Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. Korčula Open 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Y. cadets, Cadets, Juniors, Seniors
Small olympics
Kick
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
RAHIM TRTOVAC
Olimpic Sarajevo
YCAD-M-30
3
3
27
0
18
2.
FRAN JAVORSKY
Pantera
YCAD-M-33
3
3
13
0
8
3.
MAKS RAKOČEVIĆ
Karlovac
YCAD-M-27
2
2
21
0
14
4.
ARMIN POPARA
Olimpic Sarajevo
YCAD-M-51
2
2
16
0
12
5.
TONI DUJIĆ
RUGVICA
YCAD-M-36
2
2
17
0
11
6.
HRVOJE PAŽIN
Forteca Korčula
YCAD-M-39
2
2
6
0
6
7.
LIN KOVACIC
TKD-KBK-MARIBOR
YCAD-M-43
2
2
0
0
0
8.
ENSAR FEJZIC
TIM BOSNA
YCAD-M-27
3
2
28
0
13
9.
MUHAMED ĐONKO
Novi Grad Sarajevo
YCAD-M-33
3
2
19
0
10
10.
DANIN HASANAGIC
Taekwondo klub Silla
YCAD-M-30
3
2
20
0
7
11.
LUKA PENAVIĆ
Cro Star - Mostar
YCAD-M-33
3
2
16
0
5
12.
MARTIN ŠTEFANAC
Karlovac
YCAD-M-36
3
2
29
0
1
13.
DANIJEL LONCAR
Pantera
YCAD-M-33
3
2
12
0
-2
14.
LUKA VARGA
Taekwondo klub OTOK
YCAD-M-43
2
1
11
0
9
15.
TOMA BEVANDA
Cro Star - Mostar
YCAD-M-36
2
1
12
0
5
16.
NIKOLA UGARKOVIĆ
RUGVICA
YCAD-M-43
2
1
8
0
4
17.
SAŠA VUKIĆ
Forteca Korčula
YCAD-M-39
2
1
9
0
3
18.
MARTINO PRCE
Cro Star - Mostar
YCAD-M-33
2
1
4
0
3
19.
DAVID MIHIC
Pantera
YCAD-M-39
2
1
4
0
1
20.
ERIK NEVLÁČIL
Ilyo Taekwondo Trenčín
YCAD-M-30
2
1
8
0
0
21.
JOSIP BLAŽUN
Ozalj
YCAD-M-39
2
1
2
0
-2
22.
DAMIÁN FERLETJÁK
Ilyo Taekwondo Trenčín
YCAD-M-30
2
1
2
0
-6
23.
LEO LAGANČIĆ
Taekwondo klub OTOK
YCAD-M-36
2
1
1
0
-6
24.
ESED AHMETHODŽIĆ
Olimpic Sarajevo
YCAD-M-27
2
1
7
0
-11
25.
VILIM VIGNA
Forteca Korčula
YCAD-M-30
1
0
0
0
0
26.
ALKANDER FRANULOVIĆ
Forteca Korčula
YCAD-M-27
1
0
6
0
-1
27.
MLADEN FORETIĆ
Forteca Korčula
YCAD-M-36
1
0
0
0
-1
28.
TOBIAS SCHERHAUFER
Ilyo Taekwondo Trenčín
YCAD-M-33
1
0
7
0
-2
29.
GABRIJEL IKANOVIĆ
Forteca Korčula
YCAD-M-39
1
0
1
0
-2
30.
MARKO KATANUŠIĆ
Imotski
YCAD-M-33
1
0
4
0
-3
31.
MUHAMED ČALUK
Centar Hadžići
YCAD-M-27
1
0
3
0
-3
32.
ANDREJ MATIĆ
Cro Star - Mostar
YCAD-M-33
1
0
0
0
-3
33.
FRANO SILIĆ
Forteca Korčula
YCAD-M-36
1
0
13
0
-4
34.
