ILYO KE)
106
0
ZLATKO BATISTIĆ (FORTECA)
NP005
8
0
ALEM MORIC (HADZIC)
107
0
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
240
MARTIN ŠÁCHA (ILYO TN)
NP022
125
11
EMIR KALJANAC (TKDNGS)
78
7
JAKUB KRISTOF (ILYO KE)
NP023
8
16
ALEM MORIC (HADZIC)
240
2
MARTIN ŠÁCHA (ILYO TN)
NP040
125
8
EMIR KALJANAC (TKDNGS)
8
7
ALEM MORIC (HADZIC)
Medalists
1. EMIR KALJANAC, Novi Grad Sarajevo
2. ALEM MORIC, Centar Hadžići
3. JAKUB KRISTOF, Ilyo TKD SKP Kosice
3. MARTIN ŠÁCHA, Ilyo Taekwondo Trenčín
Seniors (male) +80
NP016
75
2
ADRIAN ANGYAL (ILYO KE)
109
10
IVAN ŠOLIĆ (FORTECA)
NP017
143
16
ROKO LUČIĆ (FORTECA)
22
4
DŽENAN KOZIĆ (HADZIC)
NP037
109
3
IVAN ŠOLIĆ (FORTECA)
143
2
ROKO LUČIĆ (FORTECA)
Medalists
1. IVAN ŠOLIĆ, Forteca Korčula
2. ROKO LUČIĆ, Forteca Korčula
3. ADRIAN ANGYAL, Ilyo TKD SKP Kosice
3. DŽENAN KOZIĆ, Centar Hadžići