Younger cadets (male) -27
1. MAKS RAKOČEVIĆ, Karlovac |
2. ENSAR FEJZIC, TIM BOSNA |
3. ESED AHMETHODŽIĆ, Olimpic Sarajevo |
3. MUHAMED ČALUK, Centar Hadžići |
|
|
|
Younger cadets (male) -30
1. RAHIM TRTOVAC, Olimpic Sarajevo |
2. DANIN HASANAGIC, Taekwondo klub Silla |
3. ERIK NEVLÁČIL, Ilyo Taekwondo Trenčín |
3. DAMIÁN FERLETJÁK, Ilyo Taekwondo Trenčín |
|
|
|
Younger cadets (male) -33
1. FRAN JAVORSKY, Pantera |
2. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar |
3. MUHAMED ĐONKO, Novi Grad Sarajevo |
3. DANIJEL LONCAR, Pantera |
|
|
|
Younger cadets (male) -36
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA |
2. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac |
3. LEO LAGANČIĆ, Taekwondo klub OTOK |
3. TOMA BEVANDA, Cro Star - Mostar |
|
|
|
Younger cadets (male) -39
1. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula |
2. JOSIP BLAŽUN, Ozalj |
3. SAŠA VUKIĆ, Forteca Korčula |
3. DAVID MIHIC, Pantera |
|
|
|
Younger cadets (male) -43
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR |
2. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA |
3. LUKA VARGA, Taekwondo klub OTOK |
3. RICHARD BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
|
|
|
Younger cadets (male) -51
1. ARMIN POPARA, Olimpic Sarajevo |
2. DARIO REGOJA, Forteca Korčula |
3. KARLO PETKOVIĆ, Forteca Korčula |
|
|
| | | |
Younger cadets (female) -27
1. SAJRA KAJEVIC, TIM BOSNA |
2. LEA GRBEŠIĆ, Imotski |
3. VANESSA BOSILJ, Ogulin |
|
|
|
|
Younger cadets (female) -30
1. LUCIJA JELIC, Pantera |
2. NELA PUHALO, Pantera |
3. MARTINA MILARDOVIĆ, Imotski |
|
|
|
|
Younger cadets (female) -36
1. AVA BORKO, Pantera |
2. MARINA ANIČIĆ, Cro Star - Mostar |
|
|
|
|
|
Younger cadets (female) -39
1. KLARA LANA VIDAK, Imotski |
2. MAJA VIDAK, Imotski |
3. JOSIPA CURAĆ, Forteca Korčula |
|
|
|
|
Younger cadets (female) -47
1. LEA ĐOGO, Centar Hadžići |
2. ANA STIMAC, Pantera |
|
|
|
| | | |
Cadets (male) -33
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac |
2. IAN MIDZOR, Pantera |
|
|
|
|
|
Cadets (male) -37
1. DAVID MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar |
2. MARKO KRISTOF, Pantera |
3. VITO JELIC, Pantera |
3. ANDRE ŠKREBLIN, Pantera |
|
|
|
Cadets (male) -41
1. IBRAHIM ĐONKO, Novi Grad Sarajevo |
2. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula |
3. TONI FAVRO, Forteca Korčula |
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac |
|
|
|
Cadets (male) -45
1. SADMIR HABIBOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. RIJAD ALIHODŽIĆ, Olimpic Sarajevo |
|
|
|
|
|
Cadets (male) -49
1. NEDŽAD HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac |
3. ZLATKO JERKOVIĆ, Olimpic Sarajevo |
3. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula |
|
|
|
Cadets (male) -53
1. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
2. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. ROKO ŽUVELA, Forteca Korčula |
3. MARIO TOMIĆ, Cro Star - Mostar |
|
|
|
Cadets (male) -57
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
2. TADEÁŠ FERLETJÁK, Ilyo Taekwondo Trenčín |
3. ASMIR HRVAT, TIM BOSNA |
3. MATEO ŠKARA, PLOVANIJA-ZADAR |
|
|
|
Cadets (male) +65
1. JASMIN ALISPAHIC, TIM BOSNA |
2. MAHIR SELIMOVIC, TIM BOSNA |
3. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac |
3. DOMINIK KUVIK, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota |
|
| |
Cadets (female) -33
1. NIKA KOLAREK, Pantera |
2. NINA KALAS, TIM BOSNA |
3. ISMIHAN BECAR, TIM BOSNA |
|
|
|
|
Cadets (female) -37
1. AMINA GRAHIĆ, "NUR" |