RICHARD BRISKAR
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
YCAD-M-43
1
0
4
0
-4
35.
LEO TELENTA
Forteca Korčula
YCAD-M-33
1
0
3
0
-4
36.
MARK ADRIAN GAVRANIĆ
Forteca Korčula
YCAD-M-33
1
0
0
0
-4
37.
DAVID JULIAN GAVRANIĆ
Forteca Korčula
YCAD-M-30
1
0
2
0
-5
38.
AHMED HUREM
Olimpic Sarajevo
YCAD-M-39
1
0
3
0
-6
39.
DARIO REGOJA
Forteca Korčula
YCAD-M-51
1
0
3
0
-6
40.
MEHMED ČALUK
Centar Hadžići
YCAD-M-30
1
0
2
0
-6
41.
KARLO PETKOVIĆ
Forteca Korčula
YCAD-M-51
1
0
1
0
-6
42.
MARKO GRBEŠIĆ
Imotski
YCAD-M-36
1
0
1
0
-6
43.
NIKOLA OREB
Forteca Korčula
YCAD-M-30
1
0
4
0
-8
44.
GAO SAMED YUAN YANG
Olimpic Sarajevo
YCAD-M-33
1
0
1
0
-8
45.
TOMÁŠ KUVIK
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
YCAD-M-43
1
0
2
0
-9
46.
SIMON MILOSTIĆ
Forteca Korčula
YCAD-M-27
1
0
3
0
-12
Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUCIJA JELIC
Pantera
YCAD-F-30
2
2
25
0
24
2.
KLARA LANA VIDAK
Imotski
YCAD-F-39
2
2
11
0
10
3.
LEA ĐOGO
Centar Hadžići
YCAD-F-47
1
1
7
0
4
4.
SAJRA KAJEVIC
TIM BOSNA
YCAD-F-27
1
1
7
0
3
5.
AVA BORKO
Pantera
YCAD-F-36
1
1
0
0
0
6.
LEA GRBEŠIĆ
Imotski
YCAD-F-27
2
1
9
0
-1
7.
MARINA ANIČIĆ
Cro Star - Mostar
YCAD-F-36
1
0
0
0
0
8.
VANESSA BOSILJ
Ogulin
YCAD-F-27
1
0
3
0
-2
9.
JOSIPA CURAĆ
Forteca Korčula
YCAD-F-39
1
0
1
0
-3
10.
ANA STIMAC
Pantera
YCAD-F-47
1
0
3
0
-4
11.
MAJA VIDAK
Imotski
YCAD-F-39
1
0
0
0
-7
12.
MARTINA MILARDOVIĆ
Imotski
YCAD-F-30
1
0
1
0
-12
13.
NELA PUHALO
Pantera
YCAD-F-30
1
0
0
0
-12
Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NEDŽAD HUSIĆ
Novi Grad Sarajevo
CAD-M-49
3
3
36
0
32
2.
DAVID MARIJANOVIĆ
Cro Star - Mostar
CAD-M-37
3
3
17
0
12
3.
GABRIEL BRISKAR
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
CAD-M-57
2
2
26
0
23
4.
FILIP SVEC
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
CAD-M-53
2
2
16
0
11
5.
IBRAHIM ĐONKO
Novi Grad Sarajevo
CAD-M-41
2
2
16
0
10
6.
JASMIN ALISPAHIC
TIM BOSNA
CAD-M+65
2
2
8
0
3
7.
SADMIR HABIBOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
CAD-M-45
1
1
13
0
13
8.
NIKOLA BRNARDIĆ
Karlovac
CAD-M-33
1
1
8
0
3
9.
MARKO KRISTOF
Pantera
CAD-M-37
3
2
19
0
17
10.
TOMISLAV ŠTEFANAC
Karlovac
CAD-M-49
3
2
17
0
10
11.
VITO JELIC
Pantera
CAD-M-37
2
1
24
0
11
12.
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ
Novi Grad Sarajevo
CAD-M-53
2
1
14
0
10
13.
HRVOJE PAŽIN
Forteca Korčula
CAD-M-41
2
1
10
0
2
14.
MAHIR SELIMOVIC
TIM BOSNA
CAD-M+65
2
1
7
0
2
15.
ROKO ŽUVELA
Forteca Korčula
CAD-M-53
2
1
12
0
-8
16.
ANDRE ŠKREBLIN
Pantera
CAD-M-37
2
1
9
0
-8
17.
TADEÁŠ FERLETJÁK
Ilyo Taekwondo Trenčín
CAD-M-57
2
1
1
0
-11
18.
SANJIN KERLETA
Novi Grad Sarajevo
CAD-M-53
1
0
8
0
-1
19.
MATEO ŠKARA
PLOVANIJA-ZADAR
CAD-M-57
1
0
0
0
-1
20.
AMIR ABAZ
"NUR"
CAD-M-37
1
0
7
0
-2
21.
DOMINIK KUVIK
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
CAD-M+65
1
0
5
0
-2
22.
IAN MIDZOR
Pantera
CAD-M-33
1
0
5
0
-3
23.
JOSIP VULJANIĆ
Karlovac
CAD-M+65
1
0
5
0
-3
24.
SANDRO TUŠKAN
Karlovac
CAD-M-41
1
0
3
0
-3
25.
KARLO ŠEGEDIN
Forteca Korčula
CAD-M-49
1
0
0
0
-3
26.
GABRIJEL IKANOVIĆ
Forteca Korčula
CAD-M-37
1
0
0
0
-8
27.
TONI FAVRO
Forteca Korčula
CAD-M-41
1
0
2
0
-9
28.
DOMAGOJ LUKAČ
Ozalj
CAD-M-37
1
0
1
0
-10
29.
ASMIR HRVAT
TIM BOSNA
CAD-M-57
1
0
3
0
-11
30.
ALBIN MEHIC
Centar Hadžići
CAD-M-37
1
0
9
0
-12
31.
AMAR HADŽAGIĆ
Novi Grad Sarajevo
CAD-M-49
1
0
1
0
-12
32.
MARIO TOMIĆ
Cro Star - Mostar
CAD-M-53
1
0
0
0
-12
33.
DANIJEL BEŠIĆ
Karlovac
CAD-M-49
1
0
2
0
-13
34.
RIJAD ALIHODŽIĆ
Olimpic Sarajevo
CAD-M-45
1
0
0
0
-13
35.
ZLATKO JERKOVIĆ
Olimpic Sarajevo
CAD-M-49
1
0
1
0
-14
Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKA KOLAREK
Pantera
CAD-F-33
2
2
30
0
25
2.
VERONIKA BRISKAROVA
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
CAD-F-51
2
2
21
0
19
3.
SARA SEKELOVA
Ilyo TKD SKP Kosice
CAD-F-47
2
2
25
0
16
4.
DORA MARUŠIĆ
Cro Star - Mostar
CAD-F-55
2
2
18
0
16
5.
ALMA ĐELILOVIĆ
Centar Hadžići
CAD-F+59
1
1
19
0
12
6.
AMINA GRAHIĆ
"NUR"
CAD-F-37
1
1
19
0
12
7.
KIM KREUZER
Centar Babić Stuttgart
CAD-F-41
1
1
5
0
4
8.
LAURA GRBIN
Forteca Korčula
CAD-F-59
1
1
7
0
2
9.
TENA NAGLIĆ
Karlovac
CAD-F-44
1
1
9
0
1
10.
EDITA MURGUZ
Novi Grad Sarajevo
CAD-F-55
3
2
15
1
6
11.
ANTONELA ABRAMOVIĆ
Taekwondo klub OTOK
CAD-F-51
3
2
17
0
7
12.