2. WANDA VIGNA, Forteca Korčula |
|
|
|
|
|
Cadets (female) -41
1. KIM KREUZER, Centar Babić Stuttgart |
2. LAURA VIDEK, Pantera |
|
|
|
|
|
Cadets (female) -44
1. TENA NAGLIĆ, Karlovac |
2. TADEA SELIMIĆ, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
|
|
Cadets (female) -47
1. SARA SEKELOVA, Ilyo TKD SKP Kosice |
2. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
3. SUMEJA KEVILJ, "NUR" |
3. MATIJA UJEVIĆ, Imotski |
|
|
|
Cadets (female) -51
1. VERONIKA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
2. ANTONELA ABRAMOVIĆ, Taekwondo klub OTOK |
3. GABRIELA TOMIĆ, Forteca Korčula |
3. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević |
|
|
|
Cadets (female) -55
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar |
2. EDITA MURGUZ, Novi Grad Sarajevo |
3. SABINA TANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. ŠEJLA VEHAB, "NUR" |
|
|
|
Cadets (female) -59
1. LAURA GRBIN, Forteca Korčula |
2. KAROLÍNA MRAVCOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota |
|
|
|
|
|
Cadets (female) +59
1. ALMA ĐELILOVIĆ, Centar Hadžići |
2. LAMIJA ŠETA, Centar Hadžići |
|
|
|
| | | |
Juniors (male) -55
1. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac |
2. AMAR HUJIC, Centar Hadžići |
|
|
|
|
|
Juniors (male) -59
1. DANIEL LEFKOVITS, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
2. KEMAL MERDAN, Olovo |
3. SAM BODEN, KUKKIWON - LUXEMBOURG |
3. MARTIN PEDIĆ, PLOVANIJA-ZADAR |
|
|
|
Juniors (male) -68
1. IRFAN BABIC, TIM BOSNA |
2. DOMINIK ŠARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR |
3. MATIJA VULJANIĆ, Karlovac |
3. BORNA ZLATARIĆ, Karlovac |
|
|
|
Juniors (male) +78
1. ROKO LUČIĆ, Forteca Korčula |
2. MATEJ ILIJEVIĆ, Taekwondo klub OTOK |
3. KERIM KOLIĆ, Olimpic Sarajevo |
3. ALEX WILHELM, KUKKIWON - LUXEMBOURG |
|
| |
Juniors (female) -42
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
2. NINA JAVORSKY, Pantera |
|
|
|
|
|
Juniors (female) -52
1. MATEA KOLOVRAT, Imotski |
2. IVA MARAS, Taekwondo klub OTOK |
|
|
|
|
|
Juniors (female) -55
1. ARNELA MUKIĆ, Centar Hadžići |
2. PETRA LISCINSKA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
|
|
|
|
|
Juniors (female) -63
1. EDNA ABASPAHIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. ANESA PULO, TIM BOSNA |
3. ZLATICA HLAVÁČOVÁ, Ilyo Taekwondo Trenčín |
|
|
|
|
Juniors (female) -68
1. MUBINA KLEPO, TIM BOSNA |
2. AMRA HADŽAGIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. LEJLA BRKIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. HANA KOLIĆ, Olimpic Sarajevo |
|
| | | |
Seniors (male) - 58
1. DANIEL LEFKOVITS, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
2. BELMIN FATIĆ, Centar Hadžići |
3. SEMIR IMAMOVIĆ, Centar Hadžići |
|
|
|
|
Seniors (male) - 68
1. EMIR KALJANAC, Novi Grad Sarajevo |
2. ALEM MORIC, Centar Hadžići |
3. JAKUB KRISTOF, Ilyo TKD SKP Kosice |
3. MARTIN ŠÁCHA, Ilyo Taekwondo Trenčín |
|
|
|
Seniors (male) - 80
1. DINKO ŠEGEDIN, Forteca Korčula |
2. DAVID SAJKO, Ilyo TKD SKP Kosice |
3. PETER BOHUS, Ilyo TKD SKP Kosice |
3. DARKO TASOVAC, Forteca Korčula |
|
|
|
Seniors (male) +80
1. IVAN ŠOLIĆ, Forteca Korčula |
2. ROKO LUČIĆ, Forteca Korčula |
3. ADRIAN ANGYAL, Ilyo TKD SKP Kosice |
3. DŽENAN KOZIĆ, Centar Hadžići |
|
| |
Seniors (female) -57
1. IRENA ŠEGEDIN, Forteca Korčula |
2. FATIMA BJELIĆ, Olovo |
3. MARTINA KLINČÚCHOVÁ, Ilyo Taekwondo Trenčín |
3. IVANA VUKELIĆ, Taekwondo klub OTOK |
|
|
|
Seniors (female) -67
1. SUMEJA FEJZIĆ, "NUR" |
2. OĽGA SAMEŠOVÁ, Ilyo Taekwondo Trenčín |
|
|
|
| |