GABRIELA BRISKAROVA
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
CAD-F-47
2
1
14
0
8
13.
KATJA BRDOVČAK
TCZ Ban Keglević
CAD-F-51
1
0
0
0
0
14.
TADEA SELIMIĆ
Novi Grad Sarajevo
CAD-F-44
1
0
8
0
-1
15.
ŠEJLA VEHAB
"NUR"
CAD-F-55
1
0
2
0
-1
16.
KAROLÍNA MRAVCOVÁ
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
CAD-F-59
1
0
5
0
-2
17.
LAURA VIDEK
Pantera
CAD-F-41
1
0
1
0
-4
18.
EZRA HALVADZIJA
Centar Hadžići
CAD-F-55
1
0
4
0
-8
19.
LAMIJA ŠETA
Centar Hadžići
CAD-F+59
1
0
7
0
-12
20.
SUMEJA KEVILJ
"NUR"
CAD-F-47
1
0
7
0
-12
21.
WANDA VIGNA
Forteca Korčula
CAD-F-37
1
0
7
0
-12
22.
NAIDA DURAK
TIM BOSNA
CAD-F-51
1
0
3
0
-12
23.
ISMIHAN BECAR
TIM BOSNA
CAD-F-33
1
0
2
0
-12
24.
MATIJA UJEVIĆ
Imotski
CAD-F-47
1
0
0
0
-12
25.
NINA KALAS
TIM BOSNA
CAD-F-33
1
0
3
0
-13
26.
SABINA TANOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
CAD-F-55
1
0
2
0
-13
27.
GABRIELA TOMIĆ
Forteca Korčula
CAD-F-51
1
0
0
0
-14
Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DANIEL LEFKOVITS
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
JUN-M-59
3
3
31
0
30
2.
ROKO LUČIĆ
Forteca Korčula
JUN-M+78
2
2
30
0
17
3.
IRFAN BABIC
TIM BOSNA
JUN-M-68
2
2
25
0
16
4.
ARIJAN JELENOVIĆ
Karlovac
JUN-M-55
1
1
4
0
1
5.
MATEJ ILIJEVIĆ
Taekwondo klub OTOK
JUN-M+78
2
1
27
0
10
6.
BORNA ZLATARIĆ
Karlovac
JUN-M-68
2
1
16
0
5
7.
KEMAL MERDAN
Olovo
JUN-M-59
2
1
5
0
-3
8.
DOMINIK ŠARIĆ
PLOVANIJA-ZADAR
JUN-M-68
2
1
13
0
-4
9.
MARTIN PEDIĆ
PLOVANIJA-ZADAR
JUN-M-59
1
0
4
0
-1
10.
AMAR HUJIC
Centar Hadžići
JUN-M-55
1
0
3
0
-1
11.
EMIR RAMIC
Centar Hadžići
JUN-M-68
1
0
5
0
-7
12.
MATIJA VULJANIĆ
Karlovac
JUN-M-68
1
0
2
0
-10
13.
KERIM KOLIĆ
Olimpic Sarajevo
JUN-M+78
1
0
2
0
-12
14.
DAVID MARUŠIĆ
Cro Star - Mostar
JUN-M-59
1
0
1
0
-12
15.
SAM BODEN
KUKKIWON - LUXEMBOURG
JUN-M-59
1
0
0
0
-14
16.
ALEX WILHELM
KUKKIWON - LUXEMBOURG
JUN-M+78
1
0
1
0
-15
Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
EDNA ABASPAHIĆ
Novi Grad Sarajevo
JUN-F-63
2
2
25
0
20
2.
MUBINA KLEPO
TIM BOSNA
JUN-F-68
2
2
17
0
8
3.
MATEA KOLOVRAT
Imotski
JUN-F-52
1
1
14
0
14
4.
ARNELA MUKIĆ
Centar Hadžići
JUN-F-55
1
1
12
0
12
5.
GABRIELA BRISKAROVA
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
JUN-F-42
1
1
9
0
8
6.
AMRA HADŽAGIĆ
Novi Grad Sarajevo
JUN-F-68
2
1
4
0
-6
7.
HANA KOLIĆ
Olimpic Sarajevo
JUN-F-68
1
0
0
0
0
8.
LEJLA BRKIĆ
Novi Grad Sarajevo
JUN-F+68, JUN-F-68
1
0
5
0
-2
9.
NINA JAVORSKY
Pantera
JUN-F-42
1
0
1
0
-8
10.
ZLATICA HLAVÁČOVÁ
Ilyo Taekwondo Trenčín
JUN-F-63
1
0
0
0
-8
11.
ANESA PULO
TIM BOSNA
JUN-F-63
1
0
5
0
-12
12.
PETRA LISCINSKA
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
JUN-F-55
1
0
0
0
-12
13.
IVA MARAS
Taekwondo klub OTOK
JUN-F-52
1
0
0
0
-14
Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DINKO ŠEGEDIN
Forteca Korčula
SEN-M- 80
3
3
39
1
30
2.
EMIR KALJANAC
Novi Grad Sarajevo
SEN-M- 68
3
3
19
0
5
3.
DANIEL LEFKOVITS
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
SEN-M- 58
2
2
29
0
21
4.
IVAN ŠOLIĆ
Forteca Korčula
SEN-M+80
2
2
13
0
9
5.
ALEM MORIC
Centar Hadžići
SEN-M- 68
3
2
23
0
13
6.
DAVID SAJKO
Ilyo TKD SKP Kosice
SEN-M- 80
3
2
6
0
-11
7.
ROKO LUČIĆ
Forteca Korčula
SEN-M+80
2
1
18
0
11
8.
JAKUB KRISTOF
Ilyo TKD SKP Kosice
SEN-M- 68
2
1
7
0
-4
9.
BELMIN FATIĆ
Centar Hadžići
SEN-M- 58
2
1
4
0
-12
10.
DARKO TASOVAC
Forteca Korčula
SEN-M- 80
1
0
0
0
0
11.
TONI ŠEGEDIN
Forteca Korčula
SEN-M- 68
1
0
0
0
0
12.
ZLATKO BATISTIĆ
Forteca Korčula
SEN-M- 68
1
0
0
0
0
13.
ADRIAN ANGYAL
Ilyo TKD SKP Kosice
SEN-M+80
1
0
2
0
-8
14.
MARTIN BOLO
Ilyo Taekwondo Trenčín
SEN-M- 80
1
0
1
0
-8
15.
SEMIR IMAMOVIĆ
Centar Hadžići
SEN-M- 58
1
0
4
0
-9
16.
PETER BOHUS
Ilyo TKD SKP Kosice
SEN-M- 80
1
0
2
0
-11
17.
DŽENAN KOZIĆ
Centar Hadžići
SEN-M+80
1
0
4
0
-12
18.
MARTIN ŠÁCHA
Ilyo Taekwondo Trenčín
SEN-M- 68
1
0
2
0
-14
Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IRENA ŠEGEDIN
Forteca Korčula
SEN-F-57
2
2
19
0
15
2.
SUMEJA FEJZIĆ
"NUR"
SEN-F-67
1
1
5
0
1
3.
FATIMA BJELIĆ
Olovo
SEN-F-57
3
2
28
0
6
4.
OĽGA SAMEŠOVÁ
Ilyo Taekwondo Trenčín
SEN-F-67
1
0
4
0
-1
5.
IVANA VUKELIĆ
Taekwondo klub OTOK
SEN-F-57
1
0
3
0
-4
6.
GABRIELA BOHUSOVA
Ilyo TKD SKP Kosice
SEN-F-57
1
0
15
0
-5
7.
MARTINA KLINČÚCHOVÁ
Ilyo Taekwondo Trenčín
SEN-F-57
1
0
3
0
-